رفتن به مطلب

عوض شدن رمز کاربران سایت بدون دلیل

پست های پیشنهاد شده

سلام.من wp- member رو نصب کردم هر روز کاربرا میان میگن پسشون عوض شده کار نمیکنه بعدشم نمیتونن بازیابی کنن

مشکل چیه؟؟

من tml va login with ajax رو هم نصب دارم

لینک به ارسال

خوب مشکل از افزونه نیست چون ما مدیرا مشکلی نداریم هر روز میاییم اونا که وی ای پی هستن میدیم س رو و با وی پی ممبر اکتیو میکنیم وقتی براشون میل میشه میان میگن یبار لاگین شدیم دیگه نمیشه همین حالا میگید چه کنیم؟

لینک به ارسال

خوب مشکل از افزونه نیست چون ما مدیرا مشکلی نداریم هر روز میاییم اونا که وی ای پی هستن میدیم س رو و با وی پی ممبر اکتیو میکنیم وقتی براشون میل میشه میان میگن یبار لاگین شدیم دیگه نمیشه همین حالا میگید چه کنیم؟

خب این دلیل نمیشه که بگید ما مدیرا مشکلی نداریم, پس کاربرا هم مشکلی ندارن ! شما وارد پنل مدیریت هاستتون بشید ( معمولا سی پنل هستش ) بعدش پوشه پلاگین های وردپرس رو تغییرنام بدید مثلا در آخر اسمش یک عدد اضافه کنید و ذخیره کنید . سپس چک کنید ببینید که مشکل حل میشه؟ اگه حل شد مطمئنن از یکی از افزونه های شماست. و بعدش نام پوشه رو به حالت اولیه یعنی پلاگین برگردونید و یکی یکی افزونه ها رو چک کنید. چنانچه مشکلتون حل نشد, همینجا مطرح کنید تا بررسی بشه .

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...