• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
lad3000

تغیر تقویم میلادی به شمسی در قسمت رزور آنلاین سایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

توی سایتم قست رزو آنلاین دارم (جزو قابلیت های قالب هست) و نیاز دارم تقویم این قسمت فارسی باشه

بانصب پلاگین wp-jalali این مشکل حل نشد لطفا راهنماییم کنید

پیشاپیش از کمکتون ممنونم ;)

ویرایش شده در توسط lad3000
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش آمدید

لطفا قوانین را یخوانید

پوسته شما تجاری هست

بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط pouryamb
      سلام دوستان عزیز
      من دارم قالب سایتم رو با تگ های schema.org هماهنگ میکنم و به یک مشکل بر خوردم. تاریخ مطالب در قالب به صورت شمسی نشون داده میشه و میخوام همینطور بمونه. اما برای اینکه گوگل بتونه تاریخ رو از طریق تگ schema بشناسه، یک meta اضافه کردم و الان مشکلم فقط با این هست که تاریخ رو به صورت شمسی میزنه.
      چطوری میشه تاریخ درون get_the_time('c') رو به میلادی تبدیل کرد؟ با سپاس
    • توسط asemon14
      سلام
      بنده افزونه وردپرس پارسی را نصب دارم
      الان که میام از بخش مدیریت وردپرس در بخش مطالب، نوشته ها را بر حسب تاریخ فیلتر کنم. صفحه سفید ظاهر میشه و صفحه ای بارگزاری نمیشه
      روی چند سایتم هم تست کردم این مشکل هست. فیلتر با تاریخ میلادی مشکلی نداره!!
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط mak77
      سلام خسته نباشید.تازه سایت رو راه اندازی کردم به محض اینکه افزونه جلالی رو فعال  کردم متجه شدم هنگام فعال کردن تم یا افزونه صفحه سفید میشه بدون افزونه قالبم کامل لود نمیشه راهی هست که یه افزونه دیگه رو جایگزین کرد یا قالب رو ادیت کرد که نیازی به این افزونه نباشه؟
      قالب رو هم ضمیمه کردم
    • توسط farhadt
      سلام خسته نباشید
      من یک سایت دو زبانه با افزونه wpml ساختم .پلاگین فارسی سازی رو هم نصب میکنم.خیلی عالیه فقط مشکلی که هست اینه که برای مطالب و نوشته های انگلیسی هم تاریخ شمسی نشون میده.
      1-آیا راهی هست که با توجه به زبان صفحه تاریخ میلادی یا شمسی بشه ؟
      2- یا اینکه آیا امکانش هست که موقع انتشار مطلب بشه تاریخ رو شمسی یا میلادی خودمون انتخاب کنیم؟
      3- یا اینکه لطفا راهنمایی کنید چطوری یه کد یا پلاگین بنویسم تا بشه یه همچین کاری کرد؟
      ممنون  میشم