• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
mhb12

عوض شدن رمز کاربران سایت بدون دلیل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من wp- member رو نصب کردم هر روز کاربرا میان میگن پسشون عوض شده کار نمیکنه بعدشم نمیتونن بازیابی کنن

مشکل چیه؟؟

من tml va login with ajax رو هم نصب دارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودتون تست کردید

ببینید دقیقا مشکل از کدوم افزونه هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مشکل از افزونه نیست چون ما مدیرا مشکلی نداریم هر روز میاییم اونا که وی ای پی هستن میدیم س رو و با وی پی ممبر اکتیو میکنیم وقتی براشون میل میشه میان میگن یبار لاگین شدیم دیگه نمیشه همین حالا میگید چه کنیم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل عجیبی دارید می تونید روی لوکال تست کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لوکال کار نکردم نمبدونم چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مشکل از افزونه نیست چون ما مدیرا مشکلی نداریم هر روز میاییم اونا که وی ای پی هستن میدیم س رو و با وی پی ممبر اکتیو میکنیم وقتی براشون میل میشه میان میگن یبار لاگین شدیم دیگه نمیشه همین حالا میگید چه کنیم؟

خب این دلیل نمیشه که بگید ما مدیرا مشکلی نداریم, پس کاربرا هم مشکلی ندارن ! شما وارد پنل مدیریت هاستتون بشید ( معمولا سی پنل هستش ) بعدش پوشه پلاگین های وردپرس رو تغییرنام بدید مثلا در آخر اسمش یک عدد اضافه کنید و ذخیره کنید . سپس چک کنید ببینید که مشکل حل میشه؟ اگه حل شد مطمئنن از یکی از افزونه های شماست. و بعدش نام پوشه رو به حالت اولیه یعنی پلاگین برگردونید و یکی یکی افزونه ها رو چک کنید. چنانچه مشکلتون حل نشد, همینجا مطرح کنید تا بررسی بشه .

:)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا لینک بدید تست کنم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری