رفتن به مطلب

تداخل جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مشکلی که بهش برخورد کردم اینه که

من افزونه ای استفاده میکنم که از jquery 1.8 استفاده میکنه و البته از پیشفرض وردپرس نسخه 3.5.1

ولی الان یک جی کئوری داخل قالبم قرار دادم که این از جی کوئری 1.7 استفاده میکنه

حالا اگر من یکی از آنها را حذف کنم در دیگری تداخل ایجاد میکنه و از کار میوفته و نمیخوام به خاطر لود صفحه هر دو کتابخانه لود بشه چکار کنم؟

لینک به ارسال

jquery 1.8 با 1.7 فقط در چند تا سلکتور تفاوت داره احتمالا مشکل از جایی دیگه است

ممکنه یک jquery سومی هم وجود داشته باشه به این مثال دقت کنید

اگر یک فایل open باشه و دستوری برای close و open فایل به صورت toggle وجود داشته باشه و سه فایل جی کوئری اتفاق اینجوری می شه

فایل open با دستور اول close می شه

با دستور دوم open می شه

و دستور سوم close

در نتیجه شما عکس العمل close را می بینید

با حذف یکی

open تبدیل می شه close

و مجددا close به open

و شما هیچ تغییری نمی بینی

این یکی از معمولترین مشکلات کتابخانه جی کوئریه خیلی وقتا جی کوئری سوم داخل افزونه هاست و سخت می شه پیداش کرد ولی می تونید جی کوئری وردپرس رو حذف کنید اگر اون جی کوئری سوم کمتر از 1.4 نباشه مشکلی نخواهید داشت

لینک به ارسال

سلام دوباره !

من پیشفرض وردپرس را پاک کردم و بجاش توی هدر

<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1/jquery.min.js"></script>

گذاشتم ولی باز یکی از اسلایدر ها م خرابه !

سورس هم که میگیرم فقط کد بالا به عنوان کتابخانه لود میشه نه چیز دیگری بغیر از اون

لینک به ارسال

خوب اسلایدرهای که دارید متفاوت هستن و یکی از اینها توابعش احتمالا با نسخه های جدید سازگار نیست برای همین بهم میریزه و خراب میشه

عادی هست!

لینک به ارسال

سلام

همونطوری که در پست اول گفتید بعد از اضافه کردن جی کوئری 1.7 مشکل به وجود اومده و راجع به تجربه شخصی که با این مشکل داشتم (تداخل جی کوئری) میتونم بگم که با آزمون و خطا و پیدا کردن محل مناسبش در قبل و بعد از توابع هدر و فوتر میتونید مشکلو برطرف کنید.

لینک به ارسال

سلام

من خودم این مشکل رو داشتم

ی افزونه نصب کردم و تنها کاری که بعدش کردم این بود که فعالش کردم!!خودم خیلی متعجب شدم که یی هو دیدم همش درست شد

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-jquery-cdn/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...