رفتن به مطلب

مشکل بازدید

aleas

پست های پیشنهاد شده

دوستان بنده سایت فروشگاهی دارم رتبه گوگل 4 هسته ولی بازدید درستی ندارم

یکی از دوستان گفت باید از سایت http://up-rank.ir/index.php استفاده کنم تا رتبه الکسا هم بره بالا

میخواستم بدونم فایده داره؟ضرر ک نداره گوگل و غیره متوجه نمیشن سایت در لیست سیاه قرار نمیدن؟

لینک به ارسال

دوستان بنده سایت فروشگاهی دارم رتبه گوگل 4 هسته ولی بازدید درستی ندارم

یکی از دوستان گفت باید از سایت http://up-rank.ir/index.php استفاده کنم تا رتبه الکسا هم بره بالا

میخواستم بدونم فایده داره؟ضرر ک نداره گوگل و غیره متوجه نمیشن سایت در لیست سیاه قرار نمیدن؟

سلام

البته بنده تخصص چندانی ندارم و اساتید باید بیان و نظر بدن

ولی اون چیزی رو که در این مدت هشت ماهه سایتداری فهمیدم اینه که این شرکتها معمولا به دردبخور نیستن (البته من تجربه کار با اونها رو نداشتم و فقط من باب مطالعات فراوانی که در بحث سئو داشتم میگم)

این شرکتها ممکنه آدرس سایت شما رو به یه روبات بدن که تعداد بازدید شما رو ببره بالا و یا یه چیزی توی این مایه ها ولی مطمئن باشید که به محض اینکه قرارداد شما باهاشون تموم بشه، تعداد بازدیدتون به شدت افت خواهد کرد.

باتوجه به اینکه در بین وبلاگنویسها و وبمسترها الکسا خیلی مهم شده، روشهای کلاه گذاشتن سر الکسا هم زیاد شده و این هم یکی از همین روشها هست. ولی نباید فراموش کنید که با این کار، شما بازدید مجازی خواهید داشت و بازدیدهاتون واقعی نخواهد بود و اگر هم با روشهایی مثل پاپ آپ و غیره، بازدید شما رو بالا ببرند، تقریبا 99.99% از بازدیدکنندگان شما، قبل از اینکه یک کلمه از سایتتون رو بخونند اون رو خواهند بست. یعنی رتبه الکسای شما بالا میره ولی کوچکترین نفعی برای شما نداره

به نظر من بهترین کار برای بالا رفتن بازدید، دو چیز هست:

1- سئوی سایت: برای این کار باید مقالات سئو رو مو به مو بخونید و تمام روشهای جدید و نوین رو که بر مبنای الگوریتم های جدید گوگل طراحی شده اند رو اجرا کنید. اینها شامل انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی، سئو در کد نویسی، رعایت قوانین سئو در تصاویر، انتخاب بهترین نحوه آدرس دهی و URL نویسی، لینک دهی درونی، اخبار مرتبط و... هست.

2- تولید محتوای موردپسند کاربر: تا وقتی محتوای مناسبی و علی الخصوص منحصر به فرد نداشته باشید، مطمئن باشید نه گوگل شما رو دوست خواهد داشت و نه بازدیدکننده دائمی و پروپاقرص پیدا خواهید کرد. اگر محتوا تولید کنید، رتبه گوگل شما روز به روز بالا میره و این یعنی بازدید بیشتر و بیشتر. کپی برداری خیلی برای سایت خطرناکه و مثل یک سم مهلک میمونه. این رو سعی کنید رعایت کنید. رتبه الکسای سایت من (http://medplant.ir) در حدود 4800 هست و زمانی هم تا 3000 رسیده بود. ولی پیج رنک من هنوز 1 هست. این بخاطر کپی برداری هست که به دلیل ماهیت خبری سایت، ناچار به کپی برداری هستم. اما سایتهایی هستند که پیج رنک 4 یا 5 دارند اما بازدیدشون نصف سایت من هست!

