رفتن به مطلب

درخواست افزونه گردآوری کلمات کلیدی سایتهای مشابه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اگر دیده باشید، خیلی از سایتها هستند که شما هر کلمه ای سرچ میکنی به اون سایت میرسی و می بینی که اصلا هیچ مطلبی در اون باره نداره و فقط کلمه کلیدی رو که شما جستجو کردی شما رو به اینجا هدایت کرده.

اینها فکر میکنم با یکسری روبات این کارو میکنن که می بینه چه کلماتی زیاد سرچ میشن و بعدش شما مثلا درباره ادبیات عرب هم که سرچ کنی می بینی به سایت دانلود وارد شدی!

حالا سوالات من:

1- خواستم ببینم کسی افزونه ای این مدلی سراغ داره ؟

2- آیا میشه طوری مدیریت کرد که فقط کلمات کلیدی سایتهایی رو که خودت به افزونه میدی Fetch کنه و کاربران اون سایتها رو به سایت شما هدایت کنه؟

3- از تأثیر این کارها بر سئو و جرایم احتمالی که گوگل برای این مدل نرم افزارها در نظر میگیره کسی تجربه ای داره؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد میکنم طرف این مدل سایت ها نرید ...

واقعا نت ایران رو خراب کرده و میکنند :|

در هر صورت :

2- آیا میشه طوری مدیریت کرد که فقط کلمات کلیدی سایتهایی رو که خودت به افزونه میدی Fetch کنه و کاربران اون سایتها رو به سایت شما هدایت کنه؟

3- از تأثیر این کارها بر سئو و جرایم احتمالی که گوگل برای این مدل نرم افزارها در نظر میگیره کسی تجربه ای داره؟

1- فید وردپرس بد نیست ... (البته ذکر منبع و قوانین کپی رایت فراموش نشه!)

2- یه جور نامزدی! اگه سایت شما حاوی چیزی نباشه که کاربر میخواد ...

3- اکثراً یا اسپم میشن یا تحت پیگرد قرار میگیرن :D

• امتیاز 4
لینک به ارسال

همچین افزونه ایی هست! برای وردپرس نوشته شده(نوشتم!)

خیلی خوب کار میکنه و رنک خوبی میده اما واقعا استفاده کردنش بجز دردسر برای کاربران و سود برای مدیر سایت چیز دیگه ایی نیست!

برای همین کلا نه به کسی دادم و نه میدم :D

• امتیاز 7
لینک به ارسال

اقا مرتضی شما این افزونه رو به ما بده گناهش گردن ما. قول میدیم درست ازش استفاده کنیم

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اقا مرتضی شما این افزونه رو به ما بده گناهش گردن ما. قول میدیم درست ازش استفاده کنیم

من هم با نگارخانم موافقم. حاضرم هم گناه استفاده و هم گناه نویسنده اش رو قبول کنم :D

همچین افزونه ایی هست! برای وردپرس نوشته شده(نوشتم!)

خیلی خوب کار میکنه و رنک خوبی میده اما واقعا استفاده کردنش بجز دردسر برای کاربران و سود برای مدیر سایت چیز دیگه ایی نیست!

برای همین کلا نه به کسی دادم و نه میدم :D

خب نامرد اگر نمیدی لااقل افزونه های مشابهش رو معرفی کن! :angry: آخه من نمیخوام مثل این سایتهای کلاهبردار عمل کنم! من میخوام بازدیدکننده مرتبط رو جذب کنم! مثلا اگر کسی درباره درمان یک بیماری با طب سوزنی سرچ میکنه، من جذبش کنم به سایت طب گیاهی و بیاد درباره طب گیاهی بخونه. باشد که به سمت طب گیاهی هدایت شود! در این حد میخوام کلاهبرداری کنم و نه بیشتر!
لینک به ارسال

خب نامرد اگر نمیدی لااقل افزونه های مشابهش رو معرفی کن! :angry: آخه من نمیخوام مثل این سایتهای کلاهبردار عمل کنم! من میخوام بازدیدکننده مرتبط رو جذب کنم! مثلا اگر کسی درباره درمان یک بیماری با طب سوزنی سرچ میکنه، من جذبش کنم به سایت طب گیاهی و بیاد درباره طب گیاهی بخونه. باشد که به سمت طب گیاهی هدایت شود! در این حد میخوام کلاهبرداری کنم و نه بیشتر!

نامرد!!!!!

اقا مرتضی اقا تر از این حرفاست اگه نمیده حتما چیزی میدونه و تجربشو داره. اصطلاح نامرد برای اقا مرتضی که کلی حق گردن ما داره اصلا مناسب نیست حتی شوخیش تو انجمن که همه میبینن...

ولی اگه افزونه رو به اشتراک میزاشت خوب بود چون اسکریپت ها و افزونه هایی که مردم رو اذیت میکنه زیاد وجود داره اینم یکی روی اونا

ویرایش شده توسط نگار صادقی
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

نامرد!!!!!

اقا مرتضی اقا تر از این حرفاست اگه نمیده حتما چیزی میدونه و تجربشو داره. اصطلاح نامرد برای اقا مرتضی که کلی حق گردن ما داره اصلا مناسب نیست حتی شوخیش تو انجمن که همه میبینن...

ولی اگه افزونه رو به اشتراک میزاشت خوب بود چون اسکریپت ها و افزونه هایی که مردم رو اذیت میکنه زیاد وجود داره اینم یکی روی اونا

من هم با نگارخانم موافقم. حاضرم هم گناه استفاده و هم گناه نویسنده اش رو قبول کنم :D

:D

:D

احتمال 95 درصد شوخی بوده دوستان ، نقشه برای افزونه نکشید :D

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نامرد!!!!!

برای شوخی گفتم که خنده رو به لب ایشون بنشونم نگارخانم

وگرنه ما که همیشه مخلص بروبچ وردپرس علی الخصوص آقا مرتضی و آقاپارسا و آقای فخار و... هستیم

احتمال 95 درصد شوخی بوده دوستان ، نقشه برای افزونه نکشید :D

آخه چرا هرچی شوخی خشن هست با من که قلبم ضعیفه میکنن! :(:D
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام دوستان

اگر دیده باشید، خیلی از سایتها هستند که شما هر کلمه ای سرچ میکنی به اون سایت میرسی و می بینی که اصلا هیچ مطلبی در اون باره نداره و فقط کلمه کلیدی رو که شما جستجو کردی شما رو به اینجا هدایت کرده.

اینها فکر میکنم با یکسری روبات این کارو میکنن که می بینه چه کلماتی زیاد سرچ میشن و بعدش شما مثلا درباره ادبیات عرب هم که سرچ کنی می بینی به سایت دانلود وارد شدی!

حالا سوالات من:

با روبات می کنند ولی رباتشون ارتباطی به وردپرس و افزونه و این چیزها نداره

رباتهاشون از طریق مختلف و در یک بازه زمانی خاص کلماتی که بیشترین آمار جستجو را در گوگل و بینگ و یاهو داشتند رو جمع آوری می کنند و یک مطلب شامل کلیه کلماتی که جمع کردند که هر کلمه به خودش لینک شده باشه منتشر می کنند

این کار به عنوان کلاهبرداری از طرف گوگل شناخته می شه و اگر سایتهایی اینچنینی را پیدا کنه بجز بردنشون در لیست سیاه (اگر غیر ایرانی باشند) ازشون بخاطر سرقت اطلاعات شکایت هم می کنه

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام مجدد

افزونه که واقعی هست اما دلایل خیلی زیادی هست که نمیتونم چه پولی چه رایگان در اخنیار کسی قرار بدم.

دقیقا بصورت ربات میتونه کَش کنه اما محدود هست.

یکی از مهمترین دلایلی که منتشر نکردم همین ایجاد سایتهای فیک هست که بجز آزار و اذیت چیز دیگه ای نیست.

کاربرد دیگه ایی هم نداره (نگین که داره) و اصلا مناسب سایتهایی که دارن درست کار میکنن نیست چون به محض تشخیص گوگل یا شکایت از سایت شما بجز بدبختی چیزی براتون نداره...

دلیل اینکه گفتم که این افزونه رو نوشتم این بود که بگم نوشتنش بصورت افزونه اونقدرها هم سخت نیست... و در وردپرس هم همه چیز ممکن هست.

