رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

مشکلی که جدیدا اتفاق افتاده اینکه هنگامی که یک پست جدید نوشته و ارسال میکنم میخواهد رفرش کند تا علامت ارسال شد را نمایش دهد فقط یک صفحه سفید نمایش میدهد و من مجبورم از دکمه بک استفاده کنم ( اما پست به خوبی ارسال میشود)

همین مشکل را هنگامی که میخواهیم نظر در سایت قرار دهیم وجود دارد .

راه حل چیست؟

لینک به ارسال

خوب! از علیرضا ممنونیم یک پله رفتیم جلو. خالا مشکلات مشخص شدند . چطور حلشون کنیم؟

Notice:Undefined index: enable_css in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/widgets-on-pages/widgets_on_pages.php on line 289 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/class/statistics.class.php on line 125  Notice: Undefined index: solo-comment-subscribe in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/subscribe-to-comments/subscribe-to-comments.php(852) : runtime-created function on line 1 Notice: Undefined index: disable_css in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 94 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 102 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: duration in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 102 Notice: Undefined index: animate in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107 Notice: Undefined index: duration in
/home2/reba/domains/reba.ir/public_html/portal/wp-content/plugins/wp-dtree-30/wp-dtree.php on line 107

اینم کل پوسته فعلی:leaf.zip

از اینکه انقدر سریع جواب میدید واقعا ممنونیم!

ویرایش شده توسط NWWG
لینک به ارسال

بنده حالت دیباگ را فعال کردم و این خطا ها را نشان داد. چرا باید پوسته با افزونه همخوانی نداشته باشد؟

در حالت لوکال مشکلی ندارد(البته افزونه ای ندارم)

لینک به ارسال

خطاهای مهمی نیستند

توصیه هستند

ممکنه پوسته یا افزونه ها با وردپرس مشکل داشته باشند

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

متاسفانه از دیروز به طور کلی نمیتوانم وارد بخش مدیریت بشوم. قبلا فقط هنگام ارسال پست و کامنت صفحه سفید میشد

مشکل اینجاست که من این چند روزه هیچ افزونه ای نصب نکردم و هیچ تغییری در قالب هم نداده ام

نکته مهم هم اینکه وقتی اسم پوشه قالب را عوض میکنم بجای اینکه به قالب پیشفرض برگردد صفحه به کل سفید میشود!

دیتا بیس را ریپیر کردم اما باز مشکل حل نشد.

اگر ممکن است دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

الحمد لله امروز مشکل حل شد!

با تغییر نام پوشه قالب یا کل پوشه قالبها مشکل پا برجا بود اما اینبار با تغییر پوشه wp-content دیتابیس بروزرسانی شد و مشکل مرتفع شد

خوب هر چقدر آدم مشکلات رو تحمل کنه در عوض تجربش بالا میره!

داستان مشکل صفحه سفید ما نیز ختم به خیر شد! :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...