رفتن به مطلب

تبریک بابت صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 برزیل

پست های پیشنهاد شده

2112253%5fbig-lnd.jpg

دوستان سلام

مطمئنا شما هم داشتید فوتبال حساس و نفس گیر ایران کره را تماشا می کردید و استرس فراوان بازی را تجربه می کردید که بالاخره ایران با گل رضا قوچان نژاد تونست مقتدرانه کره را شکست بده و به جام جهانی 2014 برزیل صعود کند.

من این پیروزی مقتدرانه را به تمام مردم ایران و وردپرسی های عزیز تبریک می گم.

به امید روز های شادتر برای ایران و ایرانی

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

2112240%5fbig-lnd.jpg

دوستان سلام

مطمئنا شما هم داشتید فوتبال حساس و نفس گیر ایران کره را تماشا می کردید و استرس فراوان بازی را تجربه می کردید که بالاخره ایران با گل رضا قوچان نژاد تونست مقتدرانه کره را شکست بده و به جام جهانی 2014 برزیل صعود کند.

من این پیروزی مقتدرانه را به تمام مردم ایران و وردپرسی های عزیز تبریک می گم.

به امید روز های شادتر برای ایران و ایرانی

دستت درد نکنه برا این تاپیک ... ! منم تبریک میگم ... ! بلاخره یه نفسی کشیدیم ... !

مردم هم خیلی خوشحال شدن ... ! ایشالا تو جام جهانی ضعیف کار نکنیم ... !

لینک به ارسال

کل بازی یه طرف حرکت آخر کیروش یه طرف کلی حال کردم ...

کیروش انگار نه انگار یه پرتغالیه داره برای تیم ملی ایران مثل یک ایرانی زحمت میکشه واقعا خسته نباشه

لینک به ارسال
کیروش انگار نه انگار یه پرتغالیه داره برای تیم ملی ایران مثل یک ایرانی زحمت میکشه واقعا خسته نباشه

الکی نیست یکی از بهترن مربیای دنیاست ، از طرفی کلی پول گرفته و باید پولش رو حلال کنه :D جدی میگم .

خدا کنه بچه ها مثل 98 بازی کنن ، اون دوران عالی بود . ولی با بازیی که تو مقدماتی ازشون دیدک چشمم اب نمیخوره . ان شاالله گروه بندی جام جهانی تیم مون تو یه گروه ساده باشه .

لینک به ارسال

سلام ما هم اين پيروزي رو به تمام ايرانيان عزيز تبريك عرض ميكنيم

فكرش و بكن چي ميشد تيم ملي قهرمان جهان ميشد :D

يعني ميشه؟

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

خدا کنه بچه ها مثل 98 بازی کنن ، اون دوران عالی بود . ولی با بازیی که تو مقدماتی ازشون دیدک چشمم اب نمیخوره . ان شاالله گروه بندی جام جهانی تیم مون تو یه گروه ساده باشه .

دو تا بازی قبلی خیلی خوب بازی کردند و تقریبا می شد تیم ملی را با تیم های اروپایی مقایسه کرد اما توی این بازی به دلیل حساسیت زیادی که داشت بچه ها توی لاک دفاعی رفته بودند و بازی خیلی زیبایی را انجام ندادند. مشکل تیم ملی به نظر من روحیه بچه هاست که توی موقعیت های حساس خودشون رو می بازنند.

لینک به ارسال
سلام ما هم اين پيروزي رو به تمام ايرانيان عزيز تبريك عرض ميكنيم

فكرش و بكن چي ميشد تيم ملي قهرمان جهان ميشد :D

يعني ميشه؟

نه نمیشه داداش .

کره جنوبی فکر میکنم 2002 بود سوم جهان شد ، امروز و تو این دوره مقدماتی 2 بار به ما باخت ، برزیل فر میکنم شاید بالای 50 سال اول جهان بود الا ن بین 15 تا 20 جهانه .

ولی هر طور حساب میکنم میبینم صعود ما از مرحله گروهی هم غیر ممکنه . -_-

دو تا بازی قبلی خیلی خوب بازی کردند و تقریبا می شد تیم ملی را با تیم های اروپایی مقایسه کرد اما توی این بازی به دلیل حساسیت زیادی که داشت بچه ها توی لاک دفاعی رفته بودند و بازی خیلی زیبایی را انجام ندادند. مشکل تیم ملی به نظر من روحیه بچه هاست که توی موقعیت های حساس خودشون رو می بازنند.

تجربه یه چیز دیگست ، 2006 خیلی حل حلکی بازی میکردن و ترس داشتن ، خدا کنه 2014 بهتر بشه اوضاع .

لینک به ارسال

نه نمیشه داداش .

کره جنوبی فکر میکنم 2002 بود سوم جهان شد ، امروز و تو این دوره مقدماتی 2 بار به ما باخت ، برزیل فر میکنم شاید بالای 50 سال اول جهان بود الا ن بین 15 تا 20 جهانه .

ولی هر طور حساب میکنم میبینم صعود ما از مرحله گروهی هم غیر ممکنه . -_-

تجربه یه چیز دیگست ، 2006 خیلی حل حلکی بازی میکردن و ترس داشتن ، خدا کنه 2014 بهتر بشه اوضاع .

