رفتن به مطلب

آپدیت پیج رنک Pagerank گوگل در راه است! نظر شما چیست؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

همونطوری که میدونید پیج رنک گوگل همین روزهاست که آپدیت بشه و خیلیها غمگین و خیلیها خوشحال بشن

من چندتا سوال در این زمینه دارم:

1- چقدر میشه به پیش بینی امثال این سایت برای پیش بینی پیج رنک اعتماد کرد؟

2- فکر میکنید سایت من با حدود 4000 بازدید (1000 نفر) روزانه که تقریبا 80 درصدش از گوگل هستند چند بشه رنکش؟ توی رنکینگ قبلی چون تازه سایت رو راه انداخته بودیم، رنکمون شد 1 اما الآن این سایت پیش بینی میکنه حدود چهار باشیم. به نظرتون درسته؟

لینک به ارسال

زمان مشخصی نداره اپدیت رنک گوگل !

هیچ

2- فکر میکنید سایت من با حدود 4000 بازدید (1000 نفر) روزانه که تقریبا 80 درصدش از گوگل هستند چند بشه رنکش؟ توی رنکینگ قبلی چون تازه سایت رو راه انداخته بودیم، رنکمون شد 1 اما الآن این سایت پیش بینی میکنه حدود چهار باشیم. به نظرتون درسته؟

:D دل خجسته ای داری

سایت من که سال 89 تاسیس شده رنکش تازه چند ماهه 4 شده

تازه رنک ملاکش بازدید و این چیزها نیست

البته چیز مشخصی نیست اما بیشتر حدسیات رو بک لینک هایی هستش که سایتتون میتونه داشته باشه ! :blink:

لینک به ارسال

به این چیزا بستگی نداره دوست عزیز

سایت هایی هستند که در بازه زمانی بسیار کم توانستند آمر خوبی در گوگل و الکسا بگیرند ..

لینک به ارسال

سلام

1- کدوم سایت ها دقیقا ؟؟ اگه بازه زمانی مد نظرتونه تاریخ 100 درصدی نداره ولی معمولا 3-4 ماه یه بار اپدیت میشه

2- رنک گوگل به ورودی تون ربط چندانی نداره. بک لینک عامل تعیین کننده هست.

لینک به ارسال

سلام

1- کدوم سایت ها دقیقا ؟؟ اگه بازه زمانی مد نظرتونه تاریخ 100 درصدی نداره ولی معمولا 3-4 ماه یه بار اپدیت میشه

2- رنک گوگل به ورودی تون ربط چندانی نداره. بک لینک عامل تعیین کننده هست.

منظورم این سایتهاست به عنوان مثال:

http://3w1.eu/predicted-pagerank

و یا

http://www.seomastering.com/pagerank-prediction.php

نمیدونم والا امیدوارم که رنک خوبی بگیرم

الآن طبق گفته الکسا حدود 114 لینک بک دارم که البته من تقریبا به هیچکدومشون لینک نداده ام و فقط اونها منو لینک کرده اند.

در زمان آپدت قبلی گوگل، شاید حداکثر 10 الی 15 لینک بک داشتم چون سایت رو تازه راه انداخته بودم.

رتبه ام الآن 1 هست فکر میکنین حدودا چند بشم؟

لینک به ارسال

منظورم این سایتهاست به عنوان مثال:

http://3w1.eu/predicted-pagerank

و یا

http://www.seomastering.com/pagerank-prediction.php

نمیدونم والا امیدوارم که رنک خوبی بگیرم

الآن طبق گفته الکسا حدود 114 لینک بک دارم که البته من تقریبا به هیچکدومشون لینک نداده ام و فقط اونها منو لینک کرده اند.

در زمان آپدت قبلی گوگل، شاید حداکثر 10 الی 15 لینک بک داشتم چون سایت رو تازه راه انداخته بودم.

رتبه ام الآن 1 هست فکر میکنین حدودا چند بشم؟

اون سایت ها نتیجه قطعی رنک بعدی رو نمی گن. قبلا خودم تجربه داشتم اشتباه کردن ...

بستگی به قدرت سایت تون داره ولی من حدس میزنم رنک تون 2 بشه...

لینک به ارسال

اون سایت ها نتیجه قطعی رنک بعدی رو نمی گن. قبلا خودم تجربه داشتم اشتباه کردن ...

بستگی به قدرت سایت تون داره ولی من حدس میزنم رنک تون 2 بشه...

بعد الآن که رنک من 1 هست، روزی حدود 2-3 هزار ورودی از گوگل دارم. بعد که مثلا رنک بشه 2 احتمال داره که این تعداد بازدید افزایش معناداری پیدا کنه یا اونقدر اثرگذار نیست؟
لینک به ارسال

بعد الآن که رنک من 1 هست، روزی حدود 2-3 هزار ورودی از گوگل دارم. بعد که مثلا رنک بشه 2 احتمال داره که این تعداد بازدید افزایش معناداری پیدا کنه یا اونقدر اثرگذار نیست؟

احتمال اینکه افزایش پیدا کنه به نظر من هست ، ولی بک لینک به ورودی ربطی نداره زیاد.

الان سایت هست بالای 20 هزار تا ورودی گوگل داره ولی رنکش 2 مونده ولی سایت یا وبلاگ هست روزی 10 تا هم ورودی نداره ولی رنک 5 یا 6 داره !

لذا زیاد نباید رنک رو به ورودی مرتبط دونست.

بیشتر بک لینک موثره روی شماره رنک ....

لینک به ارسال

احتمال اینکه افزایش پیدا کنه به نظر من هست ، ولی بک لینک به ورودی ربطی نداره زیاد.

الان سایت هست بالای 20 هزار تا ورودی گوگل داره ولی رنکش 2 مونده ولی سایت یا وبلاگ هست روزی 10 تا هم ورودی نداره ولی رنک 5 یا 6 داره !

لذا زیاد نباید رنک رو به ورودی مرتبط دونست.

بیشتر بک لینک موثره روی شماره رنک ....

خب مهندس جان مگه وقتی رنک بالا بره تعداد ورودی گوگل اضافه نمیشه؟
لینک به ارسال

خب مهندس جان مگه وقتی رنک بالا بره تعداد ورودی گوگل اضافه نمیشه؟

بالا میره ، ولی قطعی نیست دوست گرامی ! رابطه مستقیم دارن با هم ، ولی نمونه عکسش هم زیاد دیده شده ... .

کلاً رنک گوگل ارزش چندانی نداره.

نمونه مثال رو که عرض کردم خدمت تون ... سایت هست رنک 6-5 داره ولی ورودی زیر 10 تا ...

شاید سایر دوستان هم بتونن کمک کنن و نظری بدن تا بحث ثابت بشه ...

لینک به ارسال

مفهوم رنک برای گوگل اینه که وقتی در نتایج جستجو قرار بگیرید صفحه شما بالاتر از صفحات با رنک پایینتر قرار میگیره . اما معنی این مفهوم نسبیه . یعنی اگر عبارت xxx مورد جستجو قرار گرفت و سایت شما عبارت xyx رو داخلش داشت با داشتن رنک بالا مسلماَ سایتی در رده بالاتر قرار میگیره که شباهت بیشتری به عبارت اصلی داشته باشه یعنی xxx .

حالا اگر سایتی هم عبارت xyx مثل شما داشت اونوقت گوگل میاد رنک رو مد نظر قرار میده و پیج شما رو با رنک بیشتر ، بالاتر از اون سایت قرار میده .

غیر از رنک عوامل دیگه ای هم در جستجو دخیل هستند که میتونید با خوندن مقالات سئو گوگل در موردشون بیشتر بدونید . اما این نکته رو مد نظر قرار بدید که رنک میتونه یک هدف باشه اما همه چیز نیست . هدف اصلی بازدیدکننده است . شما اگر رنک 0 هم داشته باشید ولی بازدیدکننده بالایی داشته باشید به هدف اصلیتون رسیدید . متاسفانه در ایران روی رنک گوگل و الکسا زیادی مانور میشه .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان

سایت من در چهارپنج روز اخیر بازدیدش تقریبا دوبرابر شده! یعنی از سه هزارتا در روز رسیده به حدود 6 هزارتا!

با توجه به اینکه بیشتر ورودی من هم ازگوگل هست، احتما میدم که از آپدیت پیج رنک باشه ولی خب پیج رنکم هنوز تغییری نکرده!

این میتونه به چه دلیل باشه؟ آیا واقعا پیج رنک بالا رفته ولی هنوز عددش اعمال نشده؟ یا شاید هم بخاطر مشکلی که برای وبگذر پیش اومده بود، الآن وبگذر رو آپدیت و تعمیر کردن و آمار رو به روش دیگری محاسبه میکنه؟

مچکرم

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

این دو یا سه روز اخیر اتفاقات عجیبی افتاده در گوگل به شکلی که سایت های بی کیفیت اومدن بالاتر از سایت های با کیفیت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...