نسـتـــرن

لود شدن صفحات بعدی به صورت آژاکسی

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان راهی هست بشه لود شدن صفحات بعدی به صورت آژاکسی یا جی کوئری باشه که لازم نباشه کل صفحه رفرش بشه؟

افزونه داره؟آیا افزونه اش فشار نمی آره به سرور؟

راه غیر افزونه ای داره آیا؟

ویرایش شده در توسط نسـتـــرن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه بدون افزونه ای رو که فکر نمیکنم کسی به این راحتی بتونه انجام بده .

اما با افزونه Advanced AJAX Page Loader میتونید یک کلاس ( که باید کلاسی رو انتخاب کنید که مطالب داخل اون اجرا میشن مثل کلاس content در اکثر قالب ها) رو انتخاب کنید که مطالبش بصورت آجاکس لود یشه و صفحه رفرش نشه . دقت کنید کلاس رو طوری انتخاب کنید که عتاصر فوتر و سایدبار داخلش قرار نگیرن .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم ازتون

این رو نصب کردم

ولی صفحات رو عوض نمیکنه.کلاس شماره صفحات رو هم میزنم عوض نمیشه.ظاهرا باید فقط آیدی داد

افزونه دیگه ای وجود نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اگر میتونید کلاستونر و به id تبدیل کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nariman.rf
      سلام!
      یک سوال داشتم. من برای قالبم می خواهم صفحه اصلی به صورت شرکتی درست کنم و در یک بخشی از اون، آخرین مطالب منتشر شده رو (مثلا 4 تا) قراربدم.
      حالا میخوام کسی که دوست داره بقیه مطالب تازه منتشر شده رو ببینه، با کلیک روی یه لینک، بره توی صفحه ای که به شکل category درست کردم اما موضوعش درهمه؛ یعنی آخرین مطالب منتشر شده رو نشون میده.
      واسه این باید چیکار کرد؟
      اگر صفحه جدا بسازم و داخل وردپرس نمای اصلی رو روی اون قرار بدم، درواقع اون تک صفحه حکم index رو پیدا می کنه و من بخوام مطالب تازه منتشر شده بیشتری رو ببینم، داخل نیست، مگر با استفاده از شماره صفحات که خیلی جالب نمیشه (صفحه اصلی رو همونطور که گفتم به صورت شرکتی ساختم)
    • توسط SURENA
      سلام روزتون بخیر
      قالب سایت من عکس ها رو در صفحه اصلی نمایش نمیده!! اما در ادامه مطلب نشون میده 
      تو صفحه اصلی فقط تصویر شاخص مطالب رو نمایش میده ...
      چطور میشه این مشکل رو حل کرد دوستان؟!!
    • توسط madani3
      سلام
      من یک وبسایت  ورد پرس دارم در صفحه اول و اصلی می خوام یک تغییراتی بدم اما نمیدونم کجا رو باید تغییر بدم
      آیا کسی هست این کار رو بکنه؟؟
    • توسط vahid313
      سلام دوستان
      قالبی که در حال حاضر دارم ازش استفاده می کنم، فقط امکان میده چیدمان گروه های مطالب رو در صفحه اصلی داشته باشم به یک همره اسلایدر. اما من میخوام این قابلیت رو در چندین صفحه داشته باشم. مثلا برای هر استان یک صفحه مانند صفحه اصلی داشته باشم. همچنین امکان ایجاد سایدبارهای مجزا نیز برای همین منظور ندارد.
      قبلا از قالب صحیفه استفاده می کردم و این امکانات رو داشت. اما الان با طراح قالب صحبت کردم گفت این امکان رو نه داریم و نه می ذاریم و باید با تغییرات در کد این کار رو انجام دهید.
      می خواستم ببینم میشه این کار رو انجام داد. اگر راه رو نشونم بدید ممنون میشم.
      با تشکر
    • توسط MohmdM
      عرض سلام و ارادت خدمت دوستان و اساتید عزیزم . 
      بنده سایتی دارم که حدودا یه ماهیه سرپاست و خداروشکر مشکلی نداشته . 
      اما از پریروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم ! 
      هر تغییری که میخوام تو سایت ایجاد کنم ، بعد از ذخیره به صفحه اصلی سایتم برگشت داده میشه و تغییر اعمال نمیشه .
      این تغییرات شامل انتشار پست جدید ، حذف افزونه ، تغییر css و کلا هرچیزی که وجود داره هست .
      از دیروز شروع کردم به عیب یابی ، مرورگر رو کاملا پاکسازی کردم (Cache) ، تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ، پوسته رو عوض کردم ، وردپرس رو بروز کردم ولی نشد که نشد .
      وردپرس رو به ورژنای قبلی هم دانگرید کردم بازم نشد . 
      الان دیگه واقعا دانش کاره دیگه ای رو ندارم و دستم به دامن شماست . 
      خیلی ممنون میشم کمک کنین تا این مشکلو برطرف کنم . 
      کوچیک شمام . پیشاپیش متشکر .