رفتن به مطلب

افزونه ارسال پست به صورت خودکار

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم توی سایتم از افزونه ای استفاده کنم تا با استفاده از فید سایت دیگه ای مالب رو به صورت خودکار به سایتم انتقال بده . ول متاسفانه تو افزونه هایی که سرچ زدمو دیدم یزی که بتونم راحت باهاش کار کنم رو پیدا نکردم. هر کدوم از افزونه ها یک مشکلی داشتن. افزونه feedwordpress که آقای ایمان فخار عزیز هم زحمت آموزشش رو کشیدن رو هم نصب کرم ولی تو پست گذاری مشکل داشت و وقتی پستی رو میزاشت نمیشد اون پست رو ادیت کرد و انگار پستی که این افزونه میزاره قابلیت ادیت نداره.

به هر حال میخواستم از دوستان کمک بگیرم افزونه خوب و کامل که مشکلت این نینی نداشته باشه و بشه براحتی پست رو ادیت کرد بعلاوه بتونه تصاویر رو تو هاستم آپلود کنه و آپشن های کابردی داشته باشه چی هست؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

چند روز پیش هم مشابه این بحث مطرح شد ولی دوست گرامی افزونه feedwordpress از نظر من کامل ترین و بهترین افزونه برای این کار هست و هیچ مشکل خاصی هم نداره.

چیزی هم که میگین(ادیت نشدن) مشکل از افزونه قطعا نیست.

دقیقاً چه مشکلی در ادیت دارید؟

لینک به ارسال

پست هایی که توسط برنامه feedwordpress گذاشته میشه قابلیت ادیت به صورت تصویری رو نداره و وقتی روی پست کلیک میکنی تا ادیتش کنی پست رو به صورت کد نشون میده و نمایش به حالت عادی نداره

سمت راست گوشه بلا هم مینویسه که شما اجازه ادیت این پست رو ندارید!

و البته یه چیزای دیگه هم رو پست قرار گرفته که مشخصه که این پستی که این برامه میزاه با پست های عادی فرق داره . البته مشکل من فرق داشتنش نیست. من فقط میخوام خاصیت ادیت رو داشته باشه و بتونم مثل پست های عادی که خودم میسازم بتونم ادیت کنم که این یجوره دیگس.

لینک به ارسال

کسی نسخه نال شده این افزونه رو داره؟

WPeMatico pro

شما تا حالا قوانین رو خوندید؟!

لینک به ارسال

شرمنده اصلا واسم نبود که بحث در این رابطه ممنوع هستش.

میشه بگید این مشکل افزونه feedwordpress چیه که نمیزاره پست رو ویرایش کنم ؟

مرسی

لینک به ارسال

مرتضی جان، rssposter رو هم تست کردم . متاسفانه مشکلاتی داره و پست ها رو عکسهاش رو آپلود نمیکه و فقط کش میکنه. به علاوه تو پست گذاری مطالب رو یکی درمیون میزاره و همینطور بعضی ها رو نصفه میاره.

افزونه WPeMatico هم بسیار افزونه خوبیه فقط مشکلی که داره واسه ارسال کامل مطلب باید نسخه پروفشنالش رو داشته باشی که پولی هست و یه جا خوندم که قیمتش 80 دلاره!

من افزونه feedwordpress رو تا جایی که میدونم خیلی خوبه و واقعا پسندیدمش، فقط تنها مشکلی که داشت نمیشد پست ها یی رو که میفرسته ادیت کرد! کاش کسی از دوستان راهنمایی کنه که چطور این کارو میشه انجام داد.

مرسی

لینک به ارسال

مرتضی جان، rssposter رو هم تست کردم . متاسفانه مشکلاتی داره و پست ها رو عکسهاش رو آپلود نمیکه و فقط کش میکنه. به علاوه تو پست گذاری مطالب رو یکی درمیون میزاره و همینطور بعضی ها رو نصفه میاره.

من خودم از این افزونه استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره - ساده و کارساز هستش

افزونه WPeMatico هم بسیار افزونه خوبیه فقط مشکلی که داره واسه ارسال کامل مطلب باید نسخه پروفشنالش رو داشته باشی که پولی هست و یه جا خوندم که قیمتش 80 دلاره!

نسخه نال شدش هست که کار میکنه البته در این انجمن بحثش ممنوعه و از این میگذریم

من افزونه feedwordpress رو تا جایی که میدونم خیلی خوبه و واقعا پسندیدمش، فقط تنها مشکلی که داشت نمیشد پست ها یی رو که میفرسته ادیت کرد! کاش کسی از دوستان راهنمایی کنه که چطور این کارو میشه انجام داد.

مرسی

شما از داخل تنظیمات ارسال ، باید پست هایی که میاررو بزارید در حالت پیش نویس یا draft که بعدش میتونید پست هارو ویرایش کنید و بعد انتشار بدید

در بخش آموزش آقا ایمان نحوه این کار رو هم آموزش دادن

لینک به ارسال

شما از داخل تنظیمات ارسال ، باید پست هایی که میاررو بزارید در حالت پیش نویس یا draft که بعدش میتونید پست هارو ویرایش کنید و بعد انتشار بدید

در بخش آموزش آقا ایمان نحوه این کار رو هم آموزش دادن

من دقیقا همین کار رو کردم ولی پست هایی رو که میزاره با پست های معمولی فرق میکنه اینو میشه تو بخش همه نوشته دید که پستهای این افزونه خیلی عجیبا و قابلیت ادیت رو ندارن. اگر بخواین من یه اسکرین شات میگیرم بهتون نشون میدم.

لینک به ارسال

من دقیقا همین کار رو کردم ولی پست هایی رو که میزاره با پست های معمولی فرق میکنه اینو میشه تو بخش همه نوشته دید که پستهای این افزونه خیلی عجیبا و قابلیت ادیت رو ندارن. اگر بخواین من یه اسکرین شات میگیرم بهتون نشون میدم.

مطمعنید ؟؟؟

اولین باره که همچین چیزی میشنوم !

شاید دسترسی مدیرهارو محدود کردید یا تنظیماتی که باعث شده این اتفاق بیفته

لینک به ارسال

بله مطمئنم.

نمیدونم چرا اینجوریه شاد شما بهتر بدونید.

من الان مجدد نصب میکنم و اسکرین شاتش رو میزارم.

اگرم نیاز هست مشخصات ورود به کنترل پنل رو خدمتتون میدم تا خودتون ملاحضه کنید.

لینک به ارسال

این دو تصویر اسکرین شات از یک پست هستش که با پلاگین feedwordpress گذاشتم.

به نظرم شاید به خاطر اینه که ورژن جدیدشو گرفتم.

r787_0001.jpgf5817_0002.jpg

لینک به ارسال

چک کردم مربوط به ورژن جدید یکبار باید تیک را بزنید و فایل را ذخیره کنید و خارج بشوید و مجدد فایل را باز کنید تا درست شود

برای اینکه در تمام فایل ها اعمال بشه به بخش post& link افزونه برید و در زیر شاخه ساختار گزینه Formatting filters را به حالت دومش تبدیل کنید

لینک به ارسال

چطور میتونم کاری کنم تا تصاویر رو به سایت انتقال بده.؟

درواقع کپی کنه تو سایتم

بعضی از تصاویر رو هم ظاهرا زورش نمیرسه و نمیتونه نشون بده.

چکار کنم تا درست بشه؟

لینک به ارسال

تصاویر را باید ستایت مرجع در اختیار گذاشته باشه تا آدرسهاشون منتقل بشند اما برای آپلود حتما باید دستی انجام بشه چون نیازه دسترسی ذخیره سازی فایل روی هاستتون باز بشه که امنیت سایت را از بین می بره

لینک به ارسال

بالاخره راهی داره که عکس‌ها اتوماتیک به هاست منتقل بشن ؟!

نه راهی نداره. :ph34r:

من اکثر پلاگین های وردپرس رو برای انتقال rss به سایت رو امتحان کردم. 3 افزونه از همه بهتر بودن ولی متاسفانه هیچکدومشون عکس رو انتقال نمیدن و حتی پست ها رو چنتا در میون متن رو اشتباه میفرستن.

فعلا که به نتیجه نرسیدم و کلیه افزونه ایی که امتحان کردمو پاک کردم. فکر کنم خودم پست بزارم بهتره . چون اگه قرار باشه هر پستی که این پلاگین ها میزاره برم توشو کلی ویرایش چه دلیلی داره استفاده از این پلاگین ها! :wacko:

به نظر من فعلا باید منتظر بود دید که افزونه جدیدی میاد واسه این کار که همه این مشکلات رو رفع کنه و بتونه بدون مشکل کار کنه یا نه.

ویرایش شده توسط fantome0
لینک به ارسال

راه های زیادی برای این کار هستن اما شما میتونید از این افزونه استفاده کنید :

http://wordpress.org/plugins/auto-upload-images/

لینک به ارسال

آپلود شدن اتوماتیک از طرف ارسال کننده مشکل نداره ولی امنیت سایت را تقریبا هیچ می کنه

و فکر نکنم در نهایت بشه با در اختیار داشتن سایتی که همه چیش اتوماتیکه راه به جایی برد

از افزونه ای که دوستان معرفی کردند استفاده کنید

لینک به ارسال

آپلود شدن اتوماتیک از طرف ارسال کننده مشکل نداره ولی امنیت سایت را تقریبا هیچ می کنه

حرف آقا ایمان رو جدی بگیرید

به راحتی میشه سایت رو با آپلود کردن شل به خطر انداخت !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...