رفتن به مطلب

افزونه ارسال دیدگاه به صورت آژاکس

cheeta

پست های پیشنهاد شده

افزونه ای لازم دارم که نطرات رو به صورت آزاکس ثبت کنه و بعد از ارسال نطر یه پیام بده که نطر منتطر تایید شدنه ،

لینک به ارسال

سلام

این افزونه میتونه :

http://wordpress.org/extend/plugins/ajax-comment-posting/

+ آموزش های زیر هم مفید هست :

http://wp.smashingmagazine.com/2011/10/18/how-to-use-ajax-in-wordpress/
http://www.makeuseof.com/tag/ajaxify-wordpress-comments/

لینک به ارسال

این افزونه خوبیه ولی با افزونع easy contact مشکل داره و تو خیلی از صفحات هم ارور داره.

شاید من جایی رو اشتباه کردم ولی سرعتش هم بعضی وقتا خیلی میاد پایین

لینک به ارسال

این خطایی که با افزونه easy contact میده:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sunteam/public_html/fun/wp-content/plugins/ajax-comment-posting/ajax-comment-posting.php:17) in /.../wp-includes/pluggable.php on line 866

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sunteam/public_html/fun/wp-content/plugins/ajax-comment-posting/ajax-comment-posting.php:17) in /.../wp-includes/pluggable.php on line 866

این خطا بالای صفحات میاد. تمام صفحات:

اگر بخوایم کامنتی رو پاک کنم این ارور میاد:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/sunteam/public_html/fun/wp-content/plugins/ajax-comment-posting/ajax-comment-posting.php:17) in /.../wp-content/plugins/easy-contact/econtact.php on line 112

و عجیبش اینه که حتی اگر اون پلاگین تماس با ما رو غیر فعال کنم بازم این خطاها هست

لینک به ارسال
این افزونه هم میتونه کمکتون کنه.
لینک به ارسال
سلام، بهترین افزونه بنظرم wordpress-thread-comment هست.

داداش مصطفی امکانش هست این رو فارسی کنید ؟ منظور فایل wp-thread-comment.js.php هستش !

موقع ارسال یه سری نوشته انگلیسی و بالاش اسم نویسنده و تاریخ رو میزنه که به کار نمیاد ، همون فقط لطف صبر کنید رو نشون بده عالی میشه ، دمت گرم ! :wub:

لینک به ارسال

داداش مصطفی امکانش هست این رو فارسی کنید ؟ منظور فایل wp-thread-comment.js.php هستش !

موقع ارسال یه سری نوشته انگلیسی و بالاش اسم نویسنده و تاریخ رو میزنه که به کار نمیاد ، همون فقط لطف صبر کنید رو نشون بده عالی میشه ، دمت گرم ! :wub:

تا عصر صبر کنید تا فارسی این افزونه رو تحویل بگیرید :)

لینک به ارسال

تا عصر صبر کنید تا فارسی این افزونه رو تحویل بگیرید :)

دست گلت درد نکنه ، منتظریم ...

لینک به ارسال

دست گلت درد نکنه ، منتظریم ...

افزونه فارسی شده در اینجا قرار گرفت :)

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...