رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده میخوام سایت خودمو عضویتی (ثبت نامی) کنم ، یعنی برای دانلود بعضی از فایلها (لینک فیلمها)، کاربران حتما تو سایت بایستی ثبت نام کنند تا بتونند لینک دانلود رو بگیرند و دانلود کنند ، در ضمن من خیلی تو انجمن در مورد این موضوع جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم ...

* اگه افزونه یا کدی باشه که شرایطی رو که من میخوام داشته باشه خیلی عالی میشه :

1-صفحه ثبت نام رو فقط موارد زیر پر کنند :

الف) نام کاربری ب) ايميل ج) رمز عبور د) تايپ مجدد کلمه عبور

2-در قالب سایت هم ، جایی که میخواهم فیلدهای نام کاربری و رمز عبور رو قرار بدهم ، بتوانم انجام بدم یعنی صفحه جداگانه برای ورود به سایت نداشته باشه و فقط داخل سایت کاربر بتونه با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شه .

امیدوارم متوجه شده باشید شرایط بنده رو :) ...

اگر هم بایستی از چند افزونه همزمان استفاده کنیم ، حتما معرفی کنید

خیلی خیلی ممنون دوستان

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این افزونه تمام امکاناتی که میخوای داره

ابزارک هم داره تو سایدبار قرار بده

sidebar login

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این افزونه تمام امکاناتی که میخوای داره

ابزارک هم داره تو سایدبار قرار بده

sidebar login

سلام ، ممنون عزیز شباهت به افزونه Theme My Login میداد ...

دوستان من الان از افزونه Theme My Login دارم استفاده میکنم و چند تا سوال داشتم :

1-الان هر کسی عضو سایت بشه من میتونم اطلاعاتشو ببینم (منظورم تعداد کل کاربران رو مشاهد کنم تو خود وردپرس) ؟

2-الان هر کسی که عضو سایت شه چه متنی براش ایمیل میشه (اگر جایی باید تو افزونه ایمیل رو نوشت لطفا نام ببرید) ؟

3-وقتی این افزونه رو من فعال میکنم ، برا خودم دیگه اون صفحه لاگین اصلی وردپرس برای ورودم به پیشخوان نمیاد و باید مثل بقیه از لاگین افزونه استفاده کنم ، اینو یه توضیح میدید ؟

4-اگه بخوام متنهای فارسی که تو افزونه است رو ویرایش کنم باید چه کار کنم (مثلا : شناسه / ایمیل / Confirm Password) ؟

5-این افزونه وقتی که کاربر وارد سایت شه سه تا لینک بهش میده که اینها هستش : (Dashboard / Profile / بیرون رفتن) ، که از میان اینها فقط Dashboard هستش که به کاربر اجازه میده تا وارد پیشخوان شه ، چه جور میتونم این Dashboard رو حذفش کنم ؟

6-شناسنامه مخصوص هر کاربر رو میخوام تو پوسته سایت توی یک برگه باشه ، چون الان خودش اینجوری هستش منتهی اخر هر شناسنامه یه لینک ادامه مطلب داره که نمیخوام این باشه !؟

ببخشید که سرتون رو هم درد اوردم ، ولی اگه بشه به این موارد یکی یکی جواب بدید خیلی ممنون میشم

بی نهایت ممنون از همه شما

لینک به ارسال

افزونه های s2member و wp-members رو تست کن . هر دوتاشون خوبن . قبلا فارسیشونم کرده بودم اگه خواستی در اختیارت میذارم .

لینک به ارسال

شما تغییرات زیادی لازم دارید که باید مستقیم درخود افزونه تغییر کنه

با اینکه افزونه خوبی هست اما انعطاف لازم برای تغییر رو نداره. حداقل نمیشه به سادگی تغییرات رو اعمال کرد.

لینک به ارسال

افزونه های s2member و wp-members رو تست کن . هر دوتاشون خوبن . قبلا فارسیشونم کرده بودم اگه خواستی در اختیارت میذارم .

از این افزونه ای که گفتم بهتره ؟

یعنی این کارها رو روش میشه کرد ؟

لینک به ارسال

اینها افزونه های کاربری هست

میتونید برید و توی توضیحاتشون بخونید

لینک به ارسال

از این افزونه ای که گفتم بهتره ؟

یعنی این کارها رو روش میشه کرد ؟

افزونه ای که شما گفتید فقط یک ایزارکه ولی این افزونه بسیار کارآمد هستند حتی s2member نسخه پولی هم داره .

