رفتن به مطلب

مشکل با وردپرس - کمک ورژن 3.5.2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جدیدن یک سایت راه انداختم

www.halaldownload.com

اول با وردرس 3.5.1 کارکردم خوب بود و مشکلی به جز هک که یکبار اول بسم الله روزاول نمبدونم چه جوری سایت توسط تیمی از مالزی هک شد

بعد من برنامه ها ی مختلف نصبیدم و هی از هک شدن میترسیدم

تا اینکه ورژن 3.5.2 اومد

الان اونو و نصب کردم

اما باهاش بکم مشکل دارم

مثلا در عکس دادن برای پست png و قبول نمیکنه و کلا عکس و قبول نمیکنه و ارور زیر و میده

حتی پست خالی و فقط عکس دادم قبول نکرد

کلا ظاهرن با عکس مشکل داره

مخصوصا اگه لینک باشه از یه جای دیگه

مثل هاست دیگه

یا یه لینک از اینترنت

الان فایل و در خود وردپرس هم آپلود کردم

کلا با عکس مشکل داره

با مشکل ارور زیر بر میخورم

406 Not Acceptable

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /wp-admin/post.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

به شرکتی که هاست و گرفتم گفتم گفت نرم افزارت بد نصب شده

چند بار پاک کردم و نصبیدم حل نشد

ممنون میشم کمکم کنید

در ضمن !@#$%^^&**)( رو ساپورت نداره و ارور بالا رو میده تو انتخاب برای رمز بریا ادمین یا کاربر

در ضمن httacc هم حتی پاک کردم درست نشد

و هیچ پوشه ای رو هم قفل نکردم

روی 3.52 مشکل هست و کلی روش پلاگین نصب کردم

حیفم مییاد و دردسره دوباره برم سراغ 3.5.1

در ضمن روی وردپرسم پلاگین Better WP Security نصب کرده بودم که حت یاونم غیر فعال کردم درست نشد

در ضمن در ورژن 3.5.1 من کدهای دیگه مثل کد کانتر سایت وبگذر و میزاشتم و کد اجرامیشد

در ضمن هاستم لینوکس با سی پنل هست

اما الان که میزارم در قسمت ابزارک ها کد که اجرا نمیشه

همون ارور بالا رو میده

راه حلی دارید ممنون میشم بگید

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

خوب شما یه بار به وردپرس 3.5.1 دانگرید کن بعد دوباره آپدیت کن ببین درست میشه یا نه.

هیچ مشکلی هم برای افزونه هاتون پیش نمیاد.

لینک به ارسال

دوست عزیر افزونه های امنیتی را یکبار غیر فعال کنید و دقت کنید اگر کلیدی برای clear هم در بخش unistall افزونه بود اجراش کنید اگر نبود به روت سایت بروید و فایل .htaccess را تغییر نام دهید به هر نام دیگه ای و وارد وردپرس > پیشخوان > تنظیمات > پیوندیکتا شوید و ساختار پیوند یکتا را مجددا ذخیره نمایید تا فایلی که تغییر نام دادید دوباره ساخته شود

افزونه های امنیتی را فعال کنید

نکته: همیشه قبل از بروز رسانی افزونه های امنیتی را غیر فعال کنید

لینک به ارسال

من چه جوری دانگرید کنم

نکته اینکه = من 3.51 و پاک کردم و 3.5.2 ریختم

بازم هم مبشه دانگریدش کرد

یعنی هب ورژن پایین تر تبدیلش کرد

بعد مشکل ازا ول وزمان نصب هست

یعنی فکرکنم خود3.5.2 دارای مشکل است

از زمانی که شما وردپرس و راه می اندزاید در قسمت پسورد برای نام کاربری که انتخاب کردید اگه از !@#$%^&*)( استفاده کنید همون ارور بالا رو میده

و در ثبت متن هم عکس و قبول نمیکنه

با all-in-one-seo هم که نصبش میکنم و میخوام فعالش کنم همین مشکل و داره البته ورژن های جدیدش

ورژن قدیمیش نصب میشه ولی میگه مشکل اساسی وجود داره

لینک به ارسال

اشنباه شما از اول این بود که اومدین وردپرس قبلی رو پاک کردین نباید این کار رو میکردین.فقط کافی بود فایل ها رو جایگزین میکردین.

طریقه دانگرید کردین:

شما وارد هاست بشید بعد فایل های ورژن 3.5.1 رو کپی کنید البته فقط پوشه wp-content رو از توی فایل ها پاک کنید.(دقت کنید منظور ورژن 3.5.1 هستش نه ورژنی که الان نصب هستش.)

بعد توی محلی که ورپرس قبلی نصب هست paste کنید خودش اتوماتیک جایگزین میشه و نیازی به پاک کردن نسخه قبلی نیست.(بازم دقت کنید نیازی به پاک کردن ورژن قبلی یا همون 3.5.2 نیست.)

بعد وارد سایت بشین که میگه پایگاه داده بروزرسانی شد.

برای آپدیت هم همینطور عمل باید کنید و ورژن جدیدی که میخوای جایگزید بشه باید پوشه wp-content اون رو پاک کنید و جایگزین قبلی کنید و نیازی به پاک کردن نسخه قبلی نیست.

ویرایش شده توسط ashkanreal
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

اشنباه شما از اول این بود که اومدین وردپرس قبلی رو پاک کردین نباید این کار رو میکردین.فقط کافی بود فایل ها رو جایگزین میکردین.

طریقه دانگرید کردین:

شما وارد هاست بشید بعد فایل های ورژن 3.5.1 رو کپی کنید البته فقط پوشه wp-content رو از توی فایل ها پاک کنید.(دقت کنید منظور ورژن 3.5.1 هستش نه ورژنی که الان نصب هستش.)

بعد توی محلی که ورپرس قبلی نصب هست paste کنید خودش اتوماتیک جایگزین میشه و نیازی به پاک کردن نسخه قبلی نیست.(بازم دقت کنید نیازی به پاک کردن ورژن قبلی یا همون 3.5.2 نیست.)

بعد وارد سایت بشین که میگه پایگاه داده بروزرسانی شد.

برای آپدیت هم همینطور عمل باید کنید و ورژن جدیدی که میخوای جایگزید بشه باید پوشه wp-content اون رو پاک کنید و جایگزین قبلی کنید و نیازی به پاک کردن نسخه قبلی نیست.

داداش من که با این روش زدم سایت رو کشتم !!!!

منظورت از فایل های ورد پرس کدوم هاست؟؟؟

من روفتم توی قسمت public-htm همه فایل ها و فولدر های ی سایتی که از وردپرسش مطمئن بودم به غیر از wp-content تیک دار کردم بعد add to clipboard رو زدم بردم توی public-html سایتی که می خواستم وردپرسش رو جایگزین کنم copy files here رو زدم !!!1

بعد سایت شد دقیقا مثل سایتی اولیه!! یعنی همه مطالب شد مثل سایت اولیه !!! اطلاعات سایت پرید!!! :(

من الان باید چه کار کنم که اطلاعاتو برگرده ؟؟؟؟

و این دون گرید رو قشنگتر توضیح بدید دوستان !

بعدجوری حالم گرفته شد.

لینک به ارسال

داداش من که با این روش زدم سایت رو کشتم !!!!

منظورت از فایل های ورد پرس کدوم هاست؟؟؟

من روفتم توی قسمت public-htm همه فایل ها و فولدر های ی سایتی که از وردپرسش مطمئن بودم به غیر از wp-content تیک دار کردم بعد add to clipboard رو زدم بردم توی public-html سایتی که می خواستم وردپرسش رو جایگزین کنم copy files here رو زدم !!!1

بعد سایت شد دقیقا مثل سایتی اولیه!! یعنی همه مطالب شد مثل سایت اولیه !!! اطلاعات سایت پرید!!! :(

من الان باید چه کار کنم که اطلاعاتو برگرده ؟؟؟؟

و این دون گرید رو قشنگتر توضیح بدید دوستان !

بعدجوری حالم گرفته شد.

پستها که داخل دیتابیس هستند و ربطی به فایل ندارد

احتمالا شما فایل کانفیگ رو هم جایگزین کردید

فایل کانفیگ را برای دیتابیس همان سایت تنظیم کنید

ضمنا اگر میخواهید به نگارش قبل برگردید

نگارش قبل رو دانلود و از آن استفاده کنید

از فایلهای دیگر سایتهای استفاده نکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...