رفتن به مطلب

تغییرات در خروجی فید یا خوراک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میرم سر اصل مطلب

خودتون خوب میدونید که در فید فقط پست هایی که جدید ارسال میشن به نمایش گذاشته میشه مثلا اگه پستی ویرایش بشه از نو جزو جدیدها نمیاد تو فید و در واقع سایتی مثل من که اکثر پست هاش بروز میشن کاربرای من چیز زیادی تو قسمت فید نخواهند دشات و در واقع سایت من از نظراونا بروز نیست البته منظورم کسایی که از طریق فید دنبال میکنن

راهیی هست کاری کرد پست های ویرایش شده دوباره جز آخرین فید قرار داده بشه مثل یه پست جدید؟

لینک به ارسال

سلام

باید روی خروجی تابع feedFilter فیلتر بزارید تا آخرین ویرایش شده ها رو هم نشون بده

هنوز تست نکردم

لینک به ارسال

تست کنید

function hwl_home_pagesize( $query ) {
if ( is_feed()){
$query->set( 'orderby', 'modified' );
$query->set( 'order', 'desc' );
return;
}
}
add_action( 'pre_get_posts', 'hwl_home_pagesize', 1 );

لینک به ارسال

Fatal error: Cannot redeclare hwl_home_pagesize() (previously declared in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/functions.php:7) in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/functions.php on line 67

لینک به ارسال

function fedd_modified( $query ) {
if ( is_feed()){
$query->set( 'orderby', 'modified' );
$query->set( 'order', 'desc' );
return;
}
}
add_action( 'pre_get_posts', 'fedd_modified', 1 );

یعنی به این صورت؟

لینک به ارسال

این کد تا زمانی که تو فانکشن باشه عمل میکنه یا یبار بزاری دیگه واسه همیشه اعمال شده؟

آخه الان فیدمو نیگا میکنم میبینم که بروز شده ها هم نشون میده؟ بصورت معمول اینطور؟ یعنی وقتی شما پستی بروز کنی تو فید به عنوان جدید میاد؟

لینک به ارسال

خب من قبل گذاشتن زیاد نرفته بودم دقت کنم

کد گذاشتم بدون خطا سایت باز شد

و بروز شده ها امدن اول فایل فید

ولی وقتی کد برداشتم بازم همون بود یعنی چه با گذاشتن فید چه بدون اون نتیجه یکیه

آیا برای شما هم همینطور؟

لینک به ارسال

خب حالا که کد رو برداشتید در واقع یعنی پلاگین رو غیر فعال کردید - آیا با تغییر در پست ها همچنان فید آپدیت میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...