رفتن به مطلب

خوب لود نشدن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام . یه قالب زدم روی سایت ولی خوب لود نمیشه . یعنی اصلا لود نمیشه

ادرس : http://gamezclub.ir/

لطفا اگر میشه سریع کمک کنید

لینک به ارسال

خودم طراحی کردم. روی لوکال هاست هیچ مشکلی نداره. وقتی روی سایت میزنم اینطوریه. تازه تا چندقیقه پیش کمیش لود میشد ولی غیر از عکس ها و... و کلمات هیچ کدوم فارسی و یا اینکلیسی نبود ولی حالا دیگه صفحه صفید میاد.

functions.php

لینک به ارسال

قالب هارو کامل فعلا پاک کردم. لطفا فایل رو که پیوست کردم چک کنید. الان قالب کاملا داغون نمایش داه میشه.

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

قسمتی از مشکل رو حل کردم. که مربوط به کدی بود که هدر رو فراخوانی کرده بودم ولی حالا داخل هدر بجای قسمتی از هدر نام و توضیح سایت میاد که اصلا من کدش رو نزاشتم و خود به خود میاد! چی کنم؟

لینک به ارسال

قالب کامل لود شد و تقریبا مشکل حل شد ولی در بعضی قسمت ها صفحه سفید میاد مثلا بعد از لاگین شدن. فایل فانکشنز رو پیوست کردم توی پست بالایی لطفا چک کنید.

لینک به ارسال

من به صفحه لاگینتون رفتم . سفید نشد . یک صفحه که سفید میشه رو معرفی کنید بررسی کنم .

Total page size: 1.25MB ==> از حجم قالبتون کم کنید .

لینک به ارسال

بعد از ارسال پست یا فعال کردن افزونه.

ثبت نام کنید بعدش لاگین بشید.

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

فایل فانکشنتون رو از طریق خود کنترل پنل هاستتون باز کنید . اگر خط آخر خالی بود پاک کنید . اگر کاراکترهای اضافی قبل کد php بود اونها رو هم پاک کنید . افزونه هاتون رو غیر فعال کنید مطمئن بشید مشکل فقط از قالب هست . بعد فایل فانکشن کلاً ری نیم کنید ببینید اگر قالب درست بالا اومد مشکل سفید شدن حل میشه یا نه .

فایل htaccess رو هم تغییر نام بدید و بررسی کنید .

لینک به ارسال

همه موارد بالا رو امتحان کردید ؟ مطمئن شدید مشکل از فایل فانکشن نیست ؟

لینک به ارسال

من مطمئن هستم از فانکشن هست. چون پاکش کردم و درست شد. ولی وقتی دوباره زدمش خراب شد.

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

با توجه به این مورد که میگید صفحه سفید بیشتر مربوط به قسمت ادمین میشه بیاید فایل فانکشن رو بررسی کنید و کدهایی که مربوط به ادمین هست رو حذف کنید .

از فایل فانکشن حتماً بکاپ داشته باشید . . . !! به مرور کدهای مختلف رو حذف کنید تا کد مشکل زا رو پیدا کنید .

لینک به ارسال

بهتره حالت دیباگ رو فعال و تست کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

میتوانید با قرار دادن بلاکها ، بلاک معیوب را پیدا کنید

(قوانین را هم بخوانید)

لینک به ارسال

فایده ای نداشت خطارو نشون نمیده ولی اینم چند خط اخر log error :

[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 708
[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 711
[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 712
[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 713
[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 714
[22-Jun-2013 19:16:23 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-login.php on line 368
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-login.php on line 380
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 680
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 681
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 682
[22-Jun-2013 19:16:26 UTC] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/gamezclu/public_html/wp-content/themes/Gamez Club/functions.php:431) in /home2/gamezclu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

لینک به ارسال

الان فانکشنتون رو دبیدم ایراداش زیاده در فایل فانکشن خارج از تگ php نباید حتی یک space فضای خالی باشه

و هیچ جا نباید کدهای php به این شکل باشند

....
?>
<?php
....

یعنی تگ php بی دلیل باز و بسته شده باشه فکر کنم بیش از صد خط باید از فانکشنزتون کم بشه که معنیش کم کردن بار 100 کوئریه در صورتی که کل یک سایت رو می شه با سی تا کوئری برپا کرد

در انتها هم نفهمیدم این کد چرا اینجوریه

<!--</table>-->
<p class="submit">
<input name="save" type="submit" value="Save changes" />
<input type="hidden" name="action" value="save" />
</p>
</form>
<form method="post">
<p class="submit">
<input name="reset" type="submit" value="Reset" />
<input type="hidden" name="action" value="reset" />
</p>
</form>

ولی قطعا درست عمل نخواهد کرد

functions.zip

این رو بگذارید و تست کنید

البته هنوز هم کلی ایراد داره ولی ممکنه سایت بالا بیاد

لینک به ارسال

فایلی که ایمان عزیز دادن باید درست کار کنه

این رو هم تست کنید

functions.rar

لینک به ارسال

بخشی که برای تنظیمات قالب گذاشتید کلا اشتباه ضمن اینکه توی این فایل بهتره فارسی نوشته نشه تا مجبور به utf8 کردنش نباشید کد هم نصف و نیمه است و هم جاش اینجا نیست کدهای اینجوری را در یک فایل دیگه می سازند و اکشنش را در فانکشنمی گذارند

کل کدهای بخش تنظیمات قالب را حذف کنید مشکلتون رفع می شه

و از هر دری سخنی ساختید یا قالب همه جور کدی را با هم قاطی کردید و هم زدید

بهتره از یک دست کد تمیز و شسته رفته برای توابعتون استفاده کنید در واقع طراحی قالب تغییراتیه که روی استایل اعمال می کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...