در نهایت، این افزونه رو برای یک کار خاصی ایجاد کردم اما چون مطمئن شدم استفاده درستی ازش نمیشه رفت توی بایگانی تاریخ ;)

لطفا دیگه درخواست انتشار نکنید.

ممنون

پ.ن:

دوستان جنبه شوخی من خیلی بالا هست. نگران این موضوع نباشید.

اما ترجیح میدم توی انجمن کمتر این جنبه رو بشه :)

• امتیاز 5
لینک به ارسال

سلام مجدد

افزونه که واقعی هست اما دلایل خیلی زیادی هست که نمیتونم چه پولی چه رایگان در اخنیار کسی قرار بدم.

دقیقا بصورت ربات میتونه کَش کنه اما محدود هست.

یکی از مهمترین دلایلی که منتشر نکردم همین ایجاد سایتهای فیک هست که بجز آزار و اذیت چیز دیگه ای نیست.

کاربرد دیگه ایی هم نداره (نگین که داره) و اصلا مناسب سایتهایی که دارن درست کار میکنن نیست چون به محض تشخیص گوگل یا شکایت از سایت شما بجز بدبختی چیزی براتون نداره...

دلیل اینکه گفتم که این افزونه رو نوشتم این بود که بگم نوشتنش بصورت افزونه اونقدرها هم سخت نیست... و در وردپرس هم همه چیز ممکن هست.

در نهایت، این افزونه رو برای یک کار خاصی ایجاد کردم اما چون مطمئن شدم استفاده درستی ازش نمیشه رفت توی بایگانی تاریخ ;)

لطفا دیگه درخواست انتشار نکنید.

ممنون

پ.ن:

دوستان جنبه شوخی من خیلی بالا هست. نگران این موضوع نباشید.

اما ترجیح میدم توی انجمن کمتر این جنبه رو بشه :)

از توضیحات شما ممنون آقامرتضی

البته با توضیحاتی که آقای فخار دادن فکر میکنم خطرناک باشه استفاده ازش و به دردسرش نمی ارزه.

البته تا همین چند وقت قبل خیلی از سایتهای ایرانی اینطوری بودن که الآن کمتر شدن. اکثرا هم از این سایتهایی بودن که توی هر صفحه ای کلی تبلیغات فروش خرت و پرت و آت و آشغال دارن. حالا نمیدونم یا گوگل ترتیب همشون رو داده یا خودشون توبه کردن!

ولی خب به نظرم بعضی جاها میشه ازش استفاده کرد. مثلا درباره اسم خلیج فارس که میخوان عربها شیطونی کنند، میشه این افزونه رو بذاری هرچی کلمه عربی سرچ کنن بیاد توی یه صفحه که درباره اسم خلیج همیشه فارس توضیح تاریخی داده و ... :D

بهرحال بازم از مشارکت همه دوستان متشکر

ویرایش شده توسط jalal768
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

البته با توضیحاتی که آقای فخار دادن فکر میکنم خطرناک باشه استفاده ازش و به دردسرش نمی ارزه.

البته تا همین چند وقت قبل خیلی از سایتهای ایرانی اینطوری بودن که الآن کمتر شدن. اکثرا هم از این سایتهایی بودن که توی هر صفحه ای کلی تبلیغات فروش خرت و پرت و آت و آشغال دارن. حالا نمیدونم یا گوگل ترتیب همشون رو داده یا خودشون توبه کردن!

ولی خب به نظرم بعضی جاها میشه ازش استفاده کرد. مثلا درباره اسم خلیج فارس که میخوان عربها شیطونی کنند، میشه این افزونه رو بذاری هرچی کلمه عربی سرچ کنن بیاد توی یه صفحه که درباره اسم خلیج همیشه فارس توضیح تاریخی داده و ... :D

بجای افزونه تگ نویسی اگر دنبال بالا بردن بازدید هستید به

https://adwords.goog...eting/Explorer?

برید و کلمات مرتبط با صنفتان را جستجو کنید تا بیشترین کلمات جستجو شده مربوط به صنفتان را برایتان لیست کند (احتمال داره نیاز به دور زدن تحریم داشته باشید)

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...