رفتن به مطلب

جریمه سایتها توسط گوگل

پست های پیشنهاد شده

www.asandownload.com

google.png

Google PageRank :

0

alexa.png

Alexa Rank:

5516

رنکش سه سال پیش 5 بود.این اطلاعاتی که دادم نمیدونم جزء قوانین انجمن میشه یا نه ولی در کل مشخصات که خصوصی نیست و باید براش فکری کرد.چرا همه جریمه شدن.من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم ولی گوگل دوبار جریمه کرده منو

لینک به ارسال

من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم ولی گوگل دوبار جریمه کرده منو

اگر این سایت برای شماست چرا این فکر رو می کنید. ببخشید کار شما بلکل غیر قانونی هست. شما نرم افزار هایی که با قیمت های بسیار زیاد به فروش می رسند را به صورت رایگان در سایت قرار می دهید و حتی برای آنها کرک هم می گذارید.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

اگر این سایت برای شماست چرا این فکر رو می کنید. ببخشید کار شما بلکل غیر قانونی هست. شما نرم افزار هایی که با قیمت های بسیار زیاد به فروش می رسند را به صورت رایگان در سایت قرار می دهید و حتی برای آنها کرک هم می گذارید.

سایت من نیست.من اگه این فایلها رو بذارم خود هاست برخورد میکنه چون قوانین کپی رایت رو خیلی سخت میگیرن.

یعنی گوگل این موارد رو هم زیر نظر داره؟ من مطالبم کپی شده نیست و نرم افزارهایی هم که میذارم همه رایگان هستن ولی رنکم دو بار صفر شده

لینک به ارسال

آسان دانلود فایلهاش maleware داره

به همین دلیل رنکش صفر شده. به نوعی از گوگل ورودی نداره الان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...