رفتن به مطلب

مشکل در ادیتور وردپرس ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید ...

من از چندین ماه پیش این مشکل رو دارم که توی وردپرسم داخل ادیتور ارسال مطلب وقتی که اینتر میزنم خیلی بیش از حد فاصله ایجاد میکنه و این بعد از اینکه نوشته منتشر میشه خیلی تو چشمه و جالب نیست. تا الان با استفاده از شیفت و اینتر کار کردم ولی با این حال خواستم ببینم که راهی هستش که این مشکل حل بشه و وقتی که اینتر میزنیم به اندازه استاندارد فاصله بده ( همانند نرم افزار ورد مثلا فاصله بده. ) تشکر ...

لینک به ارسال

مشکل نمایش خروجی پست سایت که میتواند از استایل باشد و بررسی کنید heigh , line-heigh را برای تگ p

لینک به ارسال

مشکل نمایش خروجی پست سایت که میتواند از استایل باشد و بررسی کنید heigh , line-heigh را برای تگ p

نخیر مشکل از پوسته نیست چون من پوسته های زیادی رو امتحان کردم . این مشکل توی ادیتور هم دیده میشه ! یعنی وقتی که من اینتر میزنم یه فاصله اضفه هم خودش اضافه میکنه که از قسمت دیداری نمیشه حذفش کرد ولی از قسمت متنی میشه ورش داشت ولی بازم وقت گیره . باید چکاری انجام بدم ؟

و یه سوال جدا از این پست . الان چک کردم دیدم که تو وردپرس نسخه جدید یه نوع کاربر دیگه به نام مشتکر ویژه اضافه شده. تست هم کردم ولی هیچ فرقی با کاربر مشترک نداشت! خاصیت این مشترک ویژه چیه پس ؟

تشکر ...

لینک به ارسال

چه کدی اضافه میشه با اینتر؟

نقش "مشترک ویژه" نداره وردپرس. توسط افزونه اضافه شده است

لینک به ارسال

چه کدی اضافه میشه با اینتر؟

نقش "مشترک ویژه" نداره وردپرس. توسط افزونه اضافه شده است

تصویر از بخش متنی و دیداری :

post-1362-0-83591800-1371930160_thumb.jp

در تصویر بالا جاهایی که قرمز کردم همون جاهای خالی هستن که در واقع اضافه هستن و با زدن یه اینتر بوجود اومدن !

لینک به ارسال

از چه افزونه ای برای ادیتور مطالبت استفاده میکنی؟ چون منم این مشکل رو داشتم ولی افزونه TinyMCE Advanced رو نصب کردم مشکل حل شد

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

از چه افزونه ای برای ادیتور مطالبت استفاده میکنی؟ چون منم این مشکل رو داشتم ولی افزونه TinyMCE Advanced رو نصب کردم مشکل حل شد

من از افزونه Ultimate Tinymce استفاده میکنم . ولی این افزونه رو هم غیرفعال کردم و امتحان کردم ولی بازم مشکل بود !

لینک به ارسال

افزونه TinyMCE Advanced بهتر هست تست کنید

تست کردم اما باز هم مشکل سرجایش هست ! فکر کنم مشکل از وردپرس باشه ؟‍!

لینک به ارسال

مشکل از وردپرس نیست چرا که ایدتور پیفرض داری همچین نواقضی نیست مگر اینکه عاملی خارجی باعث اینکار بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...