رفتن به مطلب

مناسبت ترین حالت در تک گذاری ؟!!

R.Haghighi

پست های پیشنهاد شده

سلام !

برنامه ی all one seo تو هر پست قسمت ارسال زیرش قسمت هایی داره واسه تگ کردن .... تو این حالت تگ هایی که میزاریم توسط کاربرهای دیگه دیده نیمشه و میتونه تگ هایی که ساخته میشه رو ببنین و کپی کنن !

اما یه تگ واسه خود ووردپرس هست که تگ میزنی ولی تو خود سایت هم باید دیده بشه که تو این حالت بدیش اینه که کپی کارها اینو میبنن و تگ رو هم کپی میزنن !!!

بهترین حالت کدوم هست و تو ووردی گوگل تاثیر بهتری میتونه داشته باشه ؟!

لینک به ارسال

من عقیده دارم برچسب رو باید بطور صحیح استفاده کرد . از برچسب ها میتونید به عنوان یک جور دسته بندی استفاده کنید و نباید در صفحه اصلی نشونشون بدید و فقط باید در ادامه مطالب باشه و عباراتی باشه که سرچ خور باشن . نباید بیش از اندازه تگ استفاده کنید . برای هر پست فکر میکنم در حدود 4 -7 تا تگ مناسب باشه .

لینک به ارسال

من عقیده دارم برچسب رو باید بطور صحیح استفاده کرد . از برچسب ها میتونید به عنوان یک جور دسته بندی استفاده کنید و نباید در صفحه اصلی نشونشون بدید و فقط باید در ادامه مطالب باشه و عباراتی باشه که سرچ خور باشن . نباید بیش از اندازه تگ استفاده کنید . برای هر پست فکر میکنم در حدود 4 -7 تا تگ مناسب باشه .

سوال من رو

بهترین حالت برای سئو استفاده نکردن از برچسب هاست !

سوال بنده رو مثل اینکه نخوندید !!

من نپردسم چه جوری تگ و جه تعداد تگ بزنم ! منظور بهترین حالت تگ تو گوگل هست ! و مشکل اصلی هم کپی برداری تگ ها هست !

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این بارِ چندمه که میگم تو فروم ، متاسفانه در بین کاربرا همه فک میکنن برچسب وردپرس با تگ های سئو یکی هستن در صورت که کاملن جدا از هم هستن !!

برچسب ها در وردپرس شباهت به دسته بندی مطالب دارن و برای جستجو در خود سایت برای مثال مطالب مشابه هستن

اما تگ ها برای شناسوندن مطلب به موتورهای جستجو هست

در گوگل اگر برچسب زیادی داشته باشی مطالبتون رو به عنوان مطالب تکراری شناسایی میکنه و مشکلات دیگه

تو فروم جستجو کنید قبلن توضیح کامل در این مورد دادم

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این بارِ چندمه که میگم تو فروم ، متاسفانه در بین کاربرا همه فک میکنن برچسب وردپرس با تگ های سئو یکی هستن در صورت که کاملن جدا از هم هستن !!

برچسب ها در وردپرس شباهت به دسته بندی مطالب دارن و برای جستجو در خود سایت برای مثال مطالب مشابه هستن

اما تگ ها برای شناسوندن مطلب به موتورهای جستجو هست

در گوگل اگر برچسب زیادی داشته باشی مطالبتون رو به عنوان مطالب تکراری شناسایی میکنه و مشکلات دیگه

تو فروم جستجو کنید قبلن توضیح کامل در این مورد دادم

پس نتیجه : تو تک گذاری خود ووردپرس از چند تک که مشابه موضوع ارسال شده هست قرار بگیره و در خود سئو و تو پست مربوطه و در کادر

لینک به ارسال

در خود سئو و تو پست مربوطه و در کادر

Description تعداد تگ های بسیاری که کاربران ممکن است با آن کلمات در گوگل به جسجتو بپردازند رو قرار بدیم ؟!

نه اینکه در موتورهای جستجو ، بلکه تگ هایی بزارید که مربوط به مطلب هستش و در بر گیرنده مفهوم کلی اون مطلبه

لینک به ارسال

نه اینکه در موتورهای جستجو ، بلکه تگ هایی بزارید که مربوط به مطلب هستش و در بر گیرنده مفهوم کلی اون مطلبه

چرا متوجه منظور نمیشد و جواب درست رو نمدیدید ؟!

لینک به ارسال

پس نتیجه : تو تک گذاری خود ووردپرس از چند تک که مشابه موضوع ارسال شده هست قرار بگیره و در خود سئو و تو پست مربوطه و در کادر

Description تعداد تگ های بسیاری که کاربران ممکن است با آن کلمات در گوگل به جسجتو بپردازند رو قرار بدیم ؟!

برای AIOS

در بخش متاتگ باید تگهای مطلب را برای موتور جستجو قرار دهید

و متا توضیحات هم برای موتور جستجو هست

تگهای وردپرس هم که برای کاربران هست

به هر حال شما باید توضیح و تگ مرتبط قرار دهید

لینک به ارسال

چرا متوجه منظور نمیشد و جواب درست رو نمدیدید ؟!

یعجب !

من متوجه نمیشم یا شما ؟؟

یه بار دیگه پستِ منو بخونید ...

لینک به ارسال

برای AIOS

در بخش متاتگ باید تگهای مطلب را برای موتور جستجو قرار دهید

و متا توضیحات هم برای موتور جستجو هست

تگهای وردپرس هم که برای کاربران هست

به هر حال شما باید توضیح و تگ مرتبط قرار دهید

ببنید این قسمت دقیقا برابر هست با قست برچسب ها در خود وردپرس درسته یا خیر ؟!

این یک سوال ! سوال دوم ! حال من در این کادر شماره ی 2 تگ های مربوط به پست رو قرار بدم بهتر است یا در خود برچسب ها ؟!!

در مورد مدیر عزیز که عصبانی میشه عرض کنم بنده هدق از ایجاد تاپیک مشخص شده دو مورد بالا هست و بس ! اینکه من یه آلبوم موسیقی میزارم و بعد تو تک بخوام بگم دانلود فیلم فلان با زیر نویس فارسی خوب این بی معنی هست و گوگل هم میفهمه و باقی داستان !!

اصل مطلب اینه که تگ های مرتبط با خود سایت و خود موضوع ارسال شده ایی که قراره ساخته بشه برای سئو بهتر در گوگل کدوم یکی از کادرهای بالاقرار بگیره بهتر است ؟!!

ویرایش شده توسط R.Haghighi
لینک به ارسال

1- خیر. برای متاتگ هست. موتورهای جستجو

2- تگهایی باید قرار دهید که با اون در موتورهای جستجو شناخته شوید

لینک به ارسال

1- خیر. برای متاتگ هست. موتورهای جستجو

2- تگهایی باید قرار دهید که با اون در موتورهای جستجو شناخته شوید

کامل تر و شفاف تر پاسخ میدهید ؟!

به نکته ی زیر هم توجه بفرمایید !

اصل مطلب اینه که تگ های مرتبط با خود سایت و خود موضوع ارسال شده ایی که قراره ساخته بشه برای سئو بهتر در گوگل کدوم یکی از کادرهای بالاقرار بگیره بهتر است ؟!!
ویرایش شده توسط R.Haghighi
لینک به ارسال

موضوع رو سخت گرفتید

http://support.day.ir/kb/metatags

http://www.3eo.ir/2209/%D9%85%D8%AA%D8%A7-%D8%AA%DA%AF-robots/

ببینید برای سئو همه بخشها مهم هستند

بخش توضیحات که مشخصه کارش

meta keywords هم کلمات کلیدی مرتبط هستند با محتوای شما

هر دو بخش کارایی متفاوتی دارند

اما از لحاظ برتری بخش keywords مهمتر هست

در حال حاظر هم محتوای صفحه رتبه بالاتری دارد نسبت به این پارامترها

لینک به ارسال

سلام !

برنامه ی all one seo تو هر پست قسمت ارسال زیرش قسمت هایی داره واسه تگ کردن .... تو این حالت تگ هایی که میزاریم توسط کاربرهای دیگه دیده نیمشه و میتونه تگ هایی که ساخته میشه رو ببنین و کپی کنن !

اما یه تگ واسه خود ووردپرس هست که تگ میزنی ولی تو خود سایت هم باید دیده بشه که تو این حالت بدیش اینه که کپی کارها اینو میبنن و تگ رو هم کپی میزنن !!!

بهترین حالت کدوم هست و تو ووردی گوگل تاثیر بهتری میتونه داشته باشه ؟!

حالت کلی اش اینه که برچسب های خود وردپرس برای دسته بندی داخل سایت و اخبار مرتبط و ایناها هست و تگ هایی که توی All in one seo pack میذاری برای موتورهای جستجو هست. ولی یه قسمت توی تنظیمات افزونه هست به نام ((استفاده کردن از برچسب ها برای کلیدواژه های متا)) که ازت می پرسه آیا تگ های مطلب (همون برچسب ها) رو هم به عنوان تگ سئو استفاده کنم یا نه؟ من خودم راستش دقیق نمیدونم که اگر این تیک رو بزنی، تگهایی که اضافه میکنی رو بیخیال میشه و فقط برچسبها رو به موتور جستجو معرفی می کنه یا نه؟ ولی خودم گذاشتمش روی پیش فرض (تیک خورده) بمونه

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...