• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ninos

افزونه انتقال کامل مطالب از فید

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید .

دوستان افزونه ای فید خوان برای درج مطالب از فید رو می شناسین؟

البته افزونه های زیادی هست ولی فکر کنم همشون محدودیت دارن , کامل ترین افزونه ای رو که میشناسین رو ممنون می شم اگه معرفی بکنین

ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه فیدوردپرس که در بخ اموزش هم ایمان عزیز آموزشش رو قرار دادن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خیلی هارو تست کردم واقعا هیچ کدومشون کار نمیکنند

دوستان اگر کسی راه کامل و دقیقی برای این مشکل داره ارائه بده

پول هم نیاز باشه پرداخت میکنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ها کار میکنند

اما مشکلاتی هم دارند. گاهی به خاطر بحث زمانبندی مطالبی رو تکراری قرار میدهند

بهتره هر افزونه را به صورت جدا و در بازه زمانی خاص تست کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با افزونه فیدوردپرس کار کردم به صورت 100% درست کار میکنه وهیچ مشکلی تا به حال نداشتم

همه افزونه ها درست هستن فقط باید تنظیمات رو درست انجام بدید تا به درستی کار کنن

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم با چندتایی کار کردم مشکل داشتن.

یکی فونتها رو خراب میکرد یکی تگ های منبع رو همراه متن میاورد هرکدوم یه مشکلی داشت.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه WP Rss Poster رو تست کردم

سالم هستش و خوب کار میکنه

البته بسته به فید اون سایتی داره که بهش میدین.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من افزونه های غیر رایگان هم تست کردم

قاطی میزنن عنوان ها رو جا به جا میشه

چند سال پیش یکی نصب کرده بودم خوب بود اصلا یادم نیست چی بود کارش عالی بود

رایگان بود یعنی از سایت اصلی هم زود تر ایندکس میکرد و بالاتر بود

پیدا کردم میذارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند سال پیش یکی نصب کرده بودم خوب بود اصلا یادم نیست چی بود کارش عالی بود

رایگان بود یعنی از سایت اصلی هم زود تر ایندکس میکرد و بالاتر بود

ببخشید درسته این ابزار وجود داره اما نمیشه روش بحث نشه . این کار درست نیست.

نمیدونید چه بلایی سر سایت هایی که از این موضوع بی خبر هستن و مطالبشون برداشته میشه میاد .

به قول خودتون وقتی زودتر ازمطلب اصلی هم ایندکس بشن خیلی جفاست به اونی که خودش مطالبشو مینویسه .

وقتی نویسننده به یه ذوقی خودش مطالبشو آماده میکنه و هزینه های زمانی و هاستیگ رو پرداخت میکنه اون وقت یکی دیگه بیاد مطالبشو از فید ببره و زودتر هم ایندکس بشه ... بماند ... ظلمه به خدا ...

به دلیل وجود چنین سایتایی که مطالب مو بدون ذکر منبع میبردن مجبور شدم کلا قید فید سایتم رو بزنم حتی موتور های جستو جو رو هم بلوک کردم سراغ فید نیان . یعنی از بخشی از امکانات وب چشم پوشی کردم چون راهی نبود .

پدرم در اومد تا تونستم روندی رو پیش بگیرم که مطالب زودتر از اونا ایندکس بشه و دیگه نتونن بیان و حتی اگر میومدن هم دیگه مطالب ایندکس شده بود . من الان از توی موضوع اطلاعاتم بد نیست چون برای اینکه بتونم جلوشونو بگیرم مجبور شدم یاد بگیرم .برای اینکه تمام مطالب رو بیارید عینا کپی بشن حتی تگ ها و زودتر هم ایندکس بشن راهش وجود داره اما باید **** تا افزونه رو باهم مچ کنید متاسفنه 3 تاشونم رایگان هستن .

