رفتن به مطلب

اواتارهای تصادفی برای کسانی که کامنت می ذارن

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

من می بینم توی بلاگهای بقیه کسانی که نظر می دن و مهمان هستن برای هر کدوم یک اواتار مجزا و تصادفی قرار می ده. در قسمت تنظیمان وبلاگ من همین کار رو کردم اما نمی دونم چرا اواتار همه نظر دهنده ها مثل همه. گاها می بینی یکی متفاوت شد که نمی دونم چرا اینطور میشه.

میشه کاری کرد بر اساس ای پی افراد به هر کس شکلک دلخواه اختصاص بده؟ اگر هم نمیشه فقط متفاوت باشه که این مهمان هایی که حتی اسم هم برای خودشون نمی ذارن از به جای اینکه برای همشون بنویسه ناشناس از روی اواتارهاشون متمایز بشن.

ممنونم از توجه تون.

لینک به ارسال

تیک نمایش نیم‌رخ‌ها را زدم.

بیشترین رتبه بندی را : G : مناسب برای همه مخاطبان قرار دادم

نیم رخ پیش فرض را : اشکال ساخته شده‌ی تصادفی قرار دادم

این تنظیمات درست هستن دیگه؟ به چهار پنج تا مهمان که ای پی هاشون فرق می کنه یه اواتار اختصاص می ده اما مثلا به نفر ششم یک اواتار متفاوت می دهد. من می خواستم ببینم میشه برای همه شکل اواتار تصادفی قرار داده بشه یا نه.

لینک به ارسال

ممنونم، جناب مدیر

ممنونم از پاسختون، نمی دونم چرا پس برای من همیشه کار نمی کنه :huh:

می تونم بپرسم که مبنی اختصاص اواتار به نظر دهنده ها چیه؟ از روی ای پی هاشون یه چیز اختصاص می ده؟ یعنی ای پی ها یکسان یه اواتار میگیرن یا نه همیشه یه اواتار رندم انتخاب می کنه می ده؟

لینک به ارسال

براساس ایمیل هست

پوسته سایت شما اختصاصی هست؟ با پوسته پیش فرض هم تست کنید

لینک به ارسال

یکی از همین پوسته های ماندگار وب هست.

پس احتمالا همین ایمیله هست که می فرمایید! چون من وارد کردن ایمیل رو اجباری نکردم و هیچ کس هم ایمیل وارد نمی کند، احتمالا همین باعث شده که اواتار همشون یکی بشه پس. درسته؟

لینک به ارسال

ببینید کاربراتون باید قبلا در سایت http://fa.gravatar.com/ با ایمیلشون ثبت نام کرده باشند و عکسی را برای آواتارشون قرار داده باشند این سرویس جهانی

و الا باید در سایت امکان آپلود عکس براشون فراهم کنید یا از نمونه ها استفاده کنید

در ضمن این سایت با آی پی ایران یک خورده مشکل داره

لینک به ارسال

ممنونم آقای فخار.

البته من مد نظرم نبود که اواتاری که اپلود کرده اند نمایش داده شود، می خواستم از اواتار های تصادفی خود ورد پرس استفاده شود. و به هر کاربر یک اواتار تصادفی بدهد اما اواتار همه یکی می شد.

البته من همانطور که گفتم وارد کردن ایمیل را اجبار نکرده بودم لذا همه بدون نام و ایمیل کامنت می ذاشتن جز عده ی معدود

البته این چیزی که آقای مرتضی عزیز فرمودند درست است. شکل های تصادفی بر اساس ایمیل افراد تولید می شد و مشکل من حل شد.

ببینم دسترسی دارم که تاپیک رو تبدیل کنم به حل شده است.

-----------

خوب ظاهرن دسترسی ندارم که تبدیلش کنم به حل شده است.

ویرایش شده توسط aghaeifar
لینک به ارسال
ببینم دسترسی دارم که تاپیک رو تبدیل کنم به حل شده است.

بعید می دونم نیازی به بستن تایپیک باشه

پاسخ آقا مرتضی کاملا درسته توضیح من صرفا برای درج توضیحات تکمیلی بود

موفق باشید

لینک به ارسال

من فکر می کردم بعد اینکه هر کس جوابش رو گرفت می تونه تاپیک رو به حل شده است تبدیل کنه که بقیه بدونن این تاپیک به نتیجه رسیده است.

بازم ممنونم از شما اقای فخار.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...