رفتن به مطلب

وردپرس 3.5.2 امد اپدیت کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام وردپرس 3.5.2 الان امادست اپدیت کنید به نظرم همون نسخه ای که قرار بوده در قالب 3.6 بیاد در قالب 3.5.2 اومده

نگارش 3.5.2 چند مسئله امنیتی و 12 ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.

مدیریت رسانه جدید

about-media.png

رابط‌کاربری زیبا

گالری‌های زیبا

پوسته‌ی پیش‌فرض تازه

سازگار با رتینا

یعنی عکس ها با جزئیات تر شده و پیکسل هاش زیاد شده تا با رزولیشن های بالا به صورت پیکسلی د نیاد و زیبا جلوه کنه

تجربه‌کاربری روان‌تر

about-color-picker.png

دسترسی بهتر

وردپرس فارسی از دستگاه‌های بیشتر پشتیبانی می‌کند. لوح‌های لمسی، تلفن‌های همراه و... همه و همه می‌توانند به‌راحتی با نگارش تازه‌ی وردپرس کار کنند.

جلای بیشتر

بسیاری از بخش‌ها و کنترل‌ها بهبود یافته‌اند، برای نمونه گزینشگر رنگ به‌سادگی امکان انتخاب طیف زیبایی از آبی را به شما می‌دهد.

و... که وقتی اپدیت کنید همش هست!!

لینک به ارسال

درسته منم اپدیت کردم مشکلی پیش نیومد و تغییراتی هم که توی صفحه اول گفته بود درش انجام نشده بود نمی دونم سره کاری بود چی بود تعجب کردم توی توضیحاتش اون همه چیز نوشته بود ولی هیچ کدوم فرقی نکرده بود

لینک به ارسال

درسته منم اپدیت کردم مشکلی پیش نیومد و تغییراتی هم که توی صفحه اول گفته بود درش انجام نشده بود نمی دونم سره کاری بود چی بود تعجب کردم توی توضیحاتش اون همه چیز نوشته بود ولی هیچ کدوم فرقی نکرده بود

اون تغییرات مربوط به نسخه ۳.۵ به بعد هستش . تغییرات اخیر امنیتی و برطرف کردن چند باگ بوده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...