رفتن به مطلب

سئوال در مورد تغییر تعداد زیادی دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان نگاه کنید من هاشتم رو عوض کردم یک دامنم منقضی شده حالا دامنه قبلی رو منتقل کردم روی ساب دامین الان تعداد زیادی لینک هست که باید درستش کنم مقداریش تو پستاست که یا عکس هست یا لینک دانلود و مقداریشم توی افزونه شمارشگر دانلود هست و چون بعضی لینک ها اینطوری بوده

مثلا

up.name.ir/12321423/12344

و الان این دامنه name.ir منتقل شده به یک ساب دامین مثلا dl.name2.ir فکر نکنم بشه که دوتا ساب دومین روی هم بیوفته مثلا اینجوری up.dl.name2.ir

به همین خاطر باید دستی عوض بشه حالا می خواستم بدونم ایا راهی هست که بشه تمام لینک هایی که از این دامنه در سایت گرفته شده چه در افزونه ها چه در پست هارو یکجا یک جایی اورد و ویرایش کرد مثلا افزونه ای باشه از طریق دیتابیس همه رو ردیف کنه بعد ویرایش کنی و بعد دوباره ذخیره کنی

لینک به ارسال

یک مقدارش ر میشه با افزونه search and replace درست کنید

هم میتونید از طریق phpmyadmin اینکار رو انجام بدید

البته نیاز هست که تعدادی کوئری جدا اجرا کنید

لینک به ارسال

خوب همون چجوری می شه من در این زمینه دیتابیس و این ها زیاد اطلاعات ندارم

لینک به ارسال

افزونه رو اول تست کنید

ببینید چند درصد کارتون راه میوفته

بعد برای ادامه کوئری ها رو بهتون میدم

لینک به ارسال

بصورت:

REPLACE(str, find_string, replace_with)

مثلا:

SELECT REPLACE('w3resource','ur','r');

SELECT pub_city,country,REPLACE(country,'K','SA')FROM publisherWHERE country='UK';

بکآپ فراموش نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...