رفتن به مطلب

اسلایدشو مطالب، درج مطلب ثابت ، نصب فونت ، فروم برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من دارم یک سایت راه میندازم که یکسری مشکلات دارم و میخواستم اگه ممکنه دوستانی که میتونن راهنماییم کنن که کاملش کنم

آدرس سایت هست : m-arghavan.ir

کارهایی که میخوام انجام بدم :

1- میخوام یک اسلاید شو مناسب برای قالب اصلیم داشته باشم که هر مطلبی رو که وارد میکنم با عکس اون مطلب برام داخل اسلاید شو قرار بگیره تا با کلیلک روشون به صفحه مطلب وارد بشه

میخوام این اسلاید شو توی قالب صفحه اصلی سایتم قرار بگیره که توی تمام صفحات نمایش داده نشه

البته باید بگم این قالبی که الان رو سایتمه یک اسلاید شو داره ، اما نمیدونم چطوری میتونم فعالش کنم یا اصلا به دردم میخوره یا نه ! اسم قالبم wptuts .

اگه آموزش استفاده از اسلاید شو رو بهم بگید هم ممنون میشم

2- من میخوام یک مطلب خاص که همین مطلب صفحه اول باشه رو بصورت ثابت تو صفحه اول سایتم داشته باشم و در ادامه اون هر مطلب جدیدی که وارد میکنم بعد از اون نمایش داده بشن

3- میخوام بتونم فونت های مختلف رو به نوشته هام اضافه کنم ، قبلا برای اینکار از یک افزونه استفاده کردم که فکر میکنم سایتم رو خراب کرد :(

4- میخوام یک فروم هم راه بندازم واسه سایت که اگه امکان داره یک فروم که برای ورد پرس خوب باشه رو بهم معرفی کنید

با تشکر از همه دوستان که لطف میکنن مطلب رو میخونن و کمک میکنن

لینک به ارسال

2- من میخوام یک مطلب خاص که همین مطلب صفحه اول باشه رو بصورت ثابت تو صفحه اول سایتم داشته باشم و در ادامه اون هر مطلب جدیدی که وارد میکنم بعد از اون نمایش داده بشن

از خاصیت سنجاق می تونید استفاده کنید

لینک به ارسال

1- میخوام یک اسلاید شو مناسب برای قالب اصلیم داشته باشم که هر مطلبی رو که وارد میکنم با عکس اون مطلب برام داخل اسلاید شو قرار بگیره تا با کلیلک روشون به صفحه مطلب وارد بشه

میخوام این اسلاید شو توی قالب صفحه اصلی سایتم قرار بگیره که توی تمام صفحات نمایش داده نشه

البته باید بگم این قالبی که الان رو سایتمه یک اسلاید شو داره ، اما نمیدونم چطوری میتونم فعالش کنم یا اصلا به دردم میخوره یا نه ! اسم قالبم wptuts .

اگه آموزش استفاده از اسلاید شو رو بهم بگید هم ممنون میشم

اگر در انجمن سرچ می کردید به نتیجه می رسیدید.http://forum.wp-pars...و-شیک-اسلایدشو/

برای این که در صفحه اصلی نمایش داده شود باید کد افزونه را در ایندکس قرار بدهید(در 90% قالبها)

3- میخوام بتونم فونت های مختلف رو به نوشته هام اضافه کنم ، قبلا برای اینکار از یک افزونه استفاده کردم که فکر میکنم سایتم رو خراب کرد

http://wordpress.org...ts/screenshots/

http://forum.wp-pars...غییر-فونت-قالب/

4- میخوام یک فروم هم راه بندازم واسه سایت که اگه امکان داره یک فروم که برای ورد پرس خوب باشه رو بهم معرفی کنید

اگر می خواهید مانند افزونه برای وردپرس باشد که اسم افزونه

bbpress

یا

Mingle Forum

در غیر این صورت می توانید از سیستم هایی مثل مابی بی ، وی بی ، IP.Board و ... استفاده کنید.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

آقا دمتون گرم

هنوز فرصت نکردم روشهاتونو امتحان کنم . اما بزودی امتحان میکنم و اگه مشکلی بود مجددا مزاحمتون میشم .

سعید آقا این خاصیت سنجاق رو چجوری میتونم تو نوشته هام یا صفحه هام اعمال کنم ؟ ممنون از راهنماییت

علیرضا جان دست شمام خیلی درد نکنه . دنبالش گشته بودم اما مطلب خاص و جواب اصلی رو میخواستم . ممنون از لطفت

لینک به ارسال

سعید آقا این خاصیت سنجاق رو چجوری میتونم تو نوشته هام یا صفحه هام اعمال کنم ؟ ممنون از راهنماییت

post-330-0-93201300-1371632817_thumb.png

لینک به ارسال

آقا فقط یک سئوال ، این فونت ها رو چجوری میشه توی قسمت ویرایشگر نوشته استفاده کرد ؟ فقط باید با html استفاده کنمشون ؟

ببین من این افزونه رو نصب کردم و فونت ها رو هم به کمک لینکی که داده بودی به style.css اضافه کردم .

اما میخوام ببینم میشه فونت هام رو تو لیست فونت که همین افزونه به ویرایشگرم داده ، اضافه کنم که بتونم ازونجا راحت انتخابش کنم ؟

اگه نه چجوری میشه استفاده کرد

ممنون بازم

ویرایش شده توسط gerayelli
لینک به ارسال

از همین افزونه ای که علیرضا گفت استفاده کردم . http://wordpress.org/plugins/fonts/screenshots/

و از طریق آموزش این لینک هم فونت هامو اضافه کردم http://forum.wp-parsi.com/topic/7544-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/

راه دیگه و بهتری پیشنهاد میکنید ؟

لینک به ارسال

اگر میخواین به ویرایشگر اضافه کنید باید بخش js ـش رو ویرایش و اضافه کنید

بستگی داره از کدوم ویرایشگر استفاده می کنید

لینک به ارسال

دادا

اگر میخواین به ویرایشگر اضافه کنید باید بخش js ـش رو ویرایش و اضافه کنید

بستگی داره از کدوم ویرایشگر استفاده می کنید

داداش ممنون از راهنماییت . من یکمی خنگم ! اگه ممکنه میشه اصلا خودت یک افزونه به درد بخور با نحوه ااضافه کردن فونتها رو بهم بگی ؟ چیشو ویرایش کنم ؟ چجوری ؟

اصلا میشه لطفا بهم بگی چطوری میتونم مثلا قسمت فهرست قالبم رو عوض کنم ؟ منظورم اینه که از کجا و چجوری و از کدوم قسمت باید فونتها رو فراخونی کنم ؟

مرسی که پاسخ میدید :)

لینک به ارسال

حقیقتش خیلی سوالاتتون زثاد هست و با هم نمیشه جواب داد

این تاپیک هم شده بازار شام ;)

بهتره سوالها رو جدا کنید و یکی یکی تاپیک بزنید و تا حلشون کنیم و بعد بریم سوال بعدی....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...