موفق باشید

لینک به ارسال

بله میدونم بازدید واقعی نیسته بازدید روبات هسته

ولی تا جایی میدونم گوگل سایت هایی که رتبه گوگل بالاتری دارن و همینطور رتبه الکسا مناسب تری دارن توجه بیشتری بهشون میکنن و با این کار میشه رتبه الکسا مناسب تری دریافت کرد

موارد سئو تقریبا رعایت میکنم حتی سایت خبری هم دارم اونم رتبه گوگل سه هسته ولی بازدید مناسب نداره ! الان دوساله سایت دارم ولی نمیدونم مشکلش چی

و غیر از رعایت موارد سئو قالب سایت هم دادم سئو کردن !

اینم ادرس دو سایت

www.news110.ir

www.shop-vijeha.ir

لینک به ارسال

چه لهجه کرمونی باحالی داری :D

باید خدمتت عرض کنم که سایت خبریت اولا که خیلی دیر میاد بالا یعنی سرعتش کمه و ثانیا اینکه طراحیش خوب نیست و گیج کننده است

در این دنیایی که سایتهای خبری مثل قارچ دارن از اینور اونور سر در میارن، رشد دادن یک سایت خبری خیلی سخته. حالا مخصوصا اینکه سایتتک

1- تولید خبر نداشته باشه

2- طراحی خوبی نداشته باشه و کاربرپسند نباشه

سایت خبری ات رو به نظر من کلا قالبش رو منفجر کن و با یه قالب جدید جایگزین کن و یه قالب حرفه ای بزن تا نشون بدی که کارت حرفه ای هست. با این مدل قالبها اولین چیزی که خواننده از سایتت دستگیرش میشه اینه که سایتت برات در درجه اهمیت چندم قرار داره. لذا نباید توقع داشته باشی که بیننده پیدا کنی. اول یه قالب کاملا حرفه ای بزن برای سایتت و بعدش تکلیف خودت رو با سایت مشخص کن. اینهمه گروه خبری که شما گذاشتی، خودت رو هم گیج میکنه چه برسه به خواننده! اول سایت رو ساده بزن تا خواننده آرامش بصری داشته باشه و جذب بشه وقتی که بازدیدت رفت بالا کم کم امکانات رو اضافه کن. درضمن کسی توی سایت خبری تبلیغات عینک دید در شب و ساعت دیواری و ... نمیذاره. اینها همه نشونه هایی هستند که در اولین لحظه به خواننده میفهمونن که سایتت کامل غیرحرفه ای هست و به سرعت از سایتت خارج میشه و پشت سرش رو هم نگاه نمیکنه!

سایت فروشگاهت هم همینطوره. یعنی هیچ امتیازی نسبت به سایتهای دیگه نداره. وقتی که بیننده توی هزاران سایت دیگه میتونه همین چیزها رو پیدا کنه، تو باید یه خلاقیت و یک ایده نو داشته باشی تا مشتری رو به سمت خودت جذب کنی.

برای این مدل سایتها، فکر میکنم بنر تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ و ... بد نباشه.

لینک به ارسال

نمیدونم والا قالب سایت ساده هست که !

دسته بندی مختلف گذاشتم که کاربر به راحتی به اون خبری مد نظرش است دسترسی داشته باشه

و ساده بودن قالب جلوگیری از گیچ شدن کاربر سایت های دگه

امکانات زیاد آدمو سردرگم میکنه !

در مورد تبلیغات هم حق با شما هسته دو روز است این تبلیغات گذاشتم تبلیغات به زودی تغییر میکنن

اما سبک سایت ساده بودن فکر برای یه سایت خبری بهتر باشه

در مورد فروشگاه تقریبا محصولات سایت های فروشگاهی یکی است شما یک سایت معرفی کن محصولاتش تو دیگر سایتا موجود نباشه

محصولات یکی نباشه به اون کار نوآوری میگن

لینک به ارسال

برای سایت خبری مثلا این سایت رو ببین با وردپرس کار شده و خیلی هم زیباست.

