jvdkarim

نصب پلاگین برای بخش نظرات

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوتا سوال داشتم

1- اگرد برای بخش نظرات پلاگین نصب کنم برای نظرات قبلی مشکلی پیش نمیاد؟

2- می تونم مثلا 2 پلاگین رو همزمان برای بخش نظرات نصب کنم؟ ممکنه هر دوتاشمون امکاناتی داره که مورد نیازه

مثلا بالفرض 2 پلاگین پایین

اگه کسی جواب این صوال رو می دونه لطفا کمکم کنه

با تشکر

GD Star Rating

یک افزونه عالی برای ایجاد سیستم امتیازدهی توسط کاربران سایت که می تواند امکانات خوبی برای رتبه بندی مطالب از نظر بازدیدکنندگان سایت شما را در اختیار قرار دهد.

SI CAPTCHA for WordPress

پلاگینی کاربردی و مفید برای جلوگیری از ارسال اسپم ها و هرزنامه ها در بخش نظرات سایت از طریق کدهای CAPTCHA که حتی می توان از آن در فرم تماس ، عضویت کاربران ، قسمت نظرات و بخش های دیگر نیز استفاده کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1 - نه مشکلی پیش نمیاد برای نظرات قبلی

2 - نه مشکلی پیش نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط Siaavash
      یه پلاگین جدول نیاز هست که داخل پست های وبلاگ بشه ازش استفاده کرد، و به راحتی بشه رنگ بندی و ابعادش رو تنظیم کرد.
      یه پلاگین که بشه شبیه عکس پیوست جدول رو استایلش رو مشخص کرد و داخل پست استفاده کرد.
      چه پلاگینی پیشنهاد می شه؟

• توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون