• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
agha mahdi

دانلود بعد از ثبت نام

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز من میخوام یه قسمتی رو تو سایتم فعال کنم که کاربرایی که من تعریف کردم یعنی خودم بهشون یوزر و پسورد دادم بتونن تو سایتم دانلود بکنن فقط اونایی که مشتریم هستن نه همه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید از خدمات vip استفاده کنید یا رمز عبور بزارید وافرادی که مشتری هستن فقط رمز عبور رو داشته باشن که مورد دوم فکر نکنم زیاد مفید باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اینمورد هم افزونه vip موجود هست

افزونه رو بررسی کنید

در بخش افزونه های گروه در دسترس هست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اینمورد هم افزونه vip موجود هست

افزونه رو بررسی کنید

در بخش افزونه های گروه در دسترس هست

من این افزونه رو نصب کردم تنظیمات رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه طور میتونم برای دانلود قرار بدم یه برگه ایجاد کردم داخل اون برگه لینک عکس رو گذاشتم بعد نام برگه رو جایی که میخواستم هایپرلینک کردم اگه میشه یه راهنمایی کنید.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم برای این مورد نیاز به افزونه باشه . از طریق کد زیر و زمینه دلخواه میتونید متن و لینک و عکس و . . . مورد نظرتون رو از دید بقیه مخفی کنید و فقط کاربرای عضو میتونن ببینن

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); if(isset($mid_var) && !empty($mid_var) ) : ?>
<?php if ( is_user_logged_in() ) { ?>
دانلود ویژه : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?><br />
<br />
<?php } else {
echo '<p align="justify" class="vip">برای مشاهده لینک های دانلود این قسمت می بایست عضو سایت باشید </p>';
?>
<?php } ?>
<?php endif; ?>

که البته با توجه به این نوع کد نویسی باید در قسمت زمینه های دلخواه کد html لینک ها رو قرار بدید . میتونید بجای

دانلود ویژه : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?>

از کد زیر استفاده کنید که فقط لازمه لینک دانلود رو در زمینه دلخواه قرار بدید .

<a href=" <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?>" title="" > لینک دانلود </a>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری