9 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خدا قوت

وردپرس چند سایته دارم ، مشکله جدیدی برام پیش آمده که در همه زیر سایت ها هنگام ارسال پست و نوشته تازه نوشته ها در دسته بندی انتخاب شده قرار نگرفته و بصورت خودکار همه به دسته اصلی منتقل می شوند .

در ویرایش نوشته ها نیز دسته نوشته قابل تغییر نبوده و بعد از انتخاب دسته جدید و بروز رسانی دوباره به دسته قبلی برمی گردد .

در صورت امکان برای حل مشکل راهنماییی نماید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چه افزونه هایی نصب دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چه افزونه هایی نصب دارید؟

افزونه های نصب شده و فعال : WP-Statistics ، wp-jalali ، WordPress MU Domain Mapping ، WordPress Database Backup ، Contact Form Manager ،

Post Expirator ، اکیسمت

افزونه Contact Form Manager را جدیدا نصب و تنظیم کردم

( ناگفته نماند که یکی از زیر سایت هام نیز جدیدا توسط گوگل بلوکه شده ، آیا مشکلات به هم دیگه مربوط میشه ؟ )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دو مشکل به هم مربوط نیستن

قبلا درست بوده؟ یعنی توی دسته خودشون ارسال میشدن؟

چون این افزونه ها روی این بخش تاثیری ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دو مشکل به هم مربوط نیستن

قبلا درست بوده؟ یعنی توی دسته خودشون ارسال میشدن؟

چون این افزونه ها روی این بخش تاثیری ندارن

چهار روزه این مشکل بوجود آمده ، قبلا درست بوده و مشکلی نداشته .

سایت هام 40 تا 50 تا دسته و زیر دسته دارند

مشکلات دیگری نیز مثل : آپلود و نمایش تصاویر ، درست کار نکردن فرم تماس 7 الان وجود دارد .

ضمنا اکیسمیت چیه و چه کار انجام میده ؟ در قسمت بالای پیشخوان نوشته : اَکیسمِت تقریبا آماده است. شما باید کلید API اکیسمت خود را بنویسید تا به کار بیفتد.

این مشکل در همه سایت ها و پوسته ها وجود دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، برای حل مشکل " دسته " چه کار کنم ؟

هنگام انتشار نوشته ، در دسته ها قرار نمی گیرد و به دسته پیش فرض ( دسته بندی نشده ) منتقل می شود .

هنگام ویرایش نوشته دسته را نمی توان تغییر داد و بعد از بروز رسانی به دسته قبلی برمیگردد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید مشکل شما به روش عادی حل نمیشود

بهتره وردپرس را نصب دستی کنید

پوسته پیشفرض فعال

و تمام افزونه ها غیرفعال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باتشکر از راهنمایی و کمک همگی .

نسخه جدید وردپرس را بروز رسانی کردم ، مشکل حل شد .

( البته رمز های هاست و مدیریت را نیز اصلا تغییر نداده بودم عوض کردم ، شاید موثر بوده )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط alikarbasi
      با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      متاسفانه از زمانی که وردپرس را به روز رسانی کردم ، مطالب تو دسته بندی ها نمایش داده نمیشه و وقتی به آدرس دسته بندی مثلا category/podcast میرم ، ارور زیر رو میده :
      This page isn’t working akastudio.ir is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500 درضمن این ارور رو هنگام فیلتر مطالب با برچسب ها هم میده . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.
    • توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر