رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من یه مشکل دارم حاد- اول سایتم رو روی local host سیستم خودم بدون هیچ مشکلی ساختم و جواب گرفتم

بعد یه خروجی گرفتم بعد قسمت لوکال هاست رو به اسم سایت تغییر دادم که قاعدتا دیگه نمیشه به اطلا عات دسرسی داشت از طریق سیستم خودم .حالا تمام مراحل آپلود فایل زیپ و unzip رو انجام دادم و منتقل کردم روی سرور اصلی.

.تمام مراحل config رو درست انجام دادم دیتابیس و user و password رو که در موقع ساخت دیتا بیس ساختم وارد کردم توی کانفیگ ولی سایت بالا نمیاد .قسمت هاست اسم آدرس سایت رو هم توی فایل کانفیگ قسمت دیتا بیس آدرس دامین خودم رو زدم مثلا:www.exampl.com

توی مرور گر آدرس سایت رو که میزنی این خطا رو میده:

The website encountered an error while retrieving http://www.exampl.com/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.

و در ادمین وورد پرس که میخوام وارد بشم خطا میگیره که:

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا اگه قسمت هاست توی فایل کانفیگ رو localhost تغییر بدم با edite سایت با آدرس مورد نظرم بالا میاد ولی فقط صفحه اول و به هیچ قسمتی هم نمیتونه وارد بشه. وقتی هم سورس میگیرم این رو نشون میده :

<link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://localhost/Wor...tyten/style.css" />

درضمن به ادمین با این آدرس هم دیگه اصلا وارد نمیشه که بخواد خطا بگیره

http://exampl.com/wp-admin

یه نفر با مرام پیدا بشه بگه من چکار کنم سرم گیج رفت دیگه ؟

ویرایش شده توسط HMIman
لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

بهتر بود وردپرس را از ابتدا در هاست نصب میکردید

برای این وضعیت:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز متاسفانه باز هم نتونستم درستش کنم و به این نتیجه رسیدم که پوشه هامو از توی public_HTML پاک کنم و دوباره روی همین هاست واقعی خریداری شده وورد پرس رو نصب کنم و سایت رو بسازم ولی دیدم ، ایدل غافل بازم همون حالت قبلی پیش میاد فکر کنم که یه سری پوشه که اطلاعات اصلی از فایل های قبلی که ناقص بوده پاک نشده و مشکل هنوز پابرجاست و اصلا وورد پرس که نصب میشه سایت همون شکل قبلی خراب بالا میاد (قبل از اینکه چیزی بسازم از قبلیه هست)حتی با اینکه پوشه public_HTML رو کاملا خالی کردم . من با هاست رایگان یه سایت ساختم که یه گزینه داشت به اسم

cleanup/relod account

که هر وقت اشتباه میکردم اون رو میزدم سایت به حالت اولیه پیش فرض در میومد و باز دوباره آپلود میکردم و بعد چند بار راه افتاد سایت . ولی این هاستی که خریدم این گزینه رو نداره که بزنم بحالت اولیه در بیاد و اون فایل های اضافی پاک بشن. چکار کنم؟چه فایلی رو چاک کنم که اطلاعات آپلودی ناقص قبلیم کاملا پاک بشه و سایتم رو دوباره روی هاست اصلی بسازم ؟

متشکرم خیلی زیاد از همه دوستان

ویرایش شده توسط HMIman
لینک به ارسال

اطلاعات شما در پوشه ها ذخیره نمی شوند در دیتابیستان ذخیره می شود از طریق phpmyadmin یک دیتابیس جدید بسازید و مشخصاتش را در فایل کانفیگ وارد کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...