البته گروهی که این سایت رو طراحی کرده یه مقدار گرون میگیره و برای طراحی امثال این قالب حدود 2 میلیون تومن میگیره ولی میتونی به یه وردپرس کار بدی که با 200-300 تومن برات قالب رو بزنه.

این قالب هم به رایگان روی اینترنت هست میتونی پیدا کنی ودانلودش کنی اسمش قالب خبری MAX هستش.

اگر یه مقدار جستجو کنی قالب خبری وردپرس، چیزهای خوبی گیر میاری. مثلا قالب خبرگزاری فارس هم توی اینترنت هست میتونی اون رو بگیری و یه سری تغییرات بدی و نصبش کنی روی سایتت

برای فروشگاه هم گفتم که من تجربه و نظر خاصی ندارم ولی فکر میکنم بهترین راهکار ایمیل مارکتینگ باشه + سفارش بنر توی سایتهای دیگه. درضمن نوشتن برخی مطالب اختصاصی درباره اجناس فروشگاه هم ایده خوب و نوآورانه ای هست که میتونه کمکت کنه. مثلا اگر شامپو ضدشوره می فروشی، درباره شوره سر و ... مطلب بنویسی. این کمک میکنه که بیننده های سایتت اختصاصی تر بشن و کسانی بیان توی سایت که دنبال اون مطلب هستند و وقتی در کنارش ببینن که جنسش رو هم برای فروش گذاشتی میتونن همون لحظه خرید کنن

لینک به ارسال

یه چیز دگه هم هست باید ذکر کنم قبلا 200 تومان داده بودم تقریبا سایتی شبیه همینی که دادین برام طراحی کرده بودن ولی به دلیل اینکه چند تا افزونه می بایست نصب کرد تا امکاناتش کامل بشه به رور فشار خیلی زیادی میورد حتی چندین بار سرور عوض کردم

الان این دهمین هاست هسته که دارم تا اینکه خودم قالب فعلی رو چند ماه پیش طراحی کردم اگر قرار به استفاده از امکانات بیشتر باشه باید به سیستم دیگری نقل مکان کنم که توانایی پشتیبانی از سایت سنگین رو داشته باشه

لینک به ارسال

سایت من رو ببین!

شاید باورتون نشه ولی این سایت رو روی سرور آبتین وب گذاشتم که حدود 55 هزار تومن دادم برای 2 گیگابایت.

کلی هم افزونه و پلاگین روش نصب کردم الحمدلله مشکلی هم نداره و من هم راضی هستم.

با توجه به اینکه بچه های انجمن وردپرس فارسی تابحال خیلی کار من رو راه انداخته اند؛ شما هم اگر میخوای قالبی رو که میگی برات طراحی کردند و مشکل داره برای من به آدرس jalal.abbasian@gmail.com بفرست تا ببینم مشکلش چیه و راهکارهای اصلاحش رو بهت بگم.

یا علی

لینک به ارسال

قالب مطمنم درست شدنی نیست چون خیلی ها روش کار کردن خیلی از بزرگان همین انجمن روش کار کردن اخر نفهمیدن چرا به سرور فشار میاره

شما تا الان چند تا خبر توی سایت خبری ارسال کردین؟روزی چندتا خبر ارسال میکنین؟

لینک به ارسال

مشکل قالب های ریپ شده همین هست

هر دو قالبتون باید مشکل داشته باشن نسخه خبریتون خیلی وقت پیش توی todaycms منتشر کردیم

نسخه فروشگاهیتون هم که خیلی ها برای دانلود گذاشتنش

در کل این دو قالب معضلاتی دارن

لینک به ارسال

قالب مطمنم درست شدنی نیست چون خیلی ها روش کار کردن خیلی از بزرگان همین انجمن روش کار کردن اخر نفهمیدن چرا به سرور فشار میاره

شما تا الان چند تا خبر توی سایت خبری ارسال کردین؟روزی چندتا خبر ارسال میکنین؟

من به طور متوسط روزی حدود 10 تا خبر میذارم روی سایت و تا الآن حدود 2700 خبر دارم و به عنوان مثال طبق آمار وبگذر، الآن که ساعت هشت و نیم شب هست، آمارم اینطوریه که این پایین می بینی:

استفاده از افزونه های مناسب مثل W3 Total cache نه تنها باعث فشار به سرور نمیشه، بلکه میتونه خیلی به نفع شما و سرور هم باشه. ولی باید با مطالعه و تجربه بفهمی که چه افزونه هایی به دردت میخورن و چه افزونه هایی نمیخورن.

همونطوری که عرض کردم، سایت من با این مقدار بازدید که تقریبا بازدید خوبی محسوب میشه (با توجه به اینکه سایت تخصصی هست و بازدیدکنندگان خاصی داره) روی یک هاست 2 گیگ 55 هزار تومنی! هست و الحمدلله هیچ مشکلی هم ندارم. سرور قبلی، به محض اینکه یه مقدار بازدیدم بالا میرفت، سایتم رو قطع میکرد و همین حرفی رو که شما میگی میزد: میگفت سایت شما پروسس زیادی داره! من هم از اون سرور نقل مکان کردم به جای دیگه و خیالم آسوده شد. ضمن اینکه تقریبا قیمت شد یک سوم و سرعت شد دوبرابر!

شما از کدوم شرکت هاست گرفتی؟ دیتا سنترت چیه؟

من روی دیتاسنتر Mesh که در آلمان هست داشتم خیلی داغون بود. این شرکت جدید روی Hetzner هست که خیلی عالی و ارزون هم هست.

از انگلیس هم یه هاست داشتم خیلی داغون بود.

در مجموع من Hetzner رو پیشنهاد میکنم که باید ببینید کدوم شرکتها با هتزنر کار می کنند و از اونها هاست بخری.

بهرحال اگر خواستید من هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

بازديد امروز 4546 بازدید - بازديدکننده امروز 903 نفر - بازديد دیروز 3048 بازدید -4 % بازديدکننده دیروز 864 نفر +12.7 % تعداد افراد آنلاين 8 نفر جزئيات پر بيننده ترين روز 24 اردیبهشت 1392

4741 بازديد

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

سلام من در حال حاضر از شرکت جویشگر میگیرم که نسبت به بقیه که قبلا میگرفتم بهتره

http://www.jooyeshgar.com

فعلا شروع کردم دارم خودم اسکریپت اختصاصی واسه سایتم مینویسم با قالب جدید !

البته مدتی طول میکشه تا اماده بشه

ضمنا" شما ماهیانه 55 تومان میدین؟

ویرایش شده توسط aleas
لینک به ارسال

سلام من در حال حاضر از شرکت جویشگر میگیرم که نسبت به بقیه که قبلا میگرفتم بهتره

http://www.jooyeshgar.com

فعلا شروع کردم دارم خودم اسکریپت اختصاصی واسه سایتم مینویسم با قالب جدید !

البته مدتی طول میکشه تا اماده بشه

ضمنا" شما ماهیانه 55 تومان میدین؟

نخیر قربان! سالیانه 55 هزار تومن برای 2 گیگ! اگر 4 گیگ بشه فکر کنم حدود 65-70 تومن میشه.

سرورهاش هم واقعا من که راضی هستم.

شرکت قبلی که ازش هاست گرفته بودم 1 گیگ 90 تومن بود و فرت و فرت هم سایت من رو قطع میکرد و میگفت پروسس زیادی داره. یه بار هم که به مدت بیست روز کل سرورهاش قطع بود و با طرف آلمانی به مشکل خورده بود تا وقتی درست شد رتبه سایت ما داغون پاغون شد! ولی این یکی الحمدلله فعلا که خیلی خوبه

هم سرعت بالا

هم قیمت پایین

هم سرورهای قوی

اسم شرکتش آبتین وب هست (با عرض پوزش از مدیران گرامی که اسم شرکت رو نوشتم و تبلیغات کردم ;) )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...