رفتن به مطلب

مشکل بزرگ با سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکل واسم پیش اومده لطفا کمک کنید.

سایت من چند وقتی بود دره سیر سعودی خوبی رو پشت سر میذاره

دو هفته است که تعداد ایندکس های نقشه سایت من توی گوگل وبمستر داره روز به روز کمتر میشه

توی نقشه حدود 3 هزار لینک ثبت شده ولی گوگل وبمستر روزانه داره تعداد ایندکس ها رو کمتر میکنه الان به 800 تا رسیده

لطفا میشکل رو من رو برطرف کنید

خیلی مهمه

راستی از افزونه XML Sitemap Generator for WordPress 3.2.9 استفاده میکنم

امکان داره بخاطر تعداد لینک ها توی سایت مپ باشه؟باید تعداد صفحات بیشتر بشه؟اگه اره لطفا روشش رو یگید

ویرایش شده توسط mansourbaks
لینک به ارسال

با این کلیاتی که فرمودید نمیشه راحت مسئله رو پیدا کرد

علی ایحال در همون نمودار اکانت وبمستر ببینید وقتی از ایندکس شده ها داره کم می کنه به چه چیزهایی داره اضافه میشه

لینک به ارسال

بیشتر اطلاعات میدم :(

مثلا قبلا این جا عکس صفحه اصلی سایت رو میزد ولی حالا این شکلی شده(عکس 1)

اینم عکس از صفحه اطلاعات سایت مپ در وبمستر(عکس 2)

post-2547-0-28296400-1372174579_thumb.jp

post-2547-0-98771700-1372174818_thumb.jp

لینک به ارسال

اینکه تصویر سایت رو نمایش نمیده ربطی به ایندکس نداره - بیشتر به دلیل مشکلات سرور و هاستینگ شماست که باید به جای خودش دربارش تصمیم بگیرید

اما در تصویر دوم: در همونجا آپشن های دیگری هم هست که تیکدار باید بکنید تا خطوط رنگی بیشتری نمایش بده

منوی: health - index status

تب advanced

اگر در ساختار پوسته تغییری ایجاد نکردید به احتمال خیلی قوی ایراد از محتوای سایت هست که طبق الگوریتم های جدید باید ببینید مطالبتون چه کیفیتی دارند

مثلاً اینکه محتوای شما دارای اشکال بوده و هست که خب در اینصورت کیسه ی گوگل به تن سایت شما هم خورده

و یا اینکه تولید محتوای شما قبلاً درست بوده و از یه زمانی به بعد دچار تغییر غلط شده

به هر حال اگر محتوای یکتا و با کیفیت دارید و ساختار پوسته سالم باشه نباید نگران باشید چون به مرور همه چیز درست میشه

این شاید به سوال شما ربطی نداشته باشه اما فراموش نکنیم که تا همین چند وقت قبل سایت های نیازمندی چه بیا و برویی داشتند اما الان باید چراغ دست بگیریم تا بتونیم تو صفحات اول پیداشون کنیم. همین بلا به زودی و در میان مدت برای سایت های خبری غیر مولف و سایت های بازنشر غیر مولف اتفاق خواهد افتاد

در مجموع صبر کنیم ببینیم دوستان نظرشون چیه

لینک به ارسال

واقعا ممنون از توضیحات کاملتون

بذارید بیشتر توضیح بدم

دامنه سایت من قبلا روی یه سایت دیگه بود(مدیریت محتوا رو تغییر دادم)بخاطر همین تا 2-3 ماه پیش تعداد خطاهای 404 به بالای پنجاه هزار تا رسید و من دو هفتس که تونستم خطاها رو به صفر برسونم

بعد از این که خطاها صفر شدن الان یک هفتس که روزانه چند تا خطای Soft 404 توی وبمستر اطلاع داده میشه

مطالب سایت من سئو شده هستن و افزونه سئو اونا رو با رنگ زرد یا سبز نشون میده پس فک نکنم از مطالب باشه :(

هاست هم نسبتا خوبه و پشتیبانی قوی هم داره

از اون قسمت هم که گفتید عکس گرفتم

لطفا اینم تحلیل کنید

post-2547-0-43319600-1372188499_thumb.jp

ویرایش شده توسط mansourbaks
لینک به ارسال

الان آدرس های شما توسط گوگل داره خونده میشه و روند روبه رشدی هم داشته

صفحات بلوک شده هم داره کمتر میشه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

من یه مشکلی مثل مشکل قبلی شما دارم من یه سایتی دارم که هر روز داره تعداد صفحات ایندکس شده تو وب مستر تولزش کم میشه نمیدونم چرا

لطفا اگه میدونید چرا و چه کار باید کرد به من جواب بدید

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

توضیحات بالا رو خوندید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...