رفتن به مطلب

افزونه نوشتن کامنت در ابزارک

پست های پیشنهاد شده

سلام

به دنبال افزونه ای هستم که در قسمت ابزارک ها قرار بگیرد و فرم نوشتن نظر یک "پست خاص" را نمایش بدهد. که کاربران بتوانند در آن نظر بدهند.

کمی جستجو کردم اما چیزی یافت نشد. کسی افزونه مشابهی نمیشناسد؟

اگر نیست لطفا برای ایجاد آن بطور دستی راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط NWWG
لینک به ارسال

افزونه که نیست

کد این طوری میشه:

<form action="http://mysite.tld/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<p class="comment-form-author"><label for="author"><span class="required">*</span> نام: </label><input id="author" name="author" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-email"><label for="email"><span class="required">*</span> ایمیل: </label><input id="email" name="email" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-url"><label for="url">وبسایت: </label><input id="url" name="url" type="text" value="" size="30" /></p>
<p class="comment-form-comment"><label for="comment">دیدگاه: </label><textarea id="comment" name="comment" cols="45" rows="8" aria-required="true"></textarea></p> <p class="form-submit">
<input name="submit" type="submit" id="submit" value="ارسال دیدگاه" />
<input type='hidden' name='comment_post_ID' value='10' id='comment_post_ID' />
<input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' />
</p>
</form>

mysite.tld آدرس سایت هست

مقدار value فیلد comment_post_ID راهم شناسه پست هست که الان 10 هست

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون فقط دوتا نکته کوچیک

اول اینکه پست نیست بلکه برگه است و آیا این تاثیری دارد یا کافیست شناسه برگه (915) رو بجای شناسه پست وارد کنم؟

دوم اینکه این کد ها را در کدام قسمت وارد کنم home.php یا فانکشن یا ....

و سوم اینکه آیا بصورت ویجت در قسمت ابزارک ظاهر میشود یا مستقیم باید در قالب قرار بگیرد؟ اگر کد مستقیم است امکان تبدیل به حالت ویجیت گونه را دارد که در قسمت ابزارک ها بتوان با ازادی عمل بیشتری از آن بهره برد یا خیر؟

از اینکه ما را راهنمایی میکنید ممنونیم

لینک به ارسال

فرقی ندارد برگه یا پست

باید در سایدبار قرار دهید یا ابزارک متنی

لینک به ارسال

متاسفانه کار نمیکند و خطای 404 میدهد ببینید: اینجا

نکته لازم اینکه من کد یک پست معمولی را هم جایگزین کردم باز هم همچنان خطای 404 میداد

این کدیست که الان بر روی سایت قرار دارد:

<table style="border:1px dashed #000000; border-collapse: collapse;font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif;font-size:11;width: 255px;" align="absmiddle" cellpadding="1" cellspacing="1"><tbody><tr><td style="border:1px dashed #000000; border-collapse: collapse;width: 255px;">

<form action="http://reba.ir/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<p class="comment-form-author"><label for="author"><span class="required">*</span>نام:</label><input id="author" name="author" type="text" value="" size="20" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-email"><label for="email"><span class="required">*</span>ايميل:</label><input id="email" name="email" type="text" value="" size="20" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-url"><label for="url">وب‌سايت:</label><input id="url" name="url" type="text" value="" size="20" /></p>
<p class="comment-form-comment"><label for="comment">ديدگاه:</label><textarea style="WIDTH: 250px; HEIGHT: 60px" id="comment" name="comment" cols="10" rows="5" aria-required="true"></textarea></p>
<p class="form-submit">
<input name="submit" type="submit" id="submit" value="ارسال ديدگاه" />
<input type='hidden' name='comment_post_ID' value='915' id='comment_post_ID' />
</p>
</form>
</td></tr></tbody></table>

ویرایش شده توسط NWWG
لینک به ارسال

اکشن فرو رو برابر

http://reba.ir/portal/wp-comments-post.php

قرار دهید

برای اندازه محل نوشتن دیگاه cols textarea رو کم کنید

لینک به ارسال

بله در لحظه آخر متوجه شدم که پورتال رو درج نکردم. الان مشکل رفع شد و به خوبی کار میکند. ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

ببخشید میخواستم ببینم چطور میشه که اگر کسی نظر داد دیگه صفحه سایت لود نشه

منظورم اینه وقتی با استفاده از این کد که در ابزارک استفاده میکنیم نظری ارسال میشه، صفحه اون مطلبی که واسش نظر دادیم لود میشه

لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...
در 8 دقیقه قبل، میدیوماه پیامک گفته است :

مقدار value یک برگه را چجوری پیدا کنم ؟

سلام یه تایپیک جدید ایجاد کنید

سوالتون رو هم واضح بپرسید از این سوال که من چیزی نفهمیدم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۲/۳/۳۱ در 11:19، Parsa گفته است :

افزونه که نیست

کد این طوری میشه:

<form action="http://mysite.tld/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
						  <p class="comment-form-author"><label for="author"><span class="required">*</span> نام: </label><input id="author" name="author" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-email"><label for="email"><span class="required">*</span> ایمیل: </label><input id="email" name="email" type="text" value="" size="30" aria-required='true' /></p>
<p class="comment-form-url"><label for="url">وبسایت: </label><input id="url" name="url" type="text" value="" size="30" /></p>
		    <p class="comment-form-comment"><label for="comment">دیدگاه: </label><textarea id="comment" name="comment" cols="45" rows="8" aria-required="true"></textarea></p>		    <p class="form-submit">
	   <input name="submit" type="submit" id="submit" value="ارسال دیدگاه" />
	   <input type='hidden' name='comment_post_ID' value='10' id='comment_post_ID' />
	  </p>
	  </form>

mysite.tld آدرس سایت هست

اینجا فرمودند 

من این کد را در ابزارک فعال کردم . اما وقتی دیدگاه ارسال میشه میره لوگو سایت نمایش داده میشه . و کامنت به لیست کامنتهای سایت اضلفه نمیشه . کامنت ثبت میشه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...