رفتن به مطلب

دانلود بعد از ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز من میخوام یه قسمتی رو تو سایتم فعال کنم که کاربرایی که من تعریف کردم یعنی خودم بهشون یوزر و پسورد دادم بتونن تو سایتم دانلود بکنن فقط اونایی که مشتریم هستن نه همه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

برای اینمورد هم افزونه vip موجود هست

افزونه رو بررسی کنید

در بخش افزونه های گروه در دسترس هست

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

برای اینمورد هم افزونه vip موجود هست

افزونه رو بررسی کنید

در بخش افزونه های گروه در دسترس هست

من این افزونه رو نصب کردم تنظیمات رو هم انجام دادم ولی نمیدونم چه طور میتونم برای دانلود قرار بدم یه برگه ایجاد کردم داخل اون برگه لینک عکس رو گذاشتم بعد نام برگه رو جایی که میخواستم هایپرلینک کردم اگه میشه یه راهنمایی کنید.

ممنون

لینک به ارسال

فکر نمیکنم برای این مورد نیاز به افزونه باشه . از طریق کد زیر و زمینه دلخواه میتونید متن و لینک و عکس و . . . مورد نظرتون رو از دید بقیه مخفی کنید و فقط کاربرای عضو میتونن ببینن

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); if(isset($mid_var) && !empty($mid_var) ) : ?>
<?php if ( is_user_logged_in() ) { ?>
دانلود ویژه : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?><br />
<br />
<?php } else {
echo '<p align="justify" class="vip">برای مشاهده لینک های دانلود این قسمت می بایست عضو سایت باشید </p>';
?>
<?php } ?>
<?php endif; ?>

که البته با توجه به این نوع کد نویسی باید در قسمت زمینه های دلخواه کد html لینک ها رو قرار بدید . میتونید بجای

دانلود ویژه : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?>

از کد زیر استفاده کنید که فقط لازمه لینک دانلود رو در زمینه دلخواه قرار بدید .

<a href=" <?php echo get_post_meta($post->ID, 'vip-dl',true); ?>" title="" > لینک دانلود </a>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...