رفتن به مطلب

کار نکردن دکمه ارسال !

پست های پیشنهاد شده

سلام .. الان متوجه شدم که دکمه هایی که برای ارسال اطلاعات (مثل خبرنامه و .. ) در سایدبار قرار دارند ، عمل نمیکنند . یعنی با کلیک بر روی آنها هیچ اتفاقی نمیفتد !

همه افزونه ها رو هم یکی یکی غیر فعال کردم ولی بازهم مشکل حل نشد ... به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

اکشن فرمشون رو ببینید درسته یا نه

از سایت سورزس کد بگیرید و form را سرچ کنید هر فرم یک اکشن احتیاج داره ببینید اکشنی وجود داره و کار نمی کنند

لینک به ارسال

اکشن نداشت ... این کل کدش بود /

<div class="sendit">
<form name="theform">
<input id="email_add" type="text" value="email" name="email_add" onfocus="clearText(this)"/>
<input type="hidden" name="lista" id="lista" value="">
<input class="button" type="button" id="sendit_subscribe_button" name="agg_email" value="اشتراک"/>

<div id="sendit_wait" style="display:none;"></div>

<p><small>Sendit <a href="http://www.giuseppesurace.com">Wordpress newsletter</a></small></p>
</form>
</div></div>

اما با قالبهای دیگه کار میکنه ها !

راستی امروز سرعت لود انجمن برای من خیلی خیلی پایین بود ! مخصوصا امروز که خیلی هم مشکل داشتم .. دیگه واقعا اشکهام درومد .. از شما هم اینجوری بود .. یا مشکل از طرف منه ؟

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

با کمک جاوااسکریپت عمل میکنه

احتمالا تداخلی پیش اومده بین کدهای جاوااسکریپت

راستی امروز سرعت لود انجمن برای من خیلی خیلی پایین بود ! مخصوصا امروز که خیلی هم مشکل داشتم .. دیگه واقعا اشکهام درومد .. از شما هم اینجوری بود .. یا مشکل از طرف منه ؟

فکر نمیکنم مشکلی بوده باشه

لینک به ارسال

من هم مشکلی ندارم فکر می کنم سیستم شما در حال آپدیت آنتی ویروسی یا نرم افزاری بوده که سرعتتون رو گرفته

نشانی افزونهه را در روی وردپرس بگذارید یا فایل های js داخل افزونه را بگذارید اینجا یا آدرس آنلاین بگذارید

لینک به ارسال

آقا من واقعا گیج شدم .. همین افزونه را ، روی یک قالب دیگه تست کردم ، مشکل نداشت و فکر کردم مشکل از قالبمه. >> اما حالا از یک افزونه مشابه که استفاده میکنم ! جواب میده و مشگلی نداره ... دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم .!

البته فکر کنم یه چیزهایی فهمیدم .. من این افزونه ای که استفاده میکنم ترجمه شده بود و هم چنین نسبت به اصل اون حجم کمتری داشت !

به خود سایت وردپرس مراجعه کردم و افزونه رو دانلود کردم .. اما متاسفانه این افزونه نصب نمیشه و پیغام میده <<به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.>>

http://wordpress.org/plugins/sendit/

خواهشا کمک کنید ... متشکر

لینک به ارسال

افزونه ای که شما نصب کردید Wordpress newsletter هست

احتمالا به خاطر خطای js هست

لینک به ارسال

شما سایتتونو قرار بدین تا بتونیم ببنیم مشکل از چی هست که به احتمال زیاد مربوط به مشکل جاوا اسکریپت هست ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...