رفتن به مطلب

درخواست کد (هک) وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . خسته نباشید . بنده میخواستم یه چیز طراحی کنم اما نمی دونم از کجا شروع کنم .

میخوام یه کتاب خانه راه بندازم که اینطوری باشه که هر مطلبی که می نویسم جدا از اینکه بیاد و تو main قرار بگیره و اینا وقتی مربوط به یر مجموعه یه دسته خاص میشه و چندین کتاب دیگه هم توش قرار دارند ! بر حسب حروف الفبا چیده بشه .

مثلا عرض می کنم !

من یه دسته دارم به اسم مثلا کتب رمان، یه مطلب نوشتم با اسم A Large man این به مطلب تو همون دسته رمان به صورت اتوماتیک بره زیر گروه حرفی که با a نوشته میشن بشه ، و یه مطلب دیگه دارم به اسم blue background این مطلبم جزء رمان ها و تو همون دستست با این تفاوق که زیر مجموعه حروفی شه که با b شروع میشه .

مثل این شکل نمونه مثلا .

نمونه

لینک به ارسال

یه راه اینه که برای کتاب هایی که با حرف "ا" شروه میشن تگ "ا" و برای کتابهایی که با حرف "آ" شروع میشن تگ "آ" و .... قرار بدید

سپس افزونه ی زیر رو استفاده کنید:

http://wordpress.org...ap/screenshots/

راه دیگشم اینه که یه چیلد برای پوسته با توابع خاص خودش بنویسیم و برگه ی اختصاصی ساخته بشه و ... که باز هم میشه همون پلاگین بالا

مانند اینجا

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

این افزونه رو هم می تونید نصب کنید و صفحه دسته بندی ها را به ترتیب الفبا سورت کنید

http://wordpress.org/plugins/post-sorting-reloaded/

لینک به ارسال

ببخشید اگه این اسپم رو میفرستم ! ولی خوب من هیچ جور دیگه نمی تونم واقعا ازتون تشکر کنم ! گرچه هنوز امتحان نکردم ولی انصافا تو پاسخ دادن بی نظیرید ! همین سئوال و من تو انجمن های دیگه هم پرسیدم ولی از کل انجمنایی که پرسیدم فقط 2 انجمن بهم پاسخ داد که یکیش شما بودید ! انجمن قبلی بهم یه کد داد که متاسفانه کار نمیکنه ! البته دستشون هم درد نکنه .

و شما هم افزونه معرفی کردید ! واقعا بی نظیرید . امیدوارم همیشه موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...