رفتن به مطلب

برای سایت شرکت ها چرا جوملا؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

یک سوال تو ذهنم چند وقته پیش اومده که چرا اکثر شرکت های بزرگ از سیستم جوملا استفاده میکنند؟

اگر بحث رسمی بودن باشه که همین سایت ها رو به نظرم با وردپرس هم میشه زد.

اگر از لحاظ امکانات هست مگر وردپرس از جوملا چیزی کم داره؟

اصلا آیا مشکلی داره برای یک شرکت بزرگ با وردپرس سایت طراحی کرد؟

ممنون میشم از اساتید که در این باره توضیح کاملی بدند.

لینک به ارسال

پشتیبانی جوملا نسبت به وردپرس رسمی تر هست

از یه نطر دیگه وردپرس رو از ابتدا به نام سیستم وبلاگ میشناسن

در صورتی که یک WP Developer به سادگی میتونه امکانات بهتری رو فراهم کنه

البته از نظر کارکرد و ساختار تفاوتها باعث شده که به سمت جوملا بیشتر باشند

بستگی به موقعیت هم دارد که بشه سایتی رو توسعه داد که قدرت وردپرس رو برسونه

لینک به ارسال

دوست عزیز از نظر بنده بخاطر اینکه جوملا در ایران یکم معروف تر شده و کار کردنش نسبت به وردپرس راحت تره یکم پیشی گرفته ولی بنده که با 3 تا شرکت همکاری می کنم و کار طراحی وب شون رو انجام میدم . همیشه با وردپرس سایت هاشون رو طراحی میکنم . ( البته سطح متوسط و متوسط به پایین ، سطح بالا هنوز آماتور هستم ) و در بین دوستانی که دارن در این زمینه فعالیت می کنند هم شده یکم دستکاری در بعضی قسمت های جوملا دادن و به شرکت ها بالای 10 ملیون فروختن یکی ش دانشگاه ما :))))

ولی وردپرس هم از اول یک سیستم وبلاگی بوده و پشتیبانی قوی ای نداشت و طی این 2-3 اخیر دارن وردپرس کارهای ایرانی رو این CMS کار می کنند و توسعه میدن والا قبلاً من خودم با جوملا کار می کردم ( قبل خدمت ) و ...

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه بحث امنيت باشه وردپرس تازه قوي شده و قبلا داراي ضعف هاي بسياري بود كه طرفدارهاش از دست داد

به نظر من جوملا به دليل گرافيكي كه در رابط كاربري خودش داره

در ضمن از نظر ساده بودن و امكانات بيشتر طرفدار و رسمي شناخته شده است

لینک به ارسال

من خودم با جوملا كار كردم، با وردپرس هم كار كردم، به نظرم وردپرس خيلي بهتره، فقط بايد امنيتش رو تقويت كرد (با افزون هاي پولي و غير پولي)

لینک به ارسال

خود وردپرس که به اندازه کافی امنیت داره افزونه هایی که تولید میشه به صورت security کد نویسی نمیشن طرف کد میزنه میده بیرون بدون اینکه مسایل امنیتی کد نویسی رو رعایت کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...