NWWG

افزونه نوشتن کامنت در ابزارک

9 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به دنبال افزونه ای هستم که در قسمت ابزارک ها قرار بگیرد و فرم نوشتن نظر یک "پست خاص" را نمایش بدهد. که کاربران بتوانند در آن نظر بدهند.

کمی جستجو کردم اما چیزی یافت نشد. کسی افزونه مشابهی نمیشناسد؟

اگر نیست لطفا برای ایجاد آن بطور دستی راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط NWWG
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه که نیست

کد این طوری میشه:

<form action="http://mysite.tld/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<p class="comment-form-author"><label for="author"><span class="required">*</span> نام: </label><input id="author" name="author" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-email"><label for="email"><span class="required">*</span> ایمیل: </label><input id="email" name="email" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-url"><label for="url">وبسایت: </label><input id="url" name="url" type="text" value="" size="30" /></p>
<p class="comment-form-comment"><label for="comment">دیدگاه: </label><textarea id="comment" name="comment" cols="45" rows="8" aria-required="true"></textarea></p> <p class="form-submit">
<input name="submit" type="submit" id="submit" value="ارسال دیدگاه" />
<input type='hidden' name='comment_post_ID' value='10' id='comment_post_ID' />
<input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' />
</p>
</form>

mysite.tld آدرس سایت هست

مقدار value فیلد comment_post_ID راهم شناسه پست هست که الان 10 هست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون فقط دوتا نکته کوچیک

اول اینکه پست نیست بلکه برگه است و آیا این تاثیری دارد یا کافیست شناسه برگه (915) رو بجای شناسه پست وارد کنم؟

دوم اینکه این کد ها را در کدام قسمت وارد کنم home.php یا فانکشن یا ....

و سوم اینکه آیا بصورت ویجت در قسمت ابزارک ظاهر میشود یا مستقیم باید در قالب قرار بگیرد؟ اگر کد مستقیم است امکان تبدیل به حالت ویجیت گونه را دارد که در قسمت ابزارک ها بتوان با ازادی عمل بیشتری از آن بهره برد یا خیر؟

از اینکه ما را راهنمایی میکنید ممنونیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرقی ندارد برگه یا پست

باید در سایدبار قرار دهید یا ابزارک متنی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

متاسفانه کار نمیکند و خطای 404 میدهد ببینید: اینجا

نکته لازم اینکه من کد یک پست معمولی را هم جایگزین کردم باز هم همچنان خطای 404 میداد

این کدیست که الان بر روی سایت قرار دارد:

<table style="border:1px dashed #000000; border-collapse: collapse;font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif;font-size:11;width: 255px;" align="absmiddle" cellpadding="1" cellspacing="1"><tbody><tr><td style="border:1px dashed #000000; border-collapse: collapse;width: 255px;">

<form action="http://reba.ir/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<p class="comment-form-author"><label for="author"><span class="required">*</span>نام:</label><input id="author" name="author" type="text" value="" size="20" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-email"><label for="email"><span class="required">*</span>ايميل:</label><input id="email" name="email" type="text" value="" size="20" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-url"><label for="url">وب‌سايت:</label><input id="url" name="url" type="text" value="" size="20" /></p>
<p class="comment-form-comment"><label for="comment">ديدگاه:</label><textarea style="WIDTH: 250px; HEIGHT: 60px" id="comment" name="comment" cols="10" rows="5" aria-required="true"></textarea></p>
<p class="form-submit">
<input name="submit" type="submit" id="submit" value="ارسال ديدگاه" />
<input type='hidden' name='comment_post_ID' value='915' id='comment_post_ID' />
<input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' />
</p>
</form>
</td></tr></tbody></table>

ویرایش شده در توسط NWWG
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکشن فرو رو برابر

http://reba.ir/portal/wp-comments-post.php

قرار دهید

برای اندازه محل نوشتن دیگاه cols textarea رو کم کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله در لحظه آخر متوجه شدم که پورتال رو درج نکردم. الان مشکل رفع شد و به خوبی کار میکند. ممنون از راهنماییتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید میخواستم ببینم چطور میشه که اگر کسی نظر داد دیگه صفحه سایت لود نشه

منظورم اینه وقتی با استفاده از این کد که در ابزارک استفاده میکنیم نظری ارسال میشه، صفحه اون مطلبی که واسش نظر دادیم لود میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید ایجاکس استفاده کنید کمی کدنویسی با دردسر دارید ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shahrambd
      با سلام
      دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب وردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست 
      آخرین ورژنش یعنی 1.4 رو نصب کردم همین آش و همین کاسه
      ورژن 1.3 نصب کردم همین آش و همین کاسه
      رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه
      روی وردپرس ورژن پایین تست کردم کلا نصب نشد.
      تو گوگل سرچ کردم چیزی در این مورد نبود.

بنظرتون چیکار کنم من؟  خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط M.Hajloo
      سلام دوستان وقت بخیر
      من میخوام تو سایتم 1 بخش با عنوان کسب و کار اضافه کنم که کاربر بیاد ثبت نام کنه و اطلاعاتی که ازش گرفته میشه همون صفحه کسب و کار باشه .
      و اطلاعاتی که میخوام تو هر صفحه نمایش داده بشه :
      لوگو شرکت + یک یا چند تصویر به عنوان گالری باشه + توضیحات کار + آدرس وب سایت + شماره های تماس + آدرس + و... باشه
      تقریبا مانند این سایت :

https://chidaneh.com/profile/49288 ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mrkarami937
      سلام
      میخواستم ببینم چطوری میشه یه صفحه بسازم که یک تکس باکس داشته باشه و مشتری کد محصول رو وارد کنه و نمایش بده ک آیا این جنس متعلق به ما هست یا خیر
    • توسط elybelbely
      با سلام.
      من در نظر دارم تا یه سری ویدیو رو توی سایتم قرار بدم تا فقط کسانی که اشتراک ویژه خریداری کرند بتونند ویدیوها رو دانلود کنند. برای اشتراک کردن از افزونه Ultimate Membership Pro استفاده کردم و برای مدیریت دانلودها از Download Monitor. اما یه مشکلی توی دانلود مانیتور هست که باعث شد اینجا از شما عزیزان کمک بخوام.
      اول اینکه من فایل‌ها ویدیویی رو توی هاست دانلود آپلود می‌کنم و یه لینک مستقیم از اون ویدیو دارم. وقتی با IDM از اون لینک مستقیم دانلود می‌کنم سرعت دانلود چیزی حدود 6MB/s هست. اما وقتی می‌یام لینک رو توی دانلود مانیتور قرار میدم و دانلود می‌کنم میشه در حد 400KB/s...! می‌تونم توی هر پست لینک‌های مستقیم رو بذارم و مشخص کنم که اون‌ها رو فقط اعضای ویژه ببیند، اما اگه اون لینک‌ها درز پیدا کنه خب... راحت بدون اشتراک میشه دانلود کرد. یعنی می‌خوام لینک‌ها غیر مستقیم باشند مثل کاری که دانلود مانیتور میکنه به این شکل: domain.com/download/file-name
      راه حلی برای رفع این مشکل افت سرعت دانلود مانیتور هست؟ اگه نیست چه روشی پیشنهاد می‌کنید که این کار رو بکنم؟ مهم نیست افزونه‌های دیگه نصب کنم که حالا تجاری باشند یا رایگان. فقط این کاری که می‌خوام انجام بشه. ممنون از شما!
    • توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.