NWWG

صفحه سفید !

8 پست در این موضوع قرار دارد

مشکلی که جدیدا اتفاق افتاده اینکه هنگامی که یک پست جدید نوشته و ارسال میکنم میخواهد رفرش کند تا علامت ارسال شد را نمایش دهد فقط یک صفحه سفید نمایش میدهد و من مجبورم از دکمه بک استفاده کنم ( اما پست به خوبی ارسال میشود)

همین مشکل را هنگامی که میخواهیم نظر در سایت قرار دهیم وجود دارد .

راه حل چیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب! از علیرضا ممنونیم یک پله رفتیم جلو. خالا مشکلات مشخص شدند . چطور حلشون کنیم؟

Notice:Undefined index: enable_css in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/widgets-on-pages/widgets_on_pages.php on line 289 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/class/statistics.class.php on line 125  Notice: Undefined index: solo-comment-subscribe in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/subscribe-to-comments/subscribe-to-comments.php(852) : runtime-created function on line 1 Notice: Undefined index: disable_css in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 94 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 102 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: duration in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 102 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: duration in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107

اینم کل پوسته فعلی:leaf.zip

از اینکه انقدر سریع جواب میدید واقعا ممنونیم!

ویرایش شده در توسط NWWG
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل ممکنه از افزونه ها یا پوسته باشه

غیرفعال و تست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده حالت دیباگ را فعال کردم و این خطا ها را نشان داد. چرا باید پوسته با افزونه همخوانی نداشته باشد؟

در حالت لوکال مشکلی ندارد(البته افزونه ای ندارم)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطاهای مهمی نیستند

توصیه هستند

ممکنه پوسته یا افزونه ها با وردپرس مشکل داشته باشند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

متاسفانه از دیروز به طور کلی نمیتوانم وارد بخش مدیریت بشوم. قبلا فقط هنگام ارسال پست و کامنت صفحه سفید میشد

مشکل اینجاست که من این چند روزه هیچ افزونه ای نصب نکردم و هیچ تغییری در قالب هم نداده ام

نکته مهم هم اینکه وقتی اسم پوشه قالب را عوض میکنم بجای اینکه به قالب پیشفرض برگردد صفحه به کل سفید میشود!

دیتا بیس را ریپیر کردم اما باز مشکل حل نشد.

اگر ممکن است دوستان راهنمایی کنند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الحمد لله امروز مشکل حل شد!

با تغییر نام پوشه قالب یا کل پوشه قالبها مشکل پا برجا بود اما اینبار با تغییر پوشه wp-content دیتابیس بروزرسانی شد و مشکل مرتفع شد

خوب هر چقدر آدم مشکلات رو تحمل کنه در عوض تجربش بالا میره!

داستان مشکل صفحه سفید ما نیز ختم به خیر شد! :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط عمارگراف
      سلام
      وقتتون بخیر
      داشتم با سایت کار میکردم. مشکلی هم نبود. آخرین پلاگینی که نصب کردم افزونه پست پیشتاز و سفارشی بود. بعد از نصب افزونه هم چند دقیقه با سایت کار کردم مشکلی نداشت.
      اما یهو صفحه سفید شد. به هیچ صفحه ای دیگه دسترسی ندارم. نه مدیریت نه فروشگاه.
      مدام هم داره رفرش میشه.
      دیباگ وردپرس رو هم فعال کردم اما چیزی نیشون نمیده.
      پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم اما اتفاقی نیوفتاد.
      پوشه پوسته اصلی سایت رو هم تغییر نام دادم اما درست نشد.
      لطفاً راهنمایی کنید.
      یا علی
      آدرس سایت : http://bonyadtarikhbook.ir/

**به روز رسانی **
      در حین نوشتن این تاپیک بودم که سایت خود به خود بالا اومد! :|
      نمیدونم مشکل از کجاست اما قاعدتاً دوباره اتفاق میوفته. چون این بار هم من درستش نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون بهم بگن که ووکامرس چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.
      الآن هم سایت رو ببینید، دیباگ رو خاموش نکردم که دوستان ارورها رو ببینن.
      بازم ممنون
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.