KAJOOSH

درگاه بانک ملت برای Easy Digital Downloads

1 پست در این موضوع قرار دارد

banner-772x250.png

افزونه Easy Digital Downloads توسط پیپین ویلیامسون توسعه و به زبان شیرین پارسی نیز ترجمه شده است.

این افزونه بهترین انتخاب برای فروش محصولات دیجیتالی تحت نرم افزار وردپرس است.

این افزونه با داشتن رابط کاربری مناسب و برنامه‌نویسی قوی و انعطاف پذیری بالا، مناسبترین انتخاب از هر نظر است، با وجود اینکه این افزونه رایگان است، ولی امکانات این افزونه بسیار بیشتر از افزونه های غیررایگان است.

از دیگر امکانات این افزونه می‌توان به ایجاد مالیات روی محصولات، گزارش گیری به سبک‌های مختلف، نصب افزونه‌های مختلف و قیمت‌گذاری متغیر نیز اشاره کرد.

اما متاسفانه افزونه های اتصال این پلاگین به درگاه بانک ها کم و حتی برای برخی بانک ها ناموجود است. یکی از کمیاب ترین پلاگین ها مربوط به درگاه منحصر به فرد بانک ملت است زیرا درگاه بانک ملت یکی از حساس ترین درگاه ها است و تولید نرم افزار برای اتصال به آن نیازمند صرف وقت و دقت بیشتری است.

ویژگی های این افزونه :

۱- پرداخت امن و اتصال سریع به درگاه بانک ملت

۲- ستل اتوماتیک تمام تراکنش های موفق و درنتیجه واریز آنی وجه به حساب فروشنده

۳- استفاده از جدید ترین متد ها و کتابخانه ها برای کارایی بهتر

۴- ایجاد لودینگ در صفحه پرداخت در هنگام اتصال به درگاه بانک

۵- نمایش خطاهای احتمالی بوجود آمده در حین پرداخت در صفحه پرداخت(صورتحساب) به مشتری

۶- امکان اتصال به درگاه بانک برای سایت هایی که روی هاست خارج از ایران میزبانی می شوند.

* چند وقت پیش در همین انجمن تاپیکی در مورد همکاری واسه ساخت این ماژول و انتشار آن به صورت رایگان زدم که متعصفانه کسی شرکت نکرد.

* این ماژول با آخرین نسخه افزونه هماهنگی کامل داره و تفاوتی با ماژول های مشابه که به قیمت های بالایی به فروش میرسه ندارد!

- قرار بود این ماژول به صورت رایگان انتشار پیدا کنه که با تصمیماتی که گرفته شد؛ با قیمت فوق العاده پایین به فروش برسد.

قیمت فقط: 5 هزارتومان

دموی و خرید آنلاین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mhj7373
      با عرض سلام و خسته نباشید
      از وقتی وردپرس رو آپدیت کردم وقتی تو دسته بندی های سایت میرم و مثلا اون دسته بندی چندین صفحه است صفحه اول مشکلی نداره اما از صفحه دوم به بعد خطای 404 میده
      تمام راه حل هایی که توی نت و انجمن ها گفتن تست کردم نشد اما وقتی ساختار یکتا رو روی ساده میزارم حل میشه که بی فایدست و نباید ساختار رو عوض کنم ساختار روی کاستوم است : (/%postname%/%post_id%/) روی نام نوشته هم تغییر دادم باز حل نشد.
      از افزونه edd برای فروش محصولات استفاده می کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط irmacfa
      دوستان سلام وقت بخیر من از افزونه Easy Digital Downloads استفاده میکنم بعد از آپدیت فایل ترجمش در مدیریت وردپرس به کلمه Download تبدیل شد فایلش رو متوجه نشدم در کجاست که بشه تغییرش داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کجا فایل زبانش رو از کلمه Download به نوشته ای دیگر تغییر بدم. 

• توسط omid.onix
      سلام

بنده از یک پلاگینی به اسم event manager pro استفاده میکنم میخوام حالا یه درگاه پرداخت بانک پارسیان بهش متصل کنم به جای paypal از بانک پارسیان استفاده کنه 
      اینم لینک صفحه پلاگینه :
      http://wp-events-plugin.com/documentation/payment-gateways-overview/
      ممنون میشم اگه نگاهی به کدش بندازید و راهنماییم کنید
      باتشکر
    • توسط HANNANStd
      در حال حاضر ۱۲ شرکت زیر نظر بانک مرکزی دارای مجوز PSP هستند که ۱۱ تا از آنها ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم می باشند و فقط شرکت الکترونیک کار دماوند تنها دستگاه کارت خوان ارائه میکند.
      از هر بانک و موسسه مالی و اعتباری که درگاه پرداخت اینترنتی اخذ نمایید، از یکی از ۱۱ شرکت مذکور به شما درگاه پرداخت اینترنتی داده میشود که در پلاگیت ماژول همه این ۱۱ شرکت را آماده کرده ایم .
      در حال حاضر درگاه های زیادی از ایزی دیجیتال دانلودز در سطح وب وجود دارد که بررسی ها نشان از کیفیت پایین این درگاه ها میدهد. زیرا در اکثر آنها از SESSION مربوط PHP برای ذخیره سازی متغیر ها استفاده میشود که میزان خطاهای پرداخت را به شدت افزایش میدهد . برنامه نویس ایزی دیجیتال دانلودز در یکی از مقالات خود از بالا بودن میزان خطای پرداخت به علت استفاده از سشن ها یاد کرده است . مشاهده مقاله
      در درگاه های طراحی شده توسط پلاگیت از سشن ها تنها بعنوان ذخیره و رزرو استفاده شده است و از سه لایه برای ذخیره متغیر payment_id جهت استفاده در برگشت از بانک بهره گرفته شده است .
      از دیگر ویژگی های مازاد درگاه های edd پلاگیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
      ویژگی ها
      امنیت بالای تراکنش ها و کاهش میزان خطا سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت سازگاری با افزونه پارسی دیت برای نمایش فارسی اعداد ذخیره تمام جزییات تراکنش در قسمت یادداشت ها برای پیگیری های بعدی نمایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت نمایش کد تراکنش به کاربر تصاویری از محیط افزونه

اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت

سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD
      ن
      مایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت

نمایش کد تراکنش به کاربر

خرید افزونه
    • توسط H.Kamrani
      درود
      من میخوام یه تغییر در روند خرید محصول در افزونه ی easy digital downloads انجام بدم. به این صورت که :
      وقتی کاربر به صفحه ی خرید محصول میاد ، اگه قبلا اون محصول رو خریداری کرده ، دیگه لینک خرید بهش نمایش داده نشه و لینک دانلود براش به نمایش در بیاد ؛ در غیر این صورت ، لینک خرید برای کاربر به نمایش در بیاد
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید برای این کار باید چه کار کنم ؟
      آیا هوک خاصی برای این کار میشناسید که بهم معرفی کنید ؟

فقط لطفا یه کم زودتر ؛ ممنون