رفتن به مطلب

افزونه صدور قبض + مشخص کردن گارانتی

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوتا افزونه لازم دارم نمی دونم طراحی شدن قبلا یا نه اگه نشدن کسی بتونه انجام بده مدت زمان اجرا و هزنیه رو بگه بهم یا رایگان انجام بده که :))) یا اگه مشابه هست معرفی کنید

اولی خیلی راحت هست :

مدیر سایت بتونه اجناس و زمان اتمام گارانتی محصول رو تو ادمین تعریف کنه

و کاربر از طریق یک بخش از سایت بتونه با زدن سریال مشاهده کنه که زمان اتمام گارانتی کی هست

توضیح بیشتر : کاربر بتونه گروه محصولات رو تعریف کنه در یک بخش و در بخش دیگر فقط کد سریال و زمان اتمام رو بنویسه و گروه محصول رو انتخاب کنه ذخیره کنه

دومی : مدیر برای مشتری ها قبض صادر کنه

مثلا مشتری که میاد شرکت قطعه مورد نظر رو میده برا ی تعمیر ادمین هم از طریق سایت یه قبض براش صادر می کنه و بعدا مشتری برای پیگیری می تونه با زدن شماره موبایل و شماره قبض پیگیری کنه که وضعیت تعمییر در چه وضعیتی قرار داده .

که اینجا هم برای تعمیر کار بشه افراد مختلف رو تعریف کرد

که تو عکس فیلد های مورد نظر اومده

137181040540325_Und.png

امکان پرینت قبض هم باشه

و این که اگه فایل های php سرور اس ام اس رو بدم بهتون می تونید اتصال بدید به افزونه دومی که با تغییر وضعیت فیلد وضعیت دستگاه ( تعمیر شد - غیرقابل تعمیر - در حال برسی ) یک اس ام اس بفرسته به موبایل درج شده

لطفا در صورتی که می تونید هزینه رو هم برام بگید یا از دوستان معرفی کنید ممنون می شم اگه هم افزونه مشابه هست که می تونه کارمو راه بندازه ممنون می شم معرفی کنید

درضمن کد php هر دو برای اسکریپت اختصاصی موجود هست ولی می خوام رو وردپرس سوار بشن

منتظر راهنمایتون هستن

لینک به ارسال

خودم تا این حد بلد بودم بنویسم :)) فقط نصب میشه و قسمت های لازم افزونه دیده میشه :)) ولی خوب اگه یکی کمک کنه تکمیل بشه عالی میشه :(

diba.zip

لینک به ارسال

خوب این که شما دیدید فرم های ساده بودن که کار نمی کنن اگه کار کنه حله

بشه قبض صادر کرد قبض های رو مدیریت کرد

و تو سایت دوتا فیلد جستجو قرار بده ادم که کاربر با زدن شماره همراه یا کد قبض بتونه قبض رو ببینه و وضعیت قطعه که داده برا تعمیر رو ببینه

ادمین قبض صادر می کنه کد قبض رو به مشتری میده و مشتری از این طریق می تونه پیگیری کنه قطعه ای داده برا تعمیر رو

ویرایش شده توسط amir.01
لینک به ارسال

این کارها باید در action فرم انجام بشه این صفحه action.php که اکشن فرمتونه توش چیه و از کجا آوردیدش

برای چیزی که می خواهید دوجور می تونید عمل کنید من فقط سرفصل هاش رو می گم خودتون جستجو کگنید روش هاش تایپیک زیاد داره

یکی ارسال فرم به ایمیل مدیر ساخت یک post_type برای سفارشات که براش تعریف بشه تمام ارسال هاش بصورت خصوصی منتشر بشند بعد از تحویل فرم مدیر قبض صادر می کنه و برای قبض رمز می گذاره و رمز رو به مشتری می ده و مشتری هم با رمز پست رو باز می کنه و هر دفعه متوجه تغییرات می شه

