سعید شعبانی

تغییر ظاهر مدیریت وردپرس به توییتر بوت استرپ

1 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام قبلا هم افزونه ای را معرفی کردم که مربوط به تغییر ظاهر مدیریت وردپرس می شد. امروز هم یکی دیگه از افزونه های تغییر ظاهر مدیریت را به شما معرفی می کنم.

افزونه Bootstrap Admin که به تازگی در مخزن وردپرس قرار داده شده است می تواند ظاهر مدیریت وردپرس را به کل تغییر دهد و مانند توییتر بوت استرپ کند. تنها مشکلی که فعلا وجود دارد سازگار نبودن کامل این افزونه با زبان فارسی است که دوستان اگر زحمت فارسی سازی این افزونه را بکشند بسیار خوب می شود.

دریافت افزونه Bootstrap Admin از مخزن وردپرس

داشبورد

bootstrap-admin-700x683.png?_cfgetx=img.rx:700;

ارسال پست

new-post-448x437.png?_cfgetx=img.rx:500;

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام دوستان
      من با بوت استرپ به مشکل خوردم و در حالت های مختلف موبایل درست نمایش نیمده. من قالبم رو اکثرا با position های absolute و relative ساختم و واقعا برای نمایش رسپانسیو به مشکا خوردم.
      ممنون
    • توسط j1989m
      سلام
      واقعا چرا باید از بوت استرپ استفاده کرد؟ این فریمورک چه چیز ویژه ای برای طراحی وب داره؟ چندوقته دارم راجع بهش میخونم. میدونم این امکانات رو داره: ریسپانسیو، نوبار، مودال و... راستش اینها چیزایی نیست که منو به استفاده ازش ترغیب کنه.
      وقتی با css و jquery میتونم به راحتی ریسپانسیو کنم، وقتی برای منو، اسلایدر، تب اسلایدر و... میتونم از انواع مختلف پلاگین ها و کدهای آماده استفاده کنم و به دلخواه ادیتشون کنم، چرا باید از بوت استرپ استفاده کنم؟

بوت استرپ حجم خیلی کمی نداره و اغلب در یک پروژه از همه امکانات بوت استرپ استفاده نمیشه، بنابراین بخش زیادی از بوت استرپ بلااستفاده میمونه
      ضمن اینکه باید مدتی رو صرف یادگیری و تمرین و کار با بوت استرپ و کلاسهاش کرد
      بوت استرپ کدهای html رو شلوغ و پیچیده میکنه
      ادیت و کاستومایز کردن بوت استرپ هم گاهی با مشکلاتی همراهه

با اینحال خیلی معروف و متداول هست و به یکی از مهارت های اصلی طراحان وب تبدیل شده
    • توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟
    • توسط azre
      با سلام خدمت دوستان
      وقتی کاربر با سطح دسترسی مدیر فروشگاه ( ونه مدیر کل )  در ووکامرس  ساخته میشه بعد از لاگین با کاربر مدیر فروشگاه وقتی به صفحه کاربری ( نه پروفایل شناسنامه خود وردپرس ) میره و روی پیشخوان کلیک میکنه به صفحه داشبورد وردپرس که میتونه محصولات رو کم یا زیاد بکنه نمیره و مثل یک مشتری میتونه اطلاعات آدرس و تلفن رو ویرایش بکنه و باقی فیلد های مدیریتی در سطح مدیر فروشگاه رو نمیتونه به طور مستقیم ببینه ، به عبارتی باید حتما به طور دستی آدرس wp-admin/ رو در انتهای دامنه وارد بکنه تا بتونه به صفحه داشبورد عادی وردپرس وارد بشه که قاعدتا نباید اینطور باشه ، یا حتی وقتی در تنظیمات شناسنامه کاربر مدیر فروشگاه تیک نمایش نوار ابزار زده میشه باید اون نوار بالا علاوه بر مدیر کل به مدیر فروشگاه هم نشون داده بشه که نمیشه ! 

راه حل چیست ؟
      با تشکر
    • توسط aiinaz
      سلام ممکن است راهنماییم کنید که چطور میتوانم یک صفحه ورود و خروج با استفاده از بوت استرپ ، پی اچ پی و اجاکس بسازم؟؟ 
      وهمچنین می خواهم مانند همین سایت وقتی لاگین صورت میگیرد اسم و عکس کاربر به جای دکمه ورود قرار گیرد
      لطفااااااا کمکم کنید خیلیی احتیاج دارم به آموزش این بخش