رفتن به مطلب

صفحه اچ تی ام ال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواهم یه صفحه اچ تی ام ال توی سایتم درست کنم که خالی باشه و فقط اسم سایتم را بویسم . باید چیکار کنم ؟

یعنی نه میخام عکس داشته نه ارشیو اصلی سایتم خالی خالی باشه

لینک به ارسال

ساخت صفحه html به وردپرس نیاز نداره فقط باید به html و css وارد باشید

ساده ترین سایتی که می تونه دراین زمینه بهتون کمک کنه این سایت هست

لینک به ارسال

من این سایت را رفتم اما کامل نگفته .

دوستان اهل فن هر کسی وقتشا داره یه صفحه اچ تی ام ال برای من بسازه فقط می خواهم توی این صفحه نوشته بشه سایت تخصصی حقوق همین .

ساختم

حل شد

لینک به ارسال

دوستان من صفحه را ایجاد کردم حالا کجای سایتم اپلود کنم ( کدوم قسمت ) که وقتی شخصی روی اون کلیک کنه فقط به صفحه html وارد بشه نه سایتم ؟

لینک به ارسال

این فایل رو باید در پوشه اصلی سایتتون آپلود بشه که با زدن ادرس سایتتون این فایل html ایندکس بشه.

در واقع باید سایتتون رو به یک پوشه دیگه انتقال بدین و تنها این فایل باشه که بتونه ایندکس بشه.

لینک به ارسال

منظورم اینه که مثلا من یه مسابقه ای تشکیل داده ام و پائینش زدم ورود به مسابقه ، حالا به خاطر اینکه حجم سوالات بالاست اونا را توی یه صفحه اچ تی ام ال نوشتم و حالا می خواهم وقتی روی این ورود به مسابقه کلیک بشه اون صفحه اچ تی ام ال باز بشه .

لینک به ارسال

خوب اون صفحه اچ تی ام ال رو آپلود کنید و لینکش رو بدید به اون متن "وردود به مسابقه" بدید دیگه

لینک به ارسال

شما مگه مسابقتون توی صفحه اصلی سایتتون نیست؟

مگه نمیخواین اول بازدیدکنندگان صفحه html رو ببینند و کلمه مد نظر شما رو؟

مگه نمیخواین که روی یه دکمه کلیک کنن تا به صفحه اصلی سایتتون منتقل بشن؟

خب

همونطور که دوست دیگمون گفتن

شما توی صفحه html که صفحه اصلی سایتتون هست متن مورد نظرتون رو بنویس

و بعد زیرش یه کلمه مثل "برای ورودکلیک کنید" بنویسید و بهش لینک صفحه مسابقه رو بدید

به همین راحتی..

لینک به ارسال

صفحه html رو که براتون اماده کردم کافی هست لینک مورد نظر رو به هر یک از باکسها بدین

خب می خواین این صفحه جدا نمایش داده بشه کافی هست یه پوشه جدا در هاستتون بسازید و بعد اون صفحه html رو درونش اپلود کنید مثلا www.lawgostar.com/test

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...