لینک به ارسال

دوست عزیز الان این کارهای رو که من گفتم رو میشه رو افزونه s2member پیاده کرد ؟ منظورم به راحتی هستش و نیازی به کدنویسی زیادی نداشته باشه ؟

لینک به ارسال
سلام ، ممنون عزیز شباهت به افزونه Theme My Login میداد ... دوستان من الان از افزونه Theme My Login دارم استفاده میکنم و چند تا سوال داشتم : 1-الان هر کسی عضو سایت بشه من میتونم اطلاعاتشو ببینم (منظورم تعداد کل کاربران رو مشاهد کنم تو خود وردپرس) ؟ 2-الان هر کسی که عضو سایت شه چه متنی براش ایمیل میشه (اگر جایی باید تو افزونه ایمیل رو نوشت لطفا نام ببرید) ؟ 3-وقتی این افزونه رو من فعال میکنم ، برا خودم دیگه اون صفحه لاگین اصلی وردپرس برای ورودم به پیشخوان نمیاد و باید مثل بقیه از لاگین افزونه استفاده کنم ، اینو یه توضیح میدید ؟ 4-اگه بخوام متنهای فارسی که تو افزونه است رو ویرایش کنم باید چه کار کنم (مثلا : شناسه / ایمیل / Confirm Password) ؟ 5-این افزونه وقتی که کاربر وارد سایت شه سه تا لینک بهش میده که اینها هستش : (Dashboard / Profile / بیرون رفتن) ، که از میان اینها فقط Dashboard هستش که به کاربر اجازه میده تا وارد پیشخوان شه ، چه جور میتونم این Dashboard رو حذفش کنم ؟ 6-شناسنامه مخصوص هر کاربر رو میخوام تو پوسته سایت توی یک برگه باشه ، چون الان خودش اینجوری هستش منتهی اخر هر شناسنامه یه لینک ادامه مطلب داره که نمیخوام این باشه !؟ ببخشید که سرتون رو هم درد اوردم ، ولی اگه بشه به این موارد یکی یکی جواب بدید خیلی ممنون میشم بی نهایت ممنون از همه شما

1-بله توی لیست کاربرا میشه دید.

2-شما توی تنظیمات افزونه(General)گزینه Enable Custom E-mail رو انتخاب کنید بعد یه گزینه زیر General اضافه میشه به اسم Email که اونجا میتونید متن ایمیل ارسالی رو خودتون قرار بدین.حتی میشه html هم فرستاد.

3-صفحه لاگین دیگه کلا" غیر فعال میشه.و همه کاربرای باید از برگه login افزونه استفاده کنن.

4-شما با استفاده از برنامه poedit میتونید نوشته ها رو ترجمه کنید البته خودم میخوام اینکار رو بکنم اما هنوز وقت نشده.

5-شما میتونید توی Dashboard>General گزینه ی Enable Themed Profiles و Enable Security رو فعال کنید.

در Security اگه تیک گزینه Disable wp-login.php رو بزارید دیگه صفحه لوگین اصلی نمایش داده نمیشه.

در قسمت Themed Profiles میتونید تعریف کنید که کی میتونه به پیشخوان دسترسی داشته باشه و کی میتونه دسترسی نداشته باشه.

قسمت Restrict Admin Access همه تیک ها رو بزارید(اجازه دسترسی به پیشخوان برداشته میشه)

قسمت Themed Profiles همه تیک ها رو بجز Admin بگذارید(در این قسمت هر کاربری که وارد سایت بشه ریدایرکت میشه به پروفایل کاربر.)

البته توی GEneral اگه تیک Enable Custom Redirection رو بزارید میتونید تعریف کنید که پس از ورود یا خروج کاربر به چه لینکی بره.(Default حالت پیشفرش هستش.Referer از هر صفحه ای که ورود رو زدین پس از ورود به همون صفحه برمیگرده.آخری هم که کادر داره به آدرسی که شما درون اون کادر میزارین میره.)

6-اینو نمیدونم.البته خود پروفایل که خوبه که نمیخواد کاری هم روش انجام بشه.

ویرایش شده توسط ashkanreal
لینک به ارسال

درباره این مورد هم بیشتر توضیح بدید ..

← 4-شما با استفاده از برنامه poedit میتونید نوشته ها رو ترجمه کنید البته خودم میخوام اینکار رو بکنم اما هنوز وقت نشده.

چه جوری باید ترجمه کنم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز الان این کارهای رو که من گفتم رو میشه رو افزونه s2member پیاده کرد ؟ منظورم به راحتی هستش و نیازی به کدنویسی زیادی نداشته باشه ؟

بله به سادگی می تونید انجام بدید . امکنات پیشرفته و کامل تری هم داره . می تونید نصبشون کنید و خودتون ببینید . اگر مشکلی یا سوال هم داشتید بنده در خدمتم .

لینک به ارسال

من لینک دانلود افزونه رو نتونستم پیدا کنم ، میشه لینکشو قرار بدید ...

http://wordpress.org/plugins/s2member/

لینک به ارسال

سلام دوستان ...

برا نصب افزونه s2member ارور رو بهم میده ؟!

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

چه کاری روش بکنم ؟

لینک به ارسال

سلام دوستان ...

برا نصب افزونه s2member ارور رو بهم میده ؟!

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

چه کاری روش بکنم ؟

با پشتیبان تماس بگیرید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/167-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88/

لینک به ارسال

فایل زبان رو فکر کنم باید تو پوشه زیر بریزی

wp-content/plugins/s2member/includes/translations

خب عزیز ریختم ، این فایل ترجمه کجا رو فارسی میکنه ؟

لینک به ارسال

خب عزیز ریختم ، این فایل ترجمه کجا رو فارسی میکنه ؟

تا اونجایی که یادمه قسمت کاربر رو فارسی می کرد و قسمت مدیر انگلیسی هستش .( قسمت مدیر خیلی جمله داره !! به این سادگی نمیشه فارسیش کرد )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...