• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سعید شعبانی

چند مشکل و سوال با فونت های وب

9 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز سلام. فونت Font Awesome خوب هستند ولی مرورگر opera و چند مرورگر دیگه نمی توانند فونت ها را به صورت صحیح اجرا کنند.

می خواستم بدونم که روشی که در Font Awesome استفاده شده باعث می شه تا در برخی مرورگر های درست اجرا نشود؟

آیا اگر از فونت genericons هم استفاده کنم باز همین مشکل بوجود میاد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر سری از مرورگرها با یک سری از پسوندهای فونت سازگارند برای استفاده از فونت آنلاین باید حداقل سه پسوند eot و ttf و woff را از هر فونت داشت برای کانورت فونت های یک پسوند به پسوند های دیگه به

http://everythingfonts.com

سر بزنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر سری از مرورگرها با یک سری از پسوندهای فونت سازگارند برای استفاده از فونت آنلاین باید حداقل سه پسوند eot و ttf و woff را از هر فونت داشت برای کانورت فونت های یک پسوند به پسوند های دیگه به

http://everythingfonts.com

سر بزنید

opera کدوم یکی را ساپورت می کنه؟ یعنی پروژه ای مثل Font Awesome از opera غافل بوده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر اشتباه نکنم ttf

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
post-336-0-35078200-1372264035_thumb.jpgاین که توی اپرا هم درست نمایش می ده
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگاه کنید خود سایت Font Awesome هم وقتی با مرورگر اپرا تازه آخرین ورژن اوپرا باز می کنم درست نشون داده نمیشه یا یک مستطیل میاد جای آیکون ها یا اینکه ایکون های اشتباهی.

post-412-0-43174200-1372355254_thumb.png

حالا از اون فونت بگذریم آیا فونت genericons داخل مرورگر اوپرا و سایر مرورگر های از جمله موبایل و ث ie های قدیمی درست عمل می کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هر مروگر میتوانید تست کنید

در IE جواب نداد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای هر مروگر میتوانید تست کنید

در IE جواب نداد

به نظرم باید بی خیال فونت وب بشم چون هنوز خیلی ها از مرورگر های قدیمی استفاده می کنند و فونت وب هم پشتیبانی نمی کنند. حالا چحوی میشه از این فونت ها برای ساخت فایل های PNG و SVG استفاده کرد؟ منظورم این هست که چجوری از آیکون های این فونت ها برای گذاشتن در سایت به صورت تصویری استفاده کرد؟

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید در فتوشاپ استفاده کنید به عکس تبدیل کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pouyarostami
      سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز
      بنده تو قالبم از فونت فارسی استفاده کردم ولی متاسفانه اعدادش فارسی نمیشه در صورتی که سایتهای مشابه با همین فونت اعداشون فارسی هستش
      لطفا راهنمایی میکنید ؟
    • توسط Ehsan_wp-parsi
      سلام

من این افزونه را نصب کردم

روی قالب سایتم (/yweb.pergig.ir) فقط فونت تیترها را تغییر میدهد ولی فونت متن را تغییر نمیدهد (یک قالب دیگه را امتحان کردم روی آن قالب مشکلی نداشت ولی روی قالب دلخواهم این مشکل را دارد)

فونت متن را wyekan است ولی این فونت در css وجود ندارد تا دستی عوضش کنم

چه کار کنم تا روی این قالب فونت متن تغییر کند؟ 
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان
      یه فونت رو میخوام توی قالب ووهو بزارم.فونت رو کپی میکنم دستور فونت فیس رو هم قرار میدم اما فونت نشون داده نمیشه.
      کسی هست یه نگاهی بندازه؟
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط masoudch
      سلام
      لطفا من رو راهنمایی کنید نمیدونم چیکارکنم؟ آیکون های font awesome در موبایل نمایش داده میشه ولی وقتی وب سایت و توی ویندوز بالا میارم نمایش نمیده آیکون هاشو!!!
      خواهش میکنم یکی به من کمک کنه. من از پوسته صحیفا استفاده میکنم. sahifa
      ممنون