جان من این موارد رو یاد ندید ( یه زخم خورده ) چون خیلی ها هستن که با یه دلخوشیی میان سایت میزن و مطالب رو هم خودشون مینویسن اما به محض اینکه برخی میبینن مطالب اون سایت خوبه شروع میکنن به تغذیه از اون سایت و بالا بردن سایت خودشون . فکر کنید چه بلایی سر ادمین اون سایت میاد که بی خبره و وقتی بفهمه ... بماند

مطمئنا شما هم چنین سایتایی رو دیدید که بیان از مطالب شما استفاده کنن . چه احساسی نسبت به اونا پیدا کردید وقتی همه رو به نام خودشون زده بودن بدون ذکر منبع . البته این توی نت باب شده هیچ راهی هم برای جلوگیری جود نداره فقط باید مطالب زودتر ایندکس بشه تا جلوشون گرفته بشه .

ببخشید شاید برخی مدیران از دستم ناراحت بشن اینو گفتم .

بازم عذر میخوام .

یا حق

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نمیدونید چه بلایی سر سایت هایی که از این موضوع بی خبر هستن و مطالبشون برداشته میشه میاد .

به قول خودتون وقتی زودتر ازمطلب اصلی هم ایندکس بشن خیلی جفاست به اونی که خودش مطالبشو مینویسه .

وقتی نویسننده به یه ذوقی خودش مطالبشو آماده میکنه و هزینه های زمانی و هاستیگ رو پرداخت میکنه اون وقت یکی دیگه بیاد مطالبشو از فید ببره و زودتر هم ایندکس بشه ... بماند ... ظلمه به خدا ...

به دلیل وجود چنین سایتایی که مطالب مو بدون ذکر منبع میبردن مجبور شدم کلا قید فید سایتم رو بزنم حتی موتور های جستو جو رو هم بلوک کردم سراغ فید نیان . یعنی از بخشی از امکانات وب چشم پوشی کردم چون راهی نبود .

پدرم در اومد تا تونستم روندی رو پیش بگیرم که مطالب زودتر از اونا ایندکس بشه و دیگه نتونن بیان و حتی اگر میومدن هم دیگه مطالب ایندکس شده بود . من الان از توی موضوع اطلاعاتم بد نیست چون برای اینکه بتونم جلوشونو بگیرم مجبور شدم یاد بگیرم .برای اینکه تمام مطالب رو بیارید عینا کپی بشن حتی تگ ها و زودتر هم ایندکس بشن راهش وجود داره اما باید **** تا افزونه رو باهم مچ کنید متاسفنه 3 تاشونم رایگان هستن .

جان من این موارد رو یاد ندید ( یه زخم خورده ) چون خیلی ها هستن که با یه دلخوشیی میان سایت میزن و مطالب رو هم خودشون مینویسن اما به محض اینکه برخی میبینن مطالب اون سایت خوبه شروع میکنن به تغذیه از اون سایت و بالا بردن سایت خودشون . فکر کنید چه بلایی سر ادمین اون سایت میاد که بی خبره و وقتی بفهمه ... بماند

مطمئنا شما هم چنین سایتایی رو دیدید که بیان از مطالب شما استفاده کنن . چه احساسی نسبت به اونا پیدا کردید وقتی همه رو به نام خودشون زده بودن بدون ذکر منبع . البته این توی نت باب شده هیچ راهی هم برای جلوگیری جود نداره فقط باید مطالب زودتر ایندکس بشه تا جلوشون گرفته بشه .

بازم عذر میخوام .

یا حق

سلام

دوست عزیز

یه مطلبی بهتون بگم امیدوارم بتونه کمکتون بکنه

من از چند سایت دائم کپی بدون ذکر عنوان میکردم

یه روز رفتم دیدم یه مطلبی همون سایت قرار داده و اسم سایت منو به عنوان منبع ذکر کرده واقعا خجالت کشیدم بدون منبع انتشار دادم

ببنید شما فقط یه راه کار عالی دارید که هیچ کس نتونه مطالبتون برداره اون هم حذف index.php هست

ببنید الان دوستانی دارم که با 100 هزار تومن ربات دارن که بدون فید مطالب شما رو میگیرن

ازشون بخواهید مطالبی که شما از جاهای دیگه کپی میکنید را کپی نکنن

میشه مدرکی ارئه بدید که مقالات شما کار شده هستن و یا تحقیق و یا حداقل پول برای ان پرداخت کرده اید

صرفا چون از چند جا مطلب برمیدارید نمیتونید بگید کپی رایت

قدم اول خودتون بردارید هیچ مطلبی در نت بدون منبع نیست

حتی ترجمه شده ها

من و مدیر مردان و یا برترین ها هم منابع سایت های ما از جاهای دیگر است

ویرایش شده در توسط mortezafox
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم عذر میخوام .

یا حق

شما برای حل این مشکل باید به فید سایتتون زمان تأخیر می دادید. یعنی باید براش تعریف می کردید مثلا بعد از چند ساعت که از انتشار مطلب گذشت اونوقت مطلب توی فید سایت نمایش داده بشه تا اول سایت خودتون ایندکس بشه و بعدا سایتهای کپی کار بتونن کپی کنن.

این آدرس رو ببینید: http://www.moallemi.ir/blog/1388/12/07/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالبی که از طریق فید کپی بشند به هر طریقی استفاده بشند در دراز مدت به نفعه منبع اصلی مطلب عمل خواهند و این بخاطر ارتباط آر اس اس و پینگه و خیلی به قید منبع از طرف استفاده کننده مرتبط نیست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالبی که از طریق فید کپی بشند به هر طریقی استفاده بشند در دراز مدت به نفعه منبع اصلی مطلب عمل خواهند و این بخاطر ارتباط آر اس اس و پینگه و خیلی به قید منبع از طرف استفاده کننده مرتبط نیست

آقای فخار نمیدونم چرا بیخود و بیجهت دوستت دارم :D آدم عکس شما رو که می بینه دلش وا میشه ;)
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط bia2mas
       سلام خسته نباشید
      میخوام داخل فید سایتم تگ <image> رو قرار بدم که عکس اون پستو با اندازه کوجیک نشون بده 
      مثل سایت دیجیاتو:
      https://digiato.com/feed/
      <image>
      <url>https://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/android-nougat-nexus-6p-635x357-w600-600x337.jpg
      </url>
      </image>

هرجایی گشتم بود گزاشتم ولی نتیجه ای که میخواستمو ازش نگرفتم، حتی تو انجمنا خارحپجی گشتم و هیچکدوم عمل نکرد،چون دقیقا میخوام مثل سایت دیجیاتو نمایش بده (بدون استفاده از افزونه)
      ادرس سایتم: Asemoona.com
      اگه هم با هزینه میتونید برام درست کنید بهم بگید هزینش هر چقدر شد میدمتون
      ایدی تلگرامم: @saeedm1997
    • توسط yaali
      با سلام خدمت دوستان
      آیا کدی وجود دارد که متن کامل مطالب به همراه تصاویر رو، در فید سایت در فایرفاکس بیاره؟
      ممنونم
    • توسط aliesarlak
      سلام به همه دوستان عزیز
      من یه خواهش داشتم که اگه کمکم کنین ممنون میشم.
      من می خوام از ماژول http://www.prestastore.ir/front-office-features/22-last-news.html پرستا شاپ استفاده کنم
      این ماژول خبرخوان هستش و برای اینکه بتونم خوراک وردپرس رو در اون استفاده کنم گفته شده کد های خوراک باید بصورت زیر باشه :
      <item>      <title>Title</title>      <link>Link</link>      <pubDate>Date</pubDate>      <image>           <url>Image URL</url>      </image>      <description>Description</description> </item> یعنی عکس خبرها درون تگ <image> باشه . 
      ممنون میشم راهنماییم کنین .
    • توسط 1farakav
      با سلام
      مشکلی برای سایت من بوجود آمده است و دلیل آن را هم درخواست زیاد به سمت فید عنوان شده است. برای رفع این مشکل چه کاری انجام دهم؟
    • توسط sajjadmp
      سلام ، من تو صفحه ی پیگیری نوشته ها با rss با این ارور مواجه میشم :

This page contains the following errors:
      error on line 5 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document
      Below is a rendering of the page up to the first error.

مشکل چیه ؟