رفتن به مطلب

maleware

nikanwp

پست های پیشنهاد شده

سلام ؛

دوستان راه حلی اگر برای رفع تورجان maleware (به خاطر اپلود فایل از طریق ftp) از روی سایت دارن بیان کنند .

لینک به ارسال

مرسی از پاسختون ولی این که شما میگید ارتباطی با maleware نداره بلکه functions هست !!!

چیزی که من میگم به خاطر اپلود فایل از ftp هست .

راه حلی که وجود داره برای این کار ،بک اپ دانلود کنی . ولی دنبال یک راه دیگه ای هستم.

لینک به ارسال

تو گوگل وبمستر عضو هستی ؟ بهتون خبر می ده مشکل از کجاست و بعد می تونید دستی مشکل رو حل کنید...

اگر cpanel هم دارید رو هاست از اسکنر ویروس اون یک امتحانی بکنید در بیشتر موارد تشخیص می ده همه نوع ....

لینک به ارسال

تو گوگل وبمستر عضو هستی ؟ بهتون خبر می ده مشکل از کجاست و بعد می تونید دستی مشکل رو حل کنید...

اگر cpanel هم دارید رو هاست از اسکنر ویروس اون یک امتحانی بکنید در بیشتر موارد تشخیص می ده همه نوع ....

من با نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware تست کردم .

وبمستر هم هیچ پیغامی صادر نکرده !!!

سی پنل هم ندارم دایرکتم

لینک به ارسال

خوب مشکل الان چیه ؟ maleware چه کاری انجام داده که شما شک کردید در هنگام آپلود فایل ممکن maleware هم آپلود شده باشه؟

لینک به ارسال

با فعال کردن این نرم افزار maleware سایت رو باز نمیکنه و ای پی سرور رو بلاک میکنه !!!!

بعد از اون ور هم گوگل اخطاری چیزی نداده که بشه تشخیص داد!!

ویرایش شده توسط progpars
لینک به ارسال

با فعال کردن این نرم افزار maleware سایت رو باز نمیکنه و ای پی سرور رو بلاک میکنه !!!!

بعد از اون ور هم گوگل اخطاری چیزی نداده که بشه تشخیص داد!!

اگه بدافزار توی سایت آپلود شده باشه به این راحتی ظاهر نمیشه در ضمن شما گفتی :

من با نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware تست کردم .

اگه توی سیستمتون چیزی پیدا نکرده یعنی سیستمتون آلوده نیست و اینکه از اف تی پی چیزی آپلود بشه منتفی هست .

به پشتیبانی هاست اطلاع بدید تا رفع مشکل بکنه .

لینک به ارسال

میل ور الان فقط از درگاه 20 و 22 میتونه وارد شه که برای ftp هست . از دایرکت نمیتونه وارد شه ! بعد اپلود ها از چند تا سیستم بوده و از یک سیستم نبوده برای همین مطمئن نیستم !

حالا باز به سرور میگم چک کنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...