رفتن به مطلب

بلک لیست گوگل

Poriya

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان انجمن

امروز متوجه شدم سایتم رفته توی بلک لیست گوگل اما دلیل رو نمیدونم! که بخوام رفع کنم!

دامین قبلی سایتم .com بود که ف....ی...ل شد

و دامین جدید رو هم در گوگل وب مستر ثبت کردم!

دامین جدید www.gisha music.in

دامین قبلی www.gisha music.com

بین لینک ها فاصله گذاشتم که لینک نشه!

از دو افزونه WordPress SEO وGoogle XML Sitemaps هم استفاده میکنم که سایت مپ میده

و من هردو سایت مپ رو به گوگل وب مستر معرفی کردم

http://gishamusic.in/sitemap.xml

http://gishamusic.in/post-sitemap.xml

اینم فایل htaccess و

robots سایتم من هست البته فایل robots را الان تغییر دادم!

http://up98.org/uplo...9m90gtnriuy.zip

http://up98.org/uplo...wxxltmkaihz.txt

اینم تصاویری از گوگل وب مسترم!

http://up98.org/uplo...4dcqelfglet.zip

سعی کردم چیزهایی که لازم هست رو قرار بدم!

قبل از فی...لت شدن هم امارم خیلی بالا بود اما الان خیلی کم شده خیلی زیاد کم شده!

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام.رفتن تو بلک لیست گوگل دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله مطالب کپی یا اسپم

اگه تعداد پست گذاشتن شما در روز خیلی زیاد باشه هم گوگل ممکنه شما رو به عنوان اسپم شناسایی کنه!

خارج شدن از بلک لیست گوگل خیلی سخته و یه عو کردن دامنه می ارزه!

ممکنه این مشکل به دلیل داشتن بیش از یک دامنه هم باشه و گوگل چون 2 دامنه را به عنوان دو سایت شناسایی میکنه مطالب اونا رو هم به صورت duplicate شناسایی میکنه و باعث میشه دامنه ها برن تو بلک لیست

لینک به ارسال

سلام.رفتن تو بلک لیست گوگل دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله مطالب کپی یا اسپم

اگه تعداد پست گذاشتن شما در روز خیلی زیاد باشه هم گوگل ممکنه شما رو به عنوان اسپم شناسایی کنه!

خارج شدن از بلک لیست گوگل خیلی سخته و یه عو کردن دامنه می ارزه!

ممکنه این مشکل به دلیل داشتن بیش از یک دامنه هم باشه و گوگل چون 2 دامنه را به عنوان دو سایت شناسایی میکنه مطالب اونا رو هم به صورت duplicate شناسایی میکنه و باعث میشه دامنه ها برن تو بلک لیست

عملا اینطور نیست

نظر:

1-از طریق سی پنل دامین قبلی را روی دامین جدید direct 301 کنید! و دامین جدید را در وبمستر ذخیره کنید!کمی طول میکشه آمارت بالا بره!

لینک به ارسال

دقیقا نمیدونم. سایت شما کی تاسیس شده؟ شاید هنوز در دایرکتوری گوگل ثبت نشده و سایتهای چکر به اشتباه در بلک لیست اعلام میکنن

یکی از سایتهای خودم هم همینجوری شده!

6 ماهی هست که سایتم اه افتاده اما دامین ف.یی 1ماهی هست شاید بیشتر

عملا اینطور نیست

نظر:

1-از طریق سی پنل دامین قبلی را روی دامین جدید direct 301 کنید! و دامین جدید را در وبمستر ذخیره کنید!کمی طول میکشه آمارت بالا بره!

دوست گلم برای همین htaccess این فایل رو قرار دادم که ببینید دایرکت کردم!

لینک به ارسال

Disable site orginal
1- Register new domain
2- Change redirect { .com} domain to new address
3- Change database to new address to new address
4- Redirect 301 old domain to new domain
5- Register new domain to google webmasters
Disable site download
1- Move file dir to new dir
2- Change .htaccess file to new domain
3- Change database link in site to new domain

من خودم سایت موزیک دارم

این روشی که خودم ذخیره کردم برای مواقع فیلرین گ

خودش از کش خارج میشه

البته دوستان نظرشون اینه که تماس بگیرید با google

لینک به ارسال

Disable site orginal
1- Register new domain
2- Change redirect { .com} domain to new address
3- Change database to new address to new address
4- Redirect 301 old domain to new domain
5- Register new domain to google webmasters
Disable site download
1- Move file dir to new dir
2- Change .htaccess file to new domain
3- Change database link in site to new domain

من خودم سایت موزیک دارم

این روشی که خودم ذخیره کردم برای مواقع فیلرین گ

خودش از کش خارج میشه

البته دوستان نظرشون اینه که تماس بگیرید با google

میشه در مورد این کدی که دادید یکم توضیح بدید؟

لینک به ارسال

نیازی به تغییر دامنه نیست! البته اگر تغییر دادید که دیگه هیچ ... مشکل سایت رو حل کنید تا دامنه جدید هم حذف نشه که فکر می کنم الان هم شده ...

کپی نکنید

از تگ زیاد استفاده نکنید

دامنه قبلی رو رو دامنه جدید ریدایرکت نکنید ( اگر رتبه داشت که حذف نمی شد )

دیگر واردی که تو اینترنت در این مورد هست رو رعایت کنید ...

لینک به ارسال

نیازی به تغییر دامنه نیست! البته اگر تغییر دادید که دیگه هیچ ... مشکل سایت رو حل کنید تا دامنه جدید هم حذف نشه که فکر می کنم الان هم شده ...

کپی نکنید

از تگ زیاد استفاده نکنید

دامنه قبلی رو رو دامنه جدید ریدایرکت نکنید ( اگر رتبه داشت که حذف نمی شد )

دیگر واردی که تو اینترنت در این مورد هست رو رعایت کنید ...

من ریداکت کرده بودم دامین قبلی رو به جدید!

الان بر میدارم!

لینک به ارسال

وبمستر یه قسمت داره به اسم Change of Address که بعد از تغییر دامنه باید آدرس جدید دامین رو اونجا ثبت کنید. این کارو کردین ؟

البته اینم بگم من یه دامنه داشتم رفت تو بلک لیست هر چی زور زدم نتونستم کاری بکنم و در آخر هم دامین رو عوض کردم !!

لینک به ارسال

دوست عزيز ميتونم بپرسم كي گفته كه سايت شما الان توي بلك ليست گوگل قرار گرفته ؟؟

لینک به ارسال

وبمستر یه قسمت داره به اسم Change of Address که بعد از تغییر دامنه باید آدرس جدید دامین رو اونجا ثبت کنید. این کارو کردین ؟

البته اینم بگم من یه دامنه داشتم رفت تو بلک لیست هر چی زور زدم نتونستم کاری بکنم و در آخر هم دامین رو عوض کردم !!

بله اون 3مورد رو انجام دادم !

دوست عزيز ميتونم بپرسم كي گفته كه سايت شما الان توي بلك ليست گوگل قرار گرفته ؟؟

توسط سایت و اسکریپت ها! اخه داشتم سئو رو توسط یه سایتی چک میکردم! نوشت index google 0 رفتم دیدم بلک لیست گوگل شدم!

لینک به ارسال

توسط سایت و اسکریپت ها! اخه داشتم سئو رو توسط یه سایتی چک میکردم! نوشت index google 0 رفتم دیدم بلک لیست گوگل شدم!

جالبه واقعا ، تلاش براي رفع چيزي كه اصلا اتفاق نيافتاده ، دوست من سايت شما اصلا توي بلك ليست قرار نگرفته و اسپم نشديد ، و تا الان تعداد 536 صفحه‌ي ايندكس شده داريد ،

اينجارو نگاه كنيد خودتون متوجه ميشيد ..

اين هم عكس ،

60984788081362667566.jpg

اون اسكريپتي كه هم نوشته ايندكستون 0 هستش حتما يادش رفته آپديت كنه خوش رو آپديت كنه :D

اگه اسپم بشيد حتما توي نتايج جستجو ارور وجود خواهد داشت و مشخص ميشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

کاش یه سایت واقعا معتبر وجود داشت آدم تکلیف خودشو میدونست بن شده یا نه ! هر سایتی واسه خودش یه چیزی میگه . کسی سایت معتبر واسه چک کردن بلک لیست گوگل سرغ نداره؟

لینک به ارسال

جالبه واقعا ، تلاش براي رفع چيزي كه اصلا اتفاق نيافتاده ، دوست من سايت شما اصلا توي بلك ليست قرار نگرفته و اسپم نشديد ، و تا الان تعداد 536 صفحه‌ي ايندكس شده داريد ،

اينجارو نگاه كنيد خودتون متوجه ميشيد ..

اين هم عكس ،

60984788081362667566.jpg

اون اسكريپتي كه هم نوشته ايندكستون 0 هستش حتما يادش رفته آپديت كنه خوش رو آپديت كنه :D

اگه اسپم بشيد حتما توي نتايج جستجو ارور وجود خواهد داشت و مشخص ميشه ..

موفق باشيد ../.

مرسی دوست گلم از صبح خیلی تو فکرش رفته بودم! اخه چند تا اسکریپت رو امتحان کرده بودم این جواب رو گرفتم! بازم مرسی!

اما بازم از صحبت های بعضی دوستان به نتیجه هایی هم رسیدم مرسی از همه!

لینک به ارسال

کاش یه سایت واقعا معتبر وجود داشت آدم تکلیف خودشو میدونست بن شده یا نه ! هر سایتی واسه خودش یه چیزی میگه . کسی سایت معتبر واسه چک کردن بلک لیست گوگل سرغ نداره؟

دوست عزيز ديگه شما سايتي معتبر‌تر از خود گوگل براي اينكار ميخواهيد ..!؟! :wacko:

مرسی دوست گلم از صبح خیلی تو فکرش رفته بودم! اخه چند تا اسکریپت رو امتحان کرده بودم این جواب رو گرفتم! بازم مرسی!

اما بازم از صحبت های بعضی دوستان به نتیجه هایی هم رسیدم مرسی از همه!

خواهش ميكنم ، اسكريپت‌هايي كه براي اينكار طراحي شدند بعد از مدتي كارايي‌شون رو از دست ميدند ، اونم به دليل عدم آپديت .. براي چك و بررسي اين مسئله تا وقتي خود گوگل هست به چيز ديگه‌اي نياز نيست ..

ملاك فقط و فقط گوگل ،

موفق باشي ../.

لینک به ارسال

دوست عزيز ديگه شما سايتي معتبر‌تر از خود گوگل براي اينكار ميخواهيد ..!؟! :wacko:

خواهش ميكنم ، اسكريپت‌هايي كه براي اينكار طراحي شدند بعد از مدتي كارايي‌شون رو از دست ميدند ، اونم به دليل عدم آپديت .. براي چك و بررسي اين مسئله تا وقتي خود گوگل هست به چيز ديگه‌اي نياز نيست ..

ملاك فقط و فقط گوگل ،

موفق باشي ../.

البته دوست عزیز! من از قبل 500 تا ایندکس داشتم امروز رفتم دیدم به sitemap گیر داده و ایندکس هارو peding زده در صورتی که قبلا index زده بود! اینجور شد که چک کردم گفت بلک لیستی!

حالا نمی دونم بخاطر اینکه 2تا سایت مپ اد کردم اینجور شده یا واقعا بلک لیست رفتم!

لینک به ارسال

عزيزه من ، سايت شما اگه در گوگل اسپم بشه در نتايج جستجو در خود گوگل بلافاصله نمايش ميده كه سايتتون اسپم هست .. خيالتون از اسپم نبودن سايتتون راحت باشه ..

به سايت مپتون اگه گير داده و ايندكس نميكنه حتما مشكل از سايت‌مپون هستش و اين اصلا هيچ ربطي به اسپم شدن نداره ،

اضافه كردن 2 نقشه در گوگل از يك سايت خوش كار اشتباهي هستش و اصلا نبايد انجام بشه .. اگه سواله ديگه‌اي هست در تاپيك جديد ..

اينجا بحث تموم شده ، موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...