رفتن به مطلب

کمک برای ارسال آواتار

پست های پیشنهاد شده

از کدوم قسمت پیشخوان میتونم برا خودم آواتار انتخاب یا اپلود کنم؟

توی قسمت "شناسنامه ی شما" آواتار نبود

ممنون

لینک به ارسال

ممنون

gravater رو نصب کردم، تقریبا چیزی نفهمیدم! و متوجه نشدم از کجا باید عکس انتخاب کنم برا اواتار!

لینکی که آقای پریمیر دادن رو نصب کردم اما هر عکسی بهش میدم، نشون نمیده. نوشته بیشتر از 10 کیلو. این کار رو هم کردم و جواب نداد.

افزونه ی دیگه ای هست که بشه محدودیت های حجمش رو خودم تعیین کنم؟

لینک به ارسال

ممنون

gravater رو نصب کردم، تقریبا چیزی نفهمیدم! و متوجه نشدم از کجا باید عکس انتخاب کنم برا اواتار!

لینکی که آقای پریمیر دادن رو نصب کردم اما هر عکسی بهش میدم، نشون نمیده. نوشته بیشتر از 10 کیلو. این کار رو هم کردم و جواب نداد.

افزونه ی دیگه ای هست که بشه محدودیت های حجمش رو خودم تعیین کنم؟

روی pc جواب نمیده حتما باید هاست لینوکس باشه پس باید توی وب امتحان کرد این کد در شناسنامه در قسمت کاربران میاد

لینک به ارسال

روی pc جواب نمیده حتما باید هاست لینوکس باشه پس باید توی وب امتحان کرد این کد در شناسنامه در قسمت کاربران میاد

ببخشید متوجه نمیشم؟؟؟؟؟

یعنی باید چه کار کنم؟

لینک به ارسال

از کدوم قسمت پیشخوان میتونم برا خودم آواتار انتخاب یا اپلود کنم؟

توی قسمت "شناسنامه ی شما" آواتار نبود

ممنون

انتخاب آواتار براي خودتون به وردپرس مربوط نميشه ، شما بريد توي سايت

http://fa.gravatar.com/

و ثبت نام كنيد با ايميلي كه توي سايتتون داريد و ازش استفاده ميكنيد ، از داخل اين سايت آواتار مورد نظرتون رو آپلود كنيد ، بعد از اين هرجا كه اون ايميلي كه در اون سايت وارد كرديد باشه ، آواتار شما هم كنارش خواهد بود و ميشه آواتار شما..

لینک به ارسال

ممنون

من توی اون سایت ثبت نام کردم و الان گرآواتار دارم و توی سایتم نمایش داده میشه

اما هنوز آواتار ندیدم

مثلا اگه کاربری بخواد توی سایتم برا خودش آواتار (نه گرآواتار) انتخاب کنه، باید چه کار کنه؟

لینک به ارسال

بعد از انصب این پلاگین در ادمین سایت رد قسمت شناسنامه شما که مراجعه کنید بخشی برای اپلود عکس در اختیار شما قرار گرفته هست

post-52-0-40850300-1340012837_thumb.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...