رفتن به مطلب

مشکل بک آپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده از وردپرس و هاست cpanel استفاده میکنم

قبلا از طریق منوی backup واقع در cpanel به راحتی از دیتابیس سایتم بک آپ میگرفتم

ولی جدیدا وقتی بک آپ دیتابیس رو دانلود می کنم یه فابل با حجم 20 کیلوبایت دانلود میشه در صورتی که حجم دیتابیس بیشتر از 3 مگابایت هست

نمیدونم دلیل چیه؟

میشه راهنمایی کنید؟

و سوال دیگه اینکه آیا با گرفتن full backup از داخل cpanel خیالم راحت باشه اگه یه روزی اطلاعات از بین رفت تمام اطلاعات رو از طریق فول بک آپ میتونم برگردونم

در کل آیا گرفتن یه full backup کافیه؟

ممنون میشم به هر دو سوالم جواب بدید

لینک به ارسال

و سوال دیگه اینکه آیا با گرفتن full backup از داخل cpanel خیالم راحت باشه اگه یه روزی اطلاعات از بین رفت تمام اطلاعات رو از طریق فول بک آپ میتونم برگردونم

در کل آیا گرفتن یه full backup کافیه؟

من از دنیای مجازی یک تجربه کسب کردم:

هیچ وقت خیالتون راحت نباشه

برای نگهداری مقالات و اسناد مهم به یک روش اکتفا نکنید و جدا از چند نسخه الکترونیکی سعی کنید پرینت هم از مطالب نگه دارید

امشب آموزش یک ترفند بک آپ گیری روی لوکال سیستم و به صورت خودکار را در بخش آموزش قرار می دم حتما چک کنید و اگر تونستید انجامش بدید

لینک به ارسال

یکی نیست بگه چطور میتونم از دیتابیسم مثه قبل بک آپ بگیرم؟

ممنون میشم کمکم کنید

خیلی اضطراریه

لینک به ارسال

کسی باید باشه که بدونه قبل چجوری می گرفتید

اگر منظورتون تغییر حجم اطلاعاته به دلایل مختلف اتفاق می افته از جمله با توجه به فشاری که سند فول بک آپ به سرور می آره گاهی از طرف سرور برای بعد از یک تاریخ مشخص برنامه ریزی می شه و بک آپ قبل از اون تاریخ رو دیگه ارسال نمی کنه

و معمولا هم سروران گرامی از وجودش اظهار بی اطلاعی می کنند

این رو هم بخوانید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/310-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a8%da%a9-%d8%a2%d9%be/

لینک به ارسال

قبلا داخل سی پنل روی دیتابیسم که کلیک میکردم دانلود میشد و حجمش معمولا 3 مگ بود

الان که از اونجا دانلود میکنم یه فایل با حجم 20 کیلو دانلود میشه که توش هیچی نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز هیچوقت نباید خیالتون راحت باشه.

در ضم دانلود کردن به نسخه بکآپ هم هیچوقت برای همیشه به درد بخور نیسن. چون کوچکترین خبری که به سایت اضافه کنید، دوباره نیاز به بک آپ گیری دارید. پیشنهاد من اینه که از طریق پلاگین هایی که بطور اتوماتیک از سایت شما بک آپ می گیرند اقدام کنید.

میتونید این پلاگین رو نصب کنید و یه اکانت Dropbox یا یه هاست دیگه داشته باشید و اینطوری بیشتر خیالتون راحت خواهد بود.

موفق باشید

لینک به ارسال

قبلا داخل سی پنل روی دیتابیسم که کلیک میکردم دانلود میشد و حجمش معمولا 3 مگ بود

الان که از اونجا دانلود میکنم یه فایل با حجم 20 کیلو دانلود میشه که توش هیچی نیست

... با توجه به فشاری که سند فول بک آپ به سرور می آره گاهی از طرف سرور برای بعد از یک تاریخ مشخص برنامه ریزی می شه و بک آپ قبل از اون تاریخ رو دیگه ارسال نمی کنه و معمولا هم سروران گرامی از وجودش اظهار بی اطلاعی می کنند ...
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...