• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
roode

مشکل با افزنه‌های postviews و popular posts

13 پست در این موضوع قرار دارد

آقا حدود یه ماهی هست که یه مشکل با این افزونه و همچنین wp-postviews پیدا کرده سایتم که هر کاری کردم و هر چی سرچ کردم نتونستم درستش کنم.

متاسفانه این دو افزونه، از یه ماه پیش فقط بازدیدهای افراد لاگین کرده رو می‌شمارن و مثلا به جای اینکه پستی چند صد بازدید داشته باشه، کمتر از ۱۰ بازدید داره و این مسئله در مورد همه پستها صدق می کنه؛ در حالی که تنظیمات افزونه ها درسته و طوری تنظیم شده که همه رو بشماره.

اگه کمکی میکنه، اینم بگم که یه ماه پیش، کدی که توی صفحه اصلی و داخل پستها میزان بازدید رو نشون میداد (برای هر دو افزونه) حذف کردم تا کاربران میزان بازدید رو نبینن؛ اما از اون زمان این مشکل پیش اومد؛ چون به هر حال اولا خودم میخوام از پنل مدیریت، میزان بازدیدها رو بدونم و ثانیا افزونه popular posts باید درست بشماره تا بتونه پربازدیدترین‌های هفته و ماه رو که توی صفحه اصلی استفاده می‌کنم درست نشون بده و به خاطر این مشکل، درست نشون نمیده و بر اساس همون کمتر از ۱۰تا بازدید لاگین کرده‌ها نشون میده

در ضمن کد wp-head توی هدر قالب هست و با توجه به اینکه بازدیدهای لاگین کرده‌ها رو میشماره، فکر نمی‌کنم مشکل از این باشه

لطفا یه کمکی به من بکنید، گیج شدم و اعصابم رو هم خرد کرده

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز افزونه post view شما باید برین توی تنظیمات افزونه و گزینه Count Views From: رو به Everyone تغییر بدین درست میشه.

فکر میکنم تا وقتی که کد افزونه توی پست فراخوانی نشه بازدید ها ثبت نمیشن درون افزونه post view

ویرایش شده در توسط ashkanreal
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون طور که گفتم تنظیمات درسته و روی Everyone هست (دو سال هست که همین طور هست و دست بهش نزدم و بازم چک کردم و درسته)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما حالا کد رو بزارین و دوباره امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم کد رو؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

popular posts گزارش خطا زیاد داره

پیشنهاد می کنم با حذفش چک کنید

postview یک خروجی برای preview داره و یکی read که منظورش ورودی های تازه و کاربران و ربات های دائمی است شاید با جابجایی آیتم مشکل برطرف بشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا که popular posts برام مهمتره و postviews رو کلا حذف کردم

popular posts رو هم یک بار کل فایلهاش و کش افزونه رو از هاست حذف کردم و دوباره نصب کردم،‌ اما باز هم همون مشکل رو دارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما افزونه مشکل دار را نگه داشتید افزونه سالم رو حذف کردید

معمولا مشکلات از اسکریپت ها و افزونه هایی به وجود می آد که امکاناتشون خیلی بدرد خوره

چون با توجه به اینکه نمونه های رایگان ازشون یا کمه یا نیست و قطعا کاربر پسند خواهد شد به سرعت همه گیر می شوند اما بعضی وقتها چند برابر هزینه خرید نمونه فروشی اون اسکریپت از ترافیک و فضای هاست باید براشون هزینه کرد

البته منظورم کلاهبرداری و سرقت نیست

اینگونه اسکریپت ها را معمولا در مراحل تست رایگان می کنند و وقتی رفع ایراد کامل شد با یک رنگ و لعاب چشمگیرتر می فروشند

در مورد افزونه شما مطمئن نیستم ولی اگر در انجمن جستجو کنید چندین مورد گزارش مشکل ازش بوده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هر چی جستجو کردم، ندیدم کسی مشکل مشابهی داشته باشه و راهکاری برای این مسئله ارائه شده باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه امنیتی یا افزونه ایی در مورد کاربران نصب دارید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخیر جناب مرتضی؛

البته بالاخره خودم مشکل رو حل کردم

برای کسانی که ممکنه بعدا این مشکل براشون پیش بیاد:

اونهایی که از هیچ افزونه‌ای برای کش استفاده نمی‌کنن، گزینه Ajaxify رو از تنظیمات این افزونه غیر فعال کنند تا مشکل حل بشه و شروع به شمارش بکنه

البته واسه postviews فعلا راهکاری پیدا نکردم و همون مشکل رو دارم اما دیگه از این افزونه استفاده نمیکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما باید کد نمایش بازدید رو توی سایت قرار بدین تا بتونه تعداد بازدید ها رو بشماره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون اشکان جان

اگه خواستم از postviews استفاده کنم، این گفته‌ت رو امتحان می کنم و به کار میگیرم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sultansulay
      سلام دوستان عزیز خسته نباشید

ببخشید بنده یه مشکلی داشتم رنگ یکی از سایتبار های من سفید هستش و
      فکر کنم به قالب سایتم نمیاد
      چطوری باید تغیرش بدم
      sultan-music.com
    • توسط moradi777
      با سلام
      بنده در لود صفحه مدیریت سایت http://sharifcom.com/
      بصورت خودکار ریدایرکت میشود . البته طراحی قالب رو میخواستم مثل سایت http://seoyab.com/ کنم که این مشکل بوجود اومد .
      دوستان لطفا کمک کنید. ممنون؟؟؟/
    • توسط navidseyfi
      وقت بخیر دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده
      من توی سایتم 
      تو بخش ادامه مطالب (single.php) یه قطعه کد اضافه کردم که سه تا مطلب رو از یه سته خاصی نشون میده...
      حالا وقتی کاربر میخواد به مطلب مورد نظرش نظر ارسال کنه، نظر میاد میوفته روی یکی از این سه پستی که عرض کردم

چیکار باید بکنم حل بشه؟؟
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط sultansulay
      سلام دوستان عزیز
      من از افزونه مخفی کردن تصویر شاخص استفاده میکنم ولی بازم مخفی نمیشه
      باید چیکار کنم
      http://sultan-music.com
    • توسط sultansulay
      سلام  دوستان عزیز
      خسته نباشید
      بنده یه مشکلی دارم اونم اینه که بعد از نصب هر قالبی که فارسی باشه
      قالب سایت بهم میریزه