چرا خودمون رو دسته کم میگیرم ؟ الان که دیگه تیم ملی رفته جام جهانی تجریه کیروش خیلی خیلی میتونه کمکمون کنه ... ( مدیرا نمیان تبریک بگن ؟ :D )

لینک به ارسال
چرا خودمون رو دسته کم میگیرم ؟ الان که دیگه تیم ملی رفته جام جهانی تجریه کیروش خیلی خیلی میتونه کمکمون کنه ... ( مدیرا نمیان تبریک بگن ؟ :D )

درسه مربی خیلی خیلی تاثیر داره ولی بنده خدا دیگه نمیتونه بره وسط میدون بازی کنه که . 2006 با برانکو شدیم 15 جهان بهترین دوران فوتبال ایران بود تو طول تاریخ نتونست حتی یه برد پیش انگولا بگیرین بعد الان ...

لینک به ارسال

من فقط از این خوشحالم که رو سرمربی کره کم شد آخییییییییییش از حرکت اخر "کی روش" خیللللی خوشم اومد

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

میدونستم الان توی سایت بیام همچین تاپیکی زده شده :)

تازه خسته از خیابون اومدیم و جای دوستان هم واقعا خالی بود. امیدوارم همیشه توی مملکت برای مردم شادی باشه.

به امید موفقیت بیشتر برای تیم ملی

لینک به ارسال
تو این هفته این قدر خوشحال نبودم.حماسه سیاسی - حماسی ورزشی

ولی هیچ چیز منو به اندازه حماسه اقتصادی خوشحال نمیکنه ...

لینک به ارسال

تو این هفته این قدر خوشحال نبودم.حماسه سیاسی - حماسی ورزشی

نتایج امتحانات آخر ترم هم یکی دیگه از این حماسه ها بود.

لینک به ارسال

ولی هیچ چیز منو به اندازه حماسه اقتصادی خوشحال نمیکنه ...

اون حماسه هم به زودی اتفاق خواهد افتاد فعلا پیروزی ایران را بچسبیم. :)
لینک به ارسال

بابو بابو چه خبره اینجا !!!!!!

دم همه ی ایرونیهای به حالو ، فوتبالیستو و وردپرسی گرم گرم ...

خدایش اگه خیلی قبلتر اینجوری پول واسه سرمربی میدادن دیگه ما اینقدر تو سر فوتبال ملیمون نمیخورد ، ولی دم همه بازیکنان و به خصوص اقای کارلوس کیروش گرم ... دل 70 میلیون ایرانی رو شاد کردن ، به امید فینال جام جهانی 2014 برزیل :D:lol:

لینک به ارسال

تبریک میگم :wub:

امیدوارم که در جام جهانی هم بتونیم به یک موفقیت بیشتر دست پیدا کنیم :D

لینک به ارسال

ولی خودمونیم ها جای رحمتی,عقیلی,دژاگه و ... واقعاً خالی بود ........ کیروش بید این کدورت ها رو کنار بذاره.مردم اگر از کیروش خوششون نیاد به خاطر همین هست البته با این برد های اخیر کیروش دل مردم ایران رو به دست آورد ولی باز جای اونا خالیه.

البته رحمان احمدی هم امروز خیلی خوب کار کرد.

از طرف ما هم به همه ی ملت ایران تبریک.

به قول آقا مسعود شجاعی گفتنی توی این حال و اوضاع تنها چیزی که میتونست مردم ایران رو خوشحال کنه همین بود.(خودش توی مصاحبه با شبکه سه گفت)

به قول آقای حاج رضای گفتنی تورم,گرونی همه ی اینا با این برد یادمون رفت

به قول خودم: وقتی ایران گل رو زد چنان پریدم توی هوا که شانس آوردیم لامپ توی سقف نشکست.

لینک به ارسال
ولی خودمونیم ها جای رحمتی,عقیلی,دژاگه و ... واقعاً خالی بود ........کیروش بید این کدورت ها رو کنار بذاره.مردم اگر از کیروش خوششون نیاد به خاطر همین هست البته با این برد های اخیر کیروش دل مردم ایران رو به دست آورد ولی باز جای اونا خالیه.

اصلا هم خالی نبود ، مشگل ما همینه دیگه نمیزاریم مربی کار خودش رو بکنه . بازیکنی که ناز میکنه جاش تو تیم ملی نیست حالا میخاد مارادونا باشه یا رحمتی،عقیلی،دژاگه و ... . بزارین مربی کار خودش رو بکنه و تو کارش دخالت نکنین . همین قوچان نژاد رو کی میشناخت ؟ انصافا هیچکس نمیشناختش ولی مربی بهش اعتماد کرد و دید کارش درسته اوردش تیم ملی چندتا گل حیاتی برامون زد . پس بازم میگم تو کار مربی دخالت نکنین ...

لینک به ارسال

اصلا هم خالی نبود ، مشگل ما همینه دیگه نمیزاریم مربی کار خودش رو بکنه . بازیکنی که ناز میکنه جاش تو تیم ملی نیست حالا میخاد مارادونا باشه یا رحمتی،عقیلی،دژاگه و ... . بزارین مربی کار خودش رو بکنه و تو کارش دخالت نکنین . همین قوچان نژاد رو کی میشناخت ؟ انصافا هیچکس نمیشناختش ولی مربی بهش اعتماد کرد و دید کارش درسته اوردش تیم ملی چندتا گل حیاتی برامون زد . پس بازم میگم تو کار مربی دخالت نکنین ...

دقیقا بازیکن سوسول رو باید از تیم ملی خارج کرد و راهش هم نداد بازیکن باید قیرتی و متعصب باشه و البته بازی هم بلد باشه که همه اینا رو میشه توی قوچان نژاد دید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...