• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
miladgradient

سوال در مورد html5

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یک سوال در مورد html5 داشتم

لطفا یک نگاه به اینجا بندازید

http://androidha.in/note/

من میخوام برای این صفحه یک پنل مدیریت برای اعضا درست کنم

یعنی اینکه

هر کسی بیاد، وارد پنل مدیریت خودش بشه، و توی قسمت خصوصی خودش برای خودش متن بنویسه

الان هرکسی متن بنویسه برای همه نشونه داده میشه

البته فکر میکنم باید با استفاده از php این کار انجام بده و تنها html کارساز نیست

ولی اگه کسی میتونه توضیح بده که چطوری میتونم اینکارو انجام بدم؟

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما با html نمیتونید همچین کاری انجام بدید.

باید با php بنویسید.

ببینید html طرف کاربر و php طرف سرور اجرایی میشن. شما با زبانها آشنایی لازم رو ندارید براتون (خیلی) سخت هست که همچین چیزی رو بنویسید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یک سوال در مورد html5 داشتم

لطفا یک نگاه به اینجا بندازید

http://androidha.in/note/

من میخوام برای این صفحه یک پنل مدیریت برای اعضا درست کنم

یعنی اینکه

هر کسی بیاد، وارد پنل مدیریت خودش بشه، و توی قسمت خصوصی خودش برای خودش متن بنویسه

الان هرکسی متن بنویسه برای همه نشونه داده میشه

البته فکر میکنم باید با استفاده از php این کار انجام بده و تنها html کارساز نیست

ولی اگه کسی میتونه توضیح بده که چطوری میتونم اینکارو انجام بدم؟

مرسی

شما برای این کار میتونید صفحه ای در وردپرس درست کنید و قالب اختصاصی را برای برگه خود تعریف کنید !

بعد از آن در قالب خود کد php را قرار دهید و چون برای خصوصی می خواهید (امکانش نیست!) ولی میتوانید با محدودیت دسترسی را فقط برای کاربران قرار دهید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ممنون از توضیحاتتون

اما میخواستم ببینم همچین چیزی آمادش نیست که مثلا با تغیراتی کوچیک بشه واسه کار من امادش کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ممنون از توضیحاتتون

اما میخواستم ببینم همچین چیزی آمادش نیست که مثلا با تغیراتی کوچیک بشه واسه کار من امادش کرد؟

چرا !این اسکریپ وجود داره ولی این کاری که میخوایید انجام بدید نمیشه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه اسکریپت کوچولو جداگانه نوشت یه حتی یه پلاگین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطوری؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید برنامه نویسی تحت وب رو بدونید.

برای ایجاد افزونه هم باید با توابع اصلی وردپرس آشنایی داشته باشید.

چیزی که شما میخواین قابل نوشتن هست اما همونطور که بالاتر گفتم اگر: شما با زبانها آشنایی لازم رو ندارید براتون (خیلی) سخت هست که همچین چیزی رو بنویسید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به قول یکی از دوستان از جبر به وجود آمده استفاده کن و یادگیری پی اچ پی رو شروع کن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من بخدا اینقد گیج شدم که رفتم هرچی آموزش php بوده رو گرفتم

یعنی یه جوریه که بنده خدا اومده از اول، از ب بسم الله شروع کرده به توضیح دادن، و مدام هم میگه خیلی آسون تر از html و css و بقیه زبانهاست

ولی نمیدونم چرا برای من خیلی سنگینه

هرکار میکنم چیزی ازش متوجه نمیشم

:(

ویرایش شده در توسط mx10
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای شروع میتونید از تاپیک زیر بهره ببرید:

آموزش زبان برنامه نویسی PHP

سوالی هم بود در بخش php مطرح کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان

شما آموزش تصویری سراغ نداری که مثل همین لینکی که دادید جامع وکامل و مفید باشه؟

اخه من با خوندن متن یه کم مشکل دارم، اگه فیلم آموزشی باشه خیلی بهتره

حجمش هم مهم نیست

راستی، اون بخشی که گفتید مال سوال هاست رو میشه بگید کجاست دقیقا؟

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطرح کردن سوالات در اینجا

برای آموزش هم اینجا و اینجا رو بییند.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری