رفتن به مطلب

مشکل با افزنه‌های postviews و popular posts

پست های پیشنهاد شده

آقا حدود یه ماهی هست که یه مشکل با این افزونه و همچنین wp-postviews پیدا کرده سایتم که هر کاری کردم و هر چی سرچ کردم نتونستم درستش کنم.

متاسفانه این دو افزونه، از یه ماه پیش فقط بازدیدهای افراد لاگین کرده رو می‌شمارن و مثلا به جای اینکه پستی چند صد بازدید داشته باشه، کمتر از ۱۰ بازدید داره و این مسئله در مورد همه پستها صدق می کنه؛ در حالی که تنظیمات افزونه ها درسته و طوری تنظیم شده که همه رو بشماره.

اگه کمکی میکنه، اینم بگم که یه ماه پیش، کدی که توی صفحه اصلی و داخل پستها میزان بازدید رو نشون میداد (برای هر دو افزونه) حذف کردم تا کاربران میزان بازدید رو نبینن؛ اما از اون زمان این مشکل پیش اومد؛ چون به هر حال اولا خودم میخوام از پنل مدیریت، میزان بازدیدها رو بدونم و ثانیا افزونه popular posts باید درست بشماره تا بتونه پربازدیدترین‌های هفته و ماه رو که توی صفحه اصلی استفاده می‌کنم درست نشون بده و به خاطر این مشکل، درست نشون نمیده و بر اساس همون کمتر از ۱۰تا بازدید لاگین کرده‌ها نشون میده

در ضمن کد wp-head توی هدر قالب هست و با توجه به اینکه بازدیدهای لاگین کرده‌ها رو میشماره، فکر نمی‌کنم مشکل از این باشه

لطفا یه کمکی به من بکنید، گیج شدم و اعصابم رو هم خرد کرده

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه post view شما باید برین توی تنظیمات افزونه و گزینه Count Views From: رو به Everyone تغییر بدین درست میشه.

فکر میکنم تا وقتی که کد افزونه توی پست فراخوانی نشه بازدید ها ثبت نمیشن درون افزونه post view

ویرایش شده توسط ashkanreal
لینک به ارسال

همون طور که گفتم تنظیمات درسته و روی Everyone هست (دو سال هست که همین طور هست و دست بهش نزدم و بازم چک کردم و درسته)

لینک به ارسال

popular posts گزارش خطا زیاد داره

پیشنهاد می کنم با حذفش چک کنید

postview یک خروجی برای preview داره و یکی read که منظورش ورودی های تازه و کاربران و ربات های دائمی است شاید با جابجایی آیتم مشکل برطرف بشه

لینک به ارسال

فعلا که popular posts برام مهمتره و postviews رو کلا حذف کردم

popular posts رو هم یک بار کل فایلهاش و کش افزونه رو از هاست حذف کردم و دوباره نصب کردم،‌ اما باز هم همون مشکل رو دارم

لینک به ارسال

خوب شما افزونه مشکل دار را نگه داشتید افزونه سالم رو حذف کردید

معمولا مشکلات از اسکریپت ها و افزونه هایی به وجود می آد که امکاناتشون خیلی بدرد خوره

چون با توجه به اینکه نمونه های رایگان ازشون یا کمه یا نیست و قطعا کاربر پسند خواهد شد به سرعت همه گیر می شوند اما بعضی وقتها چند برابر هزینه خرید نمونه فروشی اون اسکریپت از ترافیک و فضای هاست باید براشون هزینه کرد

البته منظورم کلاهبرداری و سرقت نیست

اینگونه اسکریپت ها را معمولا در مراحل تست رایگان می کنند و وقتی رفع ایراد کامل شد با یک رنگ و لعاب چشمگیرتر می فروشند

در مورد افزونه شما مطمئن نیستم ولی اگر در انجمن جستجو کنید چندین مورد گزارش مشکل ازش بوده

لینک به ارسال

افزونه امنیتی یا افزونه ایی در مورد کاربران نصب دارید؟

لینک به ارسال

نخیر جناب مرتضی؛

البته بالاخره خودم مشکل رو حل کردم

برای کسانی که ممکنه بعدا این مشکل براشون پیش بیاد:

اونهایی که از هیچ افزونه‌ای برای کش استفاده نمی‌کنن، گزینه Ajaxify رو از تنظیمات این افزونه غیر فعال کنند تا مشکل حل بشه و شروع به شمارش بکنه

البته واسه postviews فعلا راهکاری پیدا نکردم و همون مشکل رو دارم اما دیگه از این افزونه استفاده نمیکنم

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید کد نمایش بازدید رو توی سایت قرار بدین تا بتونه تعداد بازدید ها رو بشماره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...