moein27

نمایش یک زمینه دلخواه فقط برای کاربران یک نقش کاربری

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من به دنبال کدی هستم که یک زمینه دلخواه مربوط رو فقط برای کاربران یک نقش کاربری نشان دهد.

آنچه من در چند روز گذشته به دفعات گشتم در مورد نمایش یک زمینه دلخواه برای کاربران عضو شده بود.

اما من نمی خوام همه کاربران عضو شده ببینند. فقط یک گروه . مثلا فقط "نویسندگان" یا "مدیران" یا ....

برخی کدها هم در خود متن باید قرار داده میشد که اون هم به درد من نمیخوره. چون من نمیخوام از داخل متن پست ها چیزی رو مخفی کنم. بلکه سوال در مورد زمینه دلخواه است.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین های user - role رو نصب کنید و به راحتی روی زمینه های دلخواه مانور بدید چه در back-end و چه در front

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تاپیک قبلی به نتیجه برسید

میتوانید این کار رو انجام بدهید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sobooti
      سلام و وقت به خیر،
      پلاگین زیر توسط بنده در یک وب سایت وردپرسی (الان لوکال است.) نصب شده و کار آن این است که به محض افزودن یک محصول به سبد خرید، آن را برای مدت مشخصی رزرو می کند. در واقع، آن تعداد محصول را از موجودی انبار کم می کند و اگر در آن بازه زمانی (مثلا 24 ساعت) سفارش نهایی شود، موجودی را به صورت قطعی کسر می کند و در غیر این صورت، موجودی را به انبار باز می گرداند.

https://wordpress.org/plugins/woocommerce-cart-stock-reducer

الان من می خواهم عملکرد این پلاگین را به گروهی از کاربران، مثلا همه کاربرانی که نقش آن ها B2B است محدود کنم. به طوری که اگر فقط این گروه از کاربران که قاعدتا باید لاگین کنند تا گروهشان مشخص باشد، محصولی را به سبد خرید اضافه کردند این پلاگین عمل کند و در غیر این صورت، یعنی وقتی کاربران لاگین نکرده یا کاربران گروه های دیگر محصولی را به سبد خرید اضافه کردند، این افزونه کاری انجام ندهد.

برای این کار، اگر پلاگینی وجود دارد، ممنون می شوم معرفی کنید و در صورت عدم وجود پلاگین، چطور می توانم این محدودسازی را انجام دهم؟
      با احترام و تشکر
    • توسط ☻ IMAN ☺

سلام دوستان
      ...

من میخوام نقش کاربری نویسندگان مطالب رو کنارشون نمایش بدم. مثلا بنویسه:

نویسنده: ایمان (مدیر)

باید از چه کدی استفاده کنم؟!