روش دوم ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیسه و گزارش گیری از دیتابیس

لینک به ارسال

اون رو از اسکریپت اختصاصی خودم کپی کردم برا همین

الان از صبح دارم مطالعه می کنم منبع فارسی که کامل توضیح بده رو پیدا نکردم پدر انگلیسی هم بسوزه :| تو انجمن ارسال زیاد هست ولی هیچ کدوم گام به گام توضیح نداده و یه پروژه بزرگ رو کامل توضیح بده نیست به یه جاهای هم رسیدم ولی کافی نیست :(

ممنون که راهنمایی می کنید یکم پیش برم مابقی فایل رو هم می زارم

لینک به ارسال

سلام

ببینید چیزی که شما میخواین یک کد یا یک بخش نیست

در حقیقت تلفیقی از چند بخش هست که باید کدنویسی بشه

اگر هم به کدنویسی خیلی آشنا نیستید فکر نمیکنم بتونید ساده کار رو تموم کنید

بنظر من بهتره بخشهایی که نمیتونید اجرایی کنید رو تکه تکه کنید و کدهاش رو در انجمن پیدا کنید. هر بخشی هم که نتونستید رو سوال کنید تا دوستان راهنمایی کنن

چون فکر میکنم اگر بخواین به این شکل این افزونه ها رو تکمیل کنید این تاپیک چند ده صفحه جلو بره....!

لینک به ارسال

سلام بله می دونم ولی با توجه به وقت محدود برای تحویل یکم بیشتر به کمک احتیاج دارم کد نویسی یا همون پی اچ پی مبتدی فرض کنید پلاگین رو هم تا اینجا که وقتی فعال میشه دیتا بیس رو درست می کنه و از طریق منوی صدور قبض میشه قبض درج کرد پیش بردم که اینجا هم قرار می دم این که نمایش بده ویرایش بشه و تو سایت بشه فراخوانی کردش و توش جستجو کرد مونده که اونا رو هم کار می کنم ولی در کل نیاز به منابع دارم که اکثرا تو نت کم هست یا منبع انگلیسی هست :( از تو انجمن یه کتاب 19 صفحه ای پیدا کردم که زیاد به درد بخور نبود یکی دوتا از اموزش ها خوب بودن ! یکم از نظر زمانی محدود هستم والا نه مزاحم شماها می شدم نه تاپیک می زدم :D

diba.zip

لینک به ارسال

اگر اسکریپت بدون نقصی دارید که خواسته تون رو در خارج وردپرس عملی می کنه بگذارید تا براتون وردپرسیش کنم

من فکر می کنم یک مقدار هم در تحلیل کارتون دچار اشتباه شدید یا من درست نمی گیرم

چه تضمینی هست که کسی که فرم پر می کنه مشتری باشه

راه شناخت مشتری را باید اول مشخص کنید

و اینکه مدیر خودش کاری نکنه و همه چی خودکار اتفاق بیافته هم ممکن نیست مدیر باید فرمی داشته باشه که دستی پر کنه و ارسال کنه حالا یا به ایمیل مشتری یا نشر روی سایت مورد اول که به وردپرس مربوط نیست و مورد دوم هم کاملا غیر طبیعیه که یک شرکت بیاد قبض هاش رو به عنوان پست منتشر کنه ولی با post_type که گفته شد می شه فرم را هم در قالب برگه ارسال مطلب گنجاند در نتیجه کارتون می شه دو مرحله اصلی

1 دریافت فرم از مشتری

2. فرم انتشار مطالب توسط مدیر

که در این صورت به راحتی می شه آی دی مطلب را به عنوان شماره قبض به مشتری داد و با یک کوئری هم قبض ها را منتشر کرد

در آموزش های مربوط به من در انجمن بگردید هم برای ژنراتور Post_type و هم کوئری ساز پارسی مطلب گذاشته ام

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

جمع بحث این بود که افزونه کامل نداریم

باید نوشته بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...