رفتن به مطلب

صفحه سفید - نیاز به کمک فوری

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان سایت من به خوبی کار میکرد و امروز که به سایت مراجعه کردم به هر کدام از قسمت ها می روم صفحه سفید نمایش داده میشود. باید چه کار کنم؟

define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’512M’); راه به wp-config.php اضاف کردم مشکل حل نشد.

نام فولدر پلاگین را تغییر دادم مشکل حل نشد.

define('WP_DEBUG', true); را اضاف کردم مشکل حل نشد.

ویرایش شده توسط ehsanfotoo
لینک به ارسال

شما لطف کن اول همه چیز را به حالت اولش برگردون

بعد اگر کد خاصی روی سایت نریختید یک تماس با سرورتون بگیرید امروز اختلال در سرور ها زیاد داشتیم

اگر از سرور نبود آدرس آنلاین از سایت مشکل دار بگذار لینک از صفحه ای ه باز نمی شه لطفا

لینک به ارسال

با هاستینگ تماس گرفتم گفتند مشکل از ما نیست. نمونه یک سایت وردپرسی هم دادند و مشاهده کردم مشکلی نیست. گفتند مشکل از سمت سایت خودتتان است.

همه صفحه ها سفید هستند!

ارور زیر هم زیاد در error_log هست. این به خاطر چی هست؟

[11-Jun-2013 05:40:15] خطای You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND 1=1 AND post_status = 'publish' AND meta_key = 'views' AND post_password = '' at line 1 در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT DISTINCT wp_posts.*, (meta_value+0) AS views FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta ON wp_postmeta.post_id = wp_posts.ID INNER JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) INNER JOIN wp_term_taxonomy ON (wp_term_relationships.term_taxonomy_id = wp_term_taxonomy.term_taxonomy_id) WHERE post_date < '2013-06-11 05:40:15' AND wp_term_taxonomy.taxonomy = 'category' AND wp_term_taxonomy.term_id = AND 1=1 AND post_status = 'publish' AND meta_key = 'views' AND post_password = '' ORDER BY views DESC LIMIT 6 ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/News-world-2/archive.php'), get_most_viewed_category

لینک به ارسال

پاسخ من را هم خواندید؟

کدها را به شکل اولش برگردونید و لینک صفحه مورد دار را بگذارید اینجا

فایل functions.php را هم از پوشه قالب بگذارید (با استفاده از ویرایشگر پیشرفته ) و خواهشا یک مقدار عجله کنید تا ده دقیقه دیگه می رم تا آخر شب بر می گردم

لینک به ارسال

آدرس را باز نگذاشتید و من دیگه دارم میرم فعلا از قالب دیفالت اسفاده کنید ببینید سایت بالا می آد یا نه

و اینکه یک لینک از صفحه ایراد دار بگذارید

قالبتون پولیه یا رایگانه؟

لینک به ارسال

نیازی به شماره نیست

فکر نکنم سئوالاتم نا مفهوم یا سخت بود

پاسخشون را بفرمایید در خدمتم

لینک به ارسال

قالب رایگان است اما دوستان تغییرات زیادی دادند و از بابت کد نویسی فکر نکنم مشکلی داشته باشد. لطف میکنید آیدی یاهو یا گوگل تاک خود را ارسال کنید. اینجا درست نمیشوذ صحبت کرد.

با تشکر

لینک به ارسال

آقا ایمان گفت یک لینک از صفحه ایراد دار بگذارید

اینجا بحث بشه بهتره شاید یک بنده خدایی مشکل شما رو داشت با خوندن این تاپیک مشکلش رفع شد

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

دوست عزیز جستجو کنید زیاد در این مورد بحث شده و معمولاً دلیل مشکل شبیه به هم هستن. اگه مشکلتون حل نشد :

فایل فانکشن قالبتون رو تغییر نام بدید ببینید حل میشه یا نه؟

در ضمن این نوع مشکلات توی انجمن حل میشه تا اگه شخص دیگه ای مشکل داشت و به این تایپیک رسید مشکلش رو حل کنه.

لینک به ارسال

در اکثر موارد بهتره راه های ابتدایی رو امتحان کنید :

1- پوشه پلاگین ها رو تغییر نام بدید

2- از قالب دیفالت استفاده کنید

3- اگر از افزونه کش استفاده میکنید بهتره فایل های اون افزونه رو بطور کل پاک کنید و تست کنید .

4- فایل htaccess رو تغییر نام بدید .

اگر مشکل مربوط به این موارد نبود باید بررسی بیشتری انجام بشه .

لینک به ارسال

نام پوشه wp-content رو تغییر نام بدبد

ببینید وارد مدیریت میشه؟

لینک به ارسال

صفحات سایت شما همگی سفید میشه یا اینکه فقط بعضی از صفحاتتون سفید میشه ؟

قسمت ادمین سایتتون هم سفید میشه ؟

آدرس آنلاین سایتتون رو هم قرار بدید . باور کنید اگر آدرس سایتتون رو بدید خیلی راحت تر میشه بررسی کرد .

لینک به ارسال

سایتی که لینکش رو برام فرستادین صفحه به روزرسانی روش باز می شه (البته نه به روز رسانی وردپرس احتمالا صفحه شخصی) پوشه wp-admin هم که فقط برای کاربران باید در دسترس باشه و اگر هم مشکلی داشته باشه برای من قابل دیدن نیست

فایل فانکشنز رو بررسی کردم ایرادهای زیادی داره که یکی از مهمترین هاش باز موندن فایله یعنی در انتها با علامت

?>

بسته نشده اینکه می فرمایید تنا امروز بدون مشکل سایت کار می کرده برام عجیب تره

با این وضعیت بهتره دستورات دوستان را پی گیری کنید اگر جواب نداد کل فایل ها را بجز wp-config.php و محتویات پوشه wp-content پاک کنید و از سایت وردپرس نسخه آخرش را دانلود و آپلود کنید و پوشه قالب و plugins رو هم ری نیم کنید تا سایت بالا بیاد

ارورهای ارور لوگتون مربوط به عدم دسترسی دیتابیس در وقت ارسال مطالبه از پنلتون وارد دیتابیس بشید و دیتابیستون رو ریپیر کنید

لینک به ارسال

سایتی که لینکش رو برام فرستادین صفحه به روزرسانی روش باز می شه (البته نه به روز رسانی وردپرس احتمالا صفحه شخصی) پوشه wp-admin هم که فقط برای کاربران باید در دسترس باشه و اگر هم مشکلی داشته باشه برای من قابل دیدن نیست

فایل فانکشنز رو بررسی کردم ایرادهای زیادی داره که یکی از مهمترین هاش باز موندن فایله یعنی در انتها با علامت

?>

بسته نشده اینکه می فرمایید تنا امروز بدون مشکل سایت کار می کرده برام عجیب تره

با این وضعیت بهتره دستورات دوستان را پی گیری کنید اگر جواب نداد کل فایل ها را بجز wp-config.php و محتویات پوشه wp-content پاک کنید و از سایت وردپرس نسخه آخرش را دانلود و آپلود کنید و پوشه قالب و plugins رو هم ری نیم کنید تا سایت بالا بیاد

ارورهای ارور لوگتون مربوط به عدم دسترسی دیتابیس در وقت ارسال مطالبه از پنلتون وارد دیتابیس بشید و دیتابیستون رو ریپیر کنید

ممنون مشکل